Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polećcie coś proszę

Wózek dla dziecka do 25 kg (waga obciążenia)

Polecane posty

Gość gość
Ja pier/dolę mój 3,5 latek waży 17 kilo. Nie jest wychudzony. Ma 98 cm wzrostu. Ale 2 latek 21 kilo?! Pokaż zdjęcie bez głowy bo nie wierzę, że nie jest otyły. Na pewno wygląda jak beczka! Upasłaś go i tyle chora na głowę mamuniu. x Mój roczniak ważył 9-10 kilo i i tak był krągły. Jesus, przestańcie paść te dzieci jak małe prosięta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,5 latek spodnie na 110 cm i nie jest otyły? jasne! takie bajki to dzieciom możesz na dobranoc puszczać! Ubrania na 110 cm noszą 6 7 latki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja córeczka gdy się urodziła ważyła równe 3 kg, za tydzień będzie miała 6 miesięcy i waży 10 kg. Jakoś strasznie gruba nie jest, wygląda troszkę "lepiej" niż przeciętny bobas. " Twoje dziecko ma wage jaka powinno osiagnac w wieku 12 miesiecy (a nawet wiecej) . Zamiast sie ciszyc i pocieszac ze "jakoś strasznie gruba nie jest" zrob badania bo takia waga normalna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle właśnie dowiesz się od polaczków. Jak macie jakieś "ale" do tej matki i wam się coś nie podoba to wyjdźcie z wątku. Tylko Polacy tak na siebie plują jadem. Jej dziecko, jej sprawa, na bilanse chodzi, więc jest raczej uświadomiona. Nie chcecie pomagać to chociaż nie przeszkadzajcie w normalnej dyskusji. Kazdy na forum "mordę drze", a prosto w oczy nawet by tej matce nie spojrzał, a co dopiero coś powiedział na ulicy. Ja też niedługo będę szukać wózka chociaż do 20 kg, bo dziecko + zakupy swoje ważą, więc podpinam się pod pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Wybór wózków jest ogromny. na twoim miejscy pojeździłabym po sklepach i przetestowała poszczególne wózki. Na http://emaluszki.pl/ znajdziesz sporo porad dla przyszłych rodziców, na temat wózków też na pewno coś tam znajdziesz. my wózek kupowaliśmy online, bez testowania i na szczęście trafiliśmy w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że urodziła się średniakiem 3180g i 53 cm - ciągle ciągnie pierś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko odniosę się do tej dziwnej krytyki wagi dziecka. Moja wnuczka urodziła się z wagą 4 kg i 60 cm. Jako roczne dziecko ważyła 13 kg. Gdy miała dwa lata, ludzie myśleli że ma 4 (wzrost) i dziwili się że tak słabo mówi. Teraz ma lat 7 i pół, wzrost 145 cm, a waży 30 kg i jest bardzo szczupła (wzrost ma w nogach), siedząc w klasie w jednej ławce z dziewczynką niższą od siebie, wygląda, jakby była niższa od koleżanki co najmniej o głowę. Wzrost i waga to często geny, jak ma wyglądać dziecko, którego dziadek ma 196 cm, ojciec 190, a matka 180 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam sie do pytania o dobry wózek spacerowy do 25kg. Bo tego do 15kg juz nie oplaca sie kupować. Moja córeczka ma w tej chwili 7 miesięcy 80 cm długości i wazy 12kg. Takze informuje wszem i wobec ze nie jest grubym dzieckiem...tylko duzym. Oboje z mężem byliśmy bardzo duzymi dziećmi bedac w podobnyn wieku co ona. Oboje takze jestesmy wysocy i szczupli. Geny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bumbleride indie 3 jest do 20 kg. Z takim obciążeniem nadal prowadzi się jedną ręką, ja gorąco polecam ten wózek. Chyba babyhome emotion jest do 25kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 101cm i waży 15 kg. Ma ponad 3 lata. Ale pytanie z innej beczki: po co wozicie w wózkach takie duże dzieci (pisze tu o tych 2-3 latkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatkało mnie, jak przeczytałam powyższe posty. Co za przeproszeniem Was obchodzi waga czyjegoś dziecka?! Żyjcie i dajcie żyć innym. A wracając do tematu... jaki wózek polecacie do 25 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Mój synek urodził się jako wcześniak w 36 tygodniu ciąży i ważył 3450 g( śmieszne bo dzieci po terminie rodziły się z mniejszą wagą) no i ten mój wcześniak obecnie 8 miesiecy waży 11,3 kg jest duży, długi, ma ogromne stopy już od urodzenia, nosi ubranka w rozmiarze 86-92 zależy z jakiego sklepu. Więc mnie nie dziwi 2 latek o wadze 21kg. Mój lekarz mówi, że moje dziecko po prostu jest i będzie duże, a stanie z wagą jak zacznie chodzić. Co do wózka, wpiszcie na allegro spacerówka do 20 kg duzo wyskoczy i to tanich bo ja np szukam taniego wózka który będę miała w samochodzie na wszelki wypadek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego jadu to tylko wsrod kobiet mozna sie doczekac... Moj syn ma 5,5 roku 133 cm i wazy 28 kg... takze wspolczuje tej krzykaczce, ktora naublizala autorce postu, posiadania 6 latka ktory ma 110 cm. Karzel - jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia z Lodzi
Rany ludzie ale w was zlosliwosci!! Szukalam forum dotyczacego wozkow dla dzieci o wiekszej wadze. Moja corka w wieku 10 miesiecy wazyla 10kg jak miala 2 latka juz jakies nie pamietam ale 17kg?? W kazdym razie nasz wozek siadl.. byly problemy ze skrecaniem etc. teraz ma 6lat i wazy 24kg jest chuda ale ma ciezkie kosci po rodzinie meza. Rok temu urodzil nam sie syn. Ma 15 miesiecy zaraz i wazy jakies 11,5kg ale mniemam ze bezie ciezki i wielki jak tata. Dlatego juz powoli rozgladam sie za wozkiem ktory go uciagnie :) Sprawdzil nam sie orzy corce Maclaren xt ale moze ktos jest w stanie polecic jeszcze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He mój synek gdy sie urodził ważył 4.200 i miał 60 cm w 6 miesiącach ważył juz 12 kg a teraz w 9 miesiącach wazy około 16 kg nie jest otyły jest po prostu duzy i silny ubrania nosi na 104. Ja 187 cm wzrostu a mąż 193. Nie szufladkujcie dzieci. Kady ma inne geny i nie które dzieci odbiegają od przyjętej normy ... tak tez szukam wózka dla większego dziecka waga raczej mu stanie ale potrzebujemy cos solidnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiorson
Jak tak czytam to dochodzę do wniosku ze mam spaslaka a nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego synka wozilam wózkiem kiddy cięty, firma niemiecka podaje że jest do 20 kg. Syn ważyl 23 kg, i miał 110cm i mieścił się spokojnie. Używalismy go w długie trasy, do lekarza. Prowadziło go się bardzo dobrze, nic nie trzeszczalo, nie uginało się. Mam go jeszcze bo szkoda go sprzedać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiddy city miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mój synek wazy 16 kg w 12 miesiącach kupiłam mu spacerówkę polskiej firmy bebitto serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaKa68
Myślę, że można spokojnie kupić zwykły wózek, tylko z dużymi kółkami, żeby się łatwiej pchało. Ja ważę ok 75kg i sama siadałam zarówno w zwykłej spacerówce do 15 kg, jak i w takim 3w1, najprostszym, nie pamiętam producenta. W każdym razie nic się z żadnym nie stało, nie widzę potrzeby szukania specjalnego wózka dla dziecka 25kg... szkoda kasy, wszystkie produkty dla dzieci (wózki, jeździki, huśtawki itp.) mają ogromny zapas bezpieczeństwa na wszelki wypadek, myślę że to wynika z jakiś przepisów. Z resztą z elektrycznego mini-quada i konika na biegunach też korzystałam tak schodząc z tematu, oczywiście zabawki w stanie nienaruszonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez serdecznie wam współczuje padło proste pytanie o wózek dla starszego dziecka a wszystkie inne komentarze są zbędne,poprawiacie sobie samopoczucie dywagacjami na temat wagi obcych dzieci? Dajcie SWOJE zdjecia :D zajrzałam tu bo szukam wózka dla 3 latki(w miescie dawno nie uzywamy) ale wyjezdzamy w daleką podróż,bedziemy się przemnieszczac przez wieleee godzin i wg pań wszystkowiedzących mamy ja pewnie nosić na plecach? A nieee, zapomniałam.Przecież 3 latka przejdzie w upale wieeeele kilometrów.A jak nie to jest zapuszczonym małym grubasem a ja leniwą baba:D Żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli duza i komfortowa spacerówka to valco baby snap lub baby jogger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jeśli szukacie wózka to bardzo polecam wam tą stronę http://wpokoiku.pl/szukaj/?q=w%C3%B3zek Z żoną kupiliśmy wózek z firmy Caretero. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Warto tam zaglądać bo można otrzymać dodatkowy rabat do zakupionych produktów Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już właśnie kupiłam xlandera , skorzystałam nawet z promocji że wkładka do niego była za złotówkę i wybrałam jaskrawą bo wózek wolałam jednak w ciemniejszych praktycznych kolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbasia
dziwne macie zasady w pisaniu bo grube bo chude a może jednak coś innego .macie zdrowe dziecko to myślicie prostymi kategoriami,a co z matkami i dziećmi które nie miały tyle szczęścia i wyglądają na zdrowe ale przejście kilkudziesięciu krogów to nie lada wysiłek bo serduszko nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska1313
polecam wozek SEED , jest do 23 kg , super wyglada i super jakosciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam akurat dziecko w tym wieku i bez wozka ani rusz. Autorko kup cos z porzadnymi kolami. Ja mam w miescie jane carrera i juz boje sie zimy z tymi malymi kolkami. Na wiec koniecznie porzadny wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, Wasze rady są bezcenne, co kilka głów to nie jedna... bardzo dziękuję... Zapraszam, jeżeli macie w swoich szafach i szafkach wspaniałe rzeczy które świetnie sprawdziły się Waszym przypadku lub w przypadku waszych dzieci , a są w doskonałym stanie (jak to przy maluchach zwykle bywa - moc ciuszków z których dzieci wyrastają zanim zdąży wyschnąć pranie usmiech.gif lub przetestowane akcesoria) oddajcie lub odsprzedajcie innym mamom... polecam portal www.mofree.pl darmowe ogłoszenia - mają doskonałej jakości zdjęcia, od razu widać czy wystawiona rzecz jest w dobrym stanie czy ktoś oferuje nam zamiast "paczki ciuszków," paczkę - ścierek do podłogi bo ubranka są tak zniszczone i poplamione, że raczej do niczego innego się nie nadają... portal jest nowy więc ogłoszenie nie ląduje na 124 stronie gdzie już nikt nie zagląda, tylko jest widoczne... ja pozbyłam się w ten sposób zbędnych już rzeczy i mam pieniążki na to co aktualnie jest mi potrzebne... mała rośnie, a ja na szczęście zaczynam chudnąć :-) naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mura z Maxi Cosi odpada- my mamy, więc mogę się wypowiedzieć. Używkę kupisz juz od 300-400zł. Wózek nie ma amortyzacji i jest meeeega ciężki- jeśli dodasz do tego wagę dziecka to wychodzi czołg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wózki 2019 do 22/23kg

Ja właśnie szukam takiego wózka w rozsądnej cenie czyli nówka do 700pln. Dostępne modele, które znalazłam:

- baby design celver

-Lionelo Annet Tour

- Sirocco Pro S

- Euro-cart Volt Pro

- Euro-cart flex

- 4Baby moody

- Hauck Rapid 4s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×