Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siłaczka41

40-latki na siłowni- kobietki- kto chodzi????

Polecane posty

Gość siłaczka41
szkoda,ze pchacie te reklamy - przecież nikt ich nawet nie czyta:p Wczoraj się zważyłam i ....nic nie ubyło:( Musze chyba zmienić trening- więcej aerobów i mniej siłowych:D Dziś idę na basen:) Nietypowo, bo we wtorek, ale jutro nie moge:) Pozdrawiam wszystkich czytających:) aha i achhhhh--> odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trester
heheheheh tylko każdy gdzieś tam coś kupił i ciężko to jednoznacznie odbierać. Czytałam kiedyś tekst o siłowni w domowej szacie i wcale to się nie wydaje tak niedostępne, zresztą w naszym wieku już łatwiej o wygospodarowanie jakieś większej kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
Muszę napisać z innego nicka, bo mi ktoś zahasłował tamtego. Waga stoi u mnie, ale mieszcze sie w ciuchy, które już chciałam wyrzucić, a więc chyba ok. :) Życzę wytrwałosci i sukcesów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina023
Ja zapisałam się na Aqua Aerobic na Basenie Mosir Gdańsk Chełm do Pani Yvetty z Argonaut :) Ocena na 6.0 z dużym "+" Ćwiczę aqua aerobic od czterech miesięcy... Właśnie czegoś takiego szukałam, może aqua aerobic w końcu rozwiąże mój problem z nadwaga,pomyślałam - Po urodzeniu drugiego dziecka znacznie przybrałam na wadze, ale nie to było najgorsze. Moje ciało bardzo się zmieniło; miałam brzydkie rozstępy, cellulit. Chciałam mieć znowu gładką, jędrną skórę bez konieczności poddawania się kosztownym zabiegom. Zwykły fitness wydawał mi się nudny, co innego aerobic w wodzie! Na pierwsze zajęcia szłam jednak pełna wątpliwości, ale wszystkie rozwiały się tuż po wejściu do wody. Po 4o minutach ćwiczeń czułam się fantastycznie! Aqua aerobic to same zalety- przyjemna woda, fajni ludzie, a jeśli chodzi o ćwiczenia to instruktorka dba, by zawsze działo się coś nowego. Ale przede wszystkim jestem zadowolona z efektów, jakie dał wodny trening- cellulit wyparował, a moje ciało nabrało jędrności! Jestem zauroczona i zachwycona Aqua... http://www.argonaut.gda.pl/aquaaerobic/aquaa erobic.php Zajęcia u Pani Ywetty są MEGA SUPER , no porostu ZJAWISKOWE u zajwiskowej Pani Ywetty. PS. Fakt , trudno się dostać na zajęcia do Pani Yvetty Dobroczek , ale warto, a jak już się dostałam to pilnuję swoich miejsc , chodzę trzy razy w tygodniu z koleżanką , razem jeździmy samochodem raz ja swoim , raz ona swoim. A tak na marginesie podziwiamy figurę Pani Ywetty , a jak dowiedziałam się ,że ma syna 18 letniego to z koleżanką usiadłyśmy i oniemiałyśmy . No , Aquaerobic to jest to my też schudniemy . Polecam Panią Ywettę. Na zajęciach super ćwiczenia , przy bardzo dobrze dobranej MUZIE. Warto obejrzeć FILM z ZAJĘĆ AQUA AEROBICU prowadzonego przez Panią Yvettkę , który można znaleść na stronie http://www.argonaut.gda.pl/index.php#start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
Skończ z tą namolną reklamą!!!! reklamowac też trzeba umiec, niestety. :P Lepiej by było gdybyś napisała np. "prowadzę tam zajecia, oferuję to, to i to. Można się spodziewać takich i takich rezultatów." A tak, to jest żalłosne...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Może macie jakieś porady aby ładniej chodzić? Niestety ruszam się jak furman i jak zobaczyłam jak chodzę i siedzę na filmie z wakacji, to załamałam się zupełnie.... Zero kobiecości. Kiedyś mi to nie przeszkadzało ale teraz chiałabym to poprawić. Pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
Wczoraj sie zważyłam o o dziwo...1 kg. do przodu. Ale jestem przed @, zatem może stąd to wahnięcie. W pierwszej chwili mój zapał padł, ale przemyślałam sprawę i uważam,że ważne abym ćwiczyła. Waga to tylko zlepek śrub, wyświetlacza i czegoś tam jeszcze. Dziwne schudnac przez 2 miesiące 3,50 kilo a jeszcze potem odzyskać 1 kg.:p Ale cóż zrobić...zobaczymy, jak bedzie dalej:) Wyglądam o wiele lepiej, nie mam brzucha, w talii wysmuklałam, uda szczuplejsze a waga? Co tam waga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolosalnu
Bez przesady 40 lat to siła wieku jest...:) Nawet nieco więcej już na liczniku u mnie i coraz sprawniej się czuję :P Siłownia fajna sprawa, tyle że trzeba systematycznie chodzić, inaczej sensu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@synowie: spróbuj starego i wypróbowanego sposobu czyli chodzenia z książką na głowie(po domu oczywiście:) A jeśli masz ochotę, więcej czasu (no i trochę kasy do wydania) zapisz się na jakieś taneczne zajęcia (np zumbę) niezbyt trudne choreografie sprawią że z czasem Twoje ruchy nabiorą gracji:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siłaczko, to całkiem naturalne i często się zdarza, że osoby ćwiczące na siłowni wolniej chudną. Tzn tak jest tylko pozornie: pozbywają się bowiem lekkiej tkanki tłuszczowej na rzecz cięższych (ale bardziej zbitych) mięśni. Lepszym wyznacznikiem są ubrania-znacznie luźniejsze, prawda? zresztą sama widzisz poprawę sylwetki:) to o to właśnie chodzi: ciało staje się smuklejsze, choć bardziej umięśnione (i przez to cięższe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerrba_matte++
ja sie bardzo komfortowo czułam w tatralandii - tam nikt nei patrzy na to ile sie ma lat, w jakiej sie jest formie itd - naprawde ten aquapark to rewelacja i swoje tez mozna tam zrzucic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Niedziela !
Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html 18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
Witam:) Troche zaniedbałam ten topik, ale nie miałam głowy do internetu:( Wczoraj weszłam na wagę i ważę- 70.30 kg!!! tadammmmmmm czyli ubyło 1 kg. Jak na 2,50 miesiąca to 4 kilo do tyłu:D Cieszę się i uważam,że wyglądam jakbym schudła ze 7 kilo! Sylwetkę mam smuklejszą:D Pozdrawiam wszystkich czytających:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mam ma nieco więcej i na początku chodziła, teraz ma swój sprzęt w domu, co prawda w dość niewielkim zestawieniu, no ale jest i pozwala jej naprawdę cieszyć się z użytkowania, także jest szczęśliwa :) Nie wiem, czy w związku z tym problemem jest, by taki sprzęt zakupić czy żeby zmusić się do korzystania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaBis
Dla prawidłowego treningu niezbędne jest prawidłowe ocenienie swoich możliwości treningowych oraz odpowiednie spojrzenie na własne uwarunkowania genetyczne. Przed rozpoczęciem treningów warto zrobić sobie domowe badanie wartości tętna HRmax, co pozwoli nam na dostosowanie intensywności treningu do naszych możliwości. Zapraszam Was na trenujmadrze.pl Ewa Bis eRzecznik pulsometrów Timex Ironman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaJóż.
Każdy wiek dobry, żeby zacząć o siebie dbać. Na siłowniach, szczególnie na tych większych, zawsze czekają instruktorzy, żeby wytłumaczyć wszystko jak co działa. Jeśli któraś jest mniej odważna, to można zacząć od zajęc zorganizowanych jakiegoś fitnesu. Od jakiegoś czasu chodzę do Ananday w Krakowie, też miałam opory, żeby wbić się w strój sportowy i iść tam pierwszy raz, ale zobaczyłam że przekrój wiekowy jest spory. nie ma się czego obawiać tylko zakładać dres i biegiem na siłownię : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfmocy
czesc ja mam juz kompletnie pomieszanie z poplataniem w poniedzialek pierwszy raz w zyciu ide na silke ...tylko kompletnie nie rozumiem o czym Wy Piszecie..:( te nazwy itd . kobitki prosze o mniej skomplikowane slownictwo echh .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez_patison
Ja chodzę!!! do wrocławskiego centrum spa a wy? Może się znamy? chodzi któraś z was na siłownię i na aqua aerobik? bo ja jeszcze do tego mam w planach saunarium. odkąd mieszkam we wrocławiu korzystam z tego centrum ile wlezie. w warszawie nic takiego nie ma a z tego co wiem od kuzyna to w łodzi też nie. dziewczyny, wpadnijcie na zajęcia! http://www.spa.wroc.pl/silownia-spa.html jest super atmosfera i naprawdę byłoby fajnie jakbyśmy razem na coś chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez_patison
Ja chodzę!!! do wrocławskiego centrum spa a wy? Może się znamy? chodzi któraś z was na siłownię i na aqua aerobik? bo ja jeszcze do tego mam w planach saunarium. odkąd mieszkam we wrocławiu korzystam z tego centrum ile wlezie. w warszawie nic takiego nie ma a z tego co wiem od kuzyna to w łodzi też nie. dziewczyny, wpadnijcie na zajęcia! http://www.spa.wroc.pl/silownia-spa.html jest super atmosfera i naprawdę byłoby fajnie jakbyśmy razem na coś chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Witam
Przede wszystkim to zrobić ten pierwszy krok, a potem jakoś pójdzie. Ja wybrałam aqua aerobik z centrum FIGURA i jestem bardzo zachwycona, nie bolą mnie stawy, kondycja poprawiła się, rzadziej choruję no i przede wszystkim schudłam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

 

Witam

Przede wszystkim to zachęcam wszystkie zrób ten pierwszy krok, a potem jakoś pójdzie. Ja wybrałam aqua aerobik z centrum FIGURA aqua-aerobik.pl i jestem bardzo zachwycona, nie bolą mnie stawy, kondycja poprawiła się, rzadziej choruję no i przede wszystkim schudłam 

Baśka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×