Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siłaczka41

40-latki na siłowni- kobietki- kto chodzi????

Polecane posty

Gość siłaczka41
acha i ahhhhhh:D gratuluje, ważne ,że waga leci w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
Witam:) Wczoraj znów na siłce a dziś dzień przerwy, no, nawet nie mogę iść na basen z "przyczyn nie zależnych od operatora":D:D Bardzo mi sie podoba ten nowy przyrząd , na którym ćwiczę- na brzuch i mięśnie kręgosłupa. W sobotę ważonko:D Pozdrawiam wszystkich , którzy, być może, czytają mój topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.fotokreacja.net
Witam! Jesteśmy studiem fotograficznym które chce wrzucić do swojej oferty sesje "metamorfoza". Poszukujemy pań po 30 które zapozują dla nas w zamian za zdjęcia. Zdjęcia przed i po będą wykorzystane na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy niezapomniana przygodę! Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres metamorfozy@fotokr eacja.net. Do zgłoszenia proszę załączyć aktualne zdjęcie, napisać kilka słów o sobie, w temacie maila: kafeteria. Serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
Tak jak sie spodziewałam- to mój pamietnik, nikt sie nie wpisuje, no- oprócz reklam:D Wczoraj nie byłam na basenie- nie mogłam:( Dzisiaj dałam czadu na siłce;) Czyli rozgrzewka, siłowe i aeroby:D Ważonko w sobotę:) Dzisiaj zauwazyłam, jak u młodej dziewczyny schudła buźka:) Chodzi mniej więcej od 2 tygodni codziennie. No, u mlodych to szybko sa efekty. No to ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
ja czytam!!!!! wczoraj byłam na aerobiku, dwa razy w tygodniu chodzę. Balsamy odrzuciłam, bo są do kitu, a miałam już te z górnej półki, typu Dior. Wydaje mi się, ze jesli chodzi i cellulit - a to jest moją najgorsza zmorą teraz - to niestety, cos od wewnątrz i jakieś profesjonalne zabiegi. Aha, zmieściłam się w kieckę, która była do wywalenia, nawet nie chodzona, bo jakoś po zakupie przytyłam, a jest ekstra ta kiecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
aha i achhhhh:D Ciekawam, kiedy ja sie dopnę w kiecke, która uwielbiam:) Ale obiecałąm sobie, że pójde w niej na Sylwestra i będzie na mnie za duża:D:D no, lekko luźna:p Dziś ide znów na siłke ale jutro chyba nie... i nie zważę się:( Wyjeżdżam. Ale wagę podam zaraz w poniedziałek. Nie chce się ważyć na innej- niech już będzie ta sama cały czas:) No to tyle...acha, jeszcze jedn. Pani, która przychodzi na siłke (bieżnia przewaznie) przynosi i pije jakiś izotonik chyba . Ale słyszałam,że one zatrzymuja wode w organixmie, a tego akurat bym nie chciała. Na razie postanowiłam nie wspomagac się niczym. Jeżeli spadek wagi będzie odwrotnie proporcjonalny do wysiłku- wtedy rozważe dietetyczkę. Tylko ona ma bardzo drogie, jak na moją kieszeń, wizyty. 70zł. sama wizyta, plus 60zł. za ułozenie jadłospisu:( Potem kontrolne spotkania. No- zobacze jeszcze:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
zadnych napojów izotonicznych, na aerobik biorę tylko wodę mineralną, udanego wyjazdu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
Nie pojechałam dzis, tak jak miałam w planie:( Ale za to byłam na siłce:D Waga pokazała: 72,4 kg. Nie za wiele spadku ale to moze już kształtują sie mięśnie? Hmmmm.... pozdrawiam 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
niestety, 30 dkg wiecej, więc tamto to było wahniecie. Na swoje usprawiedliwienie dodam, ze wtedy sie wazyłam do południa, a dzisiaj wieczorem. No nic, zobaczymy przez ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
aha i achhhhhh--> ponoc ostanie kilogramy najciężej zgubić;) Ale trzymam kciuki. Widzisz u mnie tez szału nie ma:( Dzisiaj ide na siłke i juz planuje od przyszłego tygodnia zmniejszyć częstotliwośc chodzenia, by robic sobie przerwy. Ponoć mięśnie musza sie tez regenerować:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
Witam🌻 :D Wczoraj byłam na siłce i powiem Wam,że jakas inwazja nastąpiła- tyle osób,ze nie było gdzie cwiczyć!!!! Mój mąż zauważył,ze ciut schudłam, no i moja starsza córka, która widze raz na 2 tygodnie- tez zauważyła:) Cóż...waga pokazała tylko ponad 2 kg. mniej ale cos w tym musi byc. Jeszcze 10 kg. i bedzie dobrze:P:P:P Zobaczymy, na ile mi starczy powera i samozaparcia, chociaz sprawia mi frajde chodzenie na siłownię:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
🖐️ ja dzisiaj na aerobik, a bylam już na rolleticu. Nie daję się i walczę dzielnie pomimo braku wielkich wynikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofertypromocje.pl
Ćwiczenia dobra rzecz, zwłaszcza jak się chce zachować formę na zadowalającym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
:D Wczoraj był basenik:D 50 minut żabką i nawet sie nie zmachałam:D:D Kondycja dobra zatem. dzis siłka, minus taki,ze nie ma tam klimy:( i czasami rozpuszczam sie ....w sosie własnym:( Ale cóż.... Jeszcze 2 dni i ważonko. Chyba cos mało zlatuje waga, sama po sobie to widze. Może czas na dietetyka? Pozdrawiam, mam tylko nadzieję,że nie sama siebie. acha i ahhhhhh---> jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
:D Dałam wczoraj czadu, na sali było 27stopni:( Uwielbiam ćwiczenia na urządzeniu, gdzie robi sie skłony:) Rozmawiałam tez z Panem, który wykupił karnet dla żony a żona nie chce przyjść:( Pytał się mnie, jak długo juz chodze na siłke. ... Jutro ważenie, sama jestem ciekawa, jak to bedzie. Może i być cienko, ale jutro sie wszystko wyjaśni:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
dzień ważenia: Szału nie ma- 72,2 kg. Mięśnie? Moze, bo ponoc wygladam szczuplej.....no nic, walka trwa dalej- zaczynam drugi miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
u mnie w druga stronę idzie, po tym jak mi sie tabletki skonczyły 😭 54,6. Chyba nie powinnam nic jeść. Nastepny mój wpis, jak schudnę jakos. Ograniczam się do 2 kromek ciemnego chleba (jadłam 3) i do zera kolacji, tylko jogurt. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
Koleżanko- jedz 5 małych posiłków dziennie. co 3 godziny- śniadanie, 2-gie sniadanie, owoca, obiad i jakis jogurt na ostatni posiłek!!!! Jezeli nic nie będziesz jadła- spowolnisz metabolizm i b edzie masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
Witam:) Siłki c.d. a dzis basenik:) Lubię to i sa efekty!!! Może na wadze mało schodzi ale mam lepszą sylwetke- naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sky.dancer
Super:) gratuluję Siłaczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
Dziękuję:D elastyno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silaczka41
Witam:) Dziś mój pamiętnik zaczynam od podania wagi: 71,60kg. tadammmmm!!! i dziwne, bo miałam w tygodniu 2 dni bez siłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
Widzę,że ciszAAA....no, jeżeli można cisze zobaczyć:p Ja wyglądam szczuplej, przeważnie mówia,że schudłam 6-7 kilo a ja tylko..3,50kg.:P Dziś basen. Nie powinnam pić piwka, wiem, ale cóż...2 razy w tygodniu sobie piję:( no cóż/.... Pozdrawiam aha i achhhh:D Napisz słówko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
nie piszę, bo na razie mnie mam się czym pochwalic, nawet sie nie ważę, bo stoi w miejscu. Chociaz mój brat mi powiedział po ok 2 tygodniach niewidzenia, ze schudłam, zwłaszcza w biodrach i brzuchu, i że to bardzo widac. sama nie wiem, jak to możliwe, zreszta: ciuchy luźne, a waga stoi??????? W każdym razie cały czas robię to robilam, czyli aerobiki, cwiczenia, ograniczenie jedzonka. Tobie gratuluję sukcesu w utracie wagi, jednak drga w dobrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
aha i achhhh:D Mysle,ze wygladamy chudziej, bo wysmukliłysmy sylwetke ćwiczeniami i nabrałysmy masy mięśniowej i dlatego waga stoi w miejscu. Nie ma się czym przejmowac, bo przeciez odchudzamy sie nie dla wartości na wadze ale dla lepszego wygladu:) A to u nas widać:) To najważniejsze!!!! Mam od wczoraj przelomowe dni:( basen ciężko mi szedł a dzis na siłce ledwo dotrwałam robiac ćwiczenia:( No, ale temperatura na sali 28 stopni tez swoje robi:( Ide zaraz spać, faktycznie dzis cościężki dzień:) Pozdrawiam wszystkie 40stki. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dołączam do grona "ryczących 40-dziestek" :) Jestem zafascynowana jogą. Polecam. A oprócz tego biegam 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczka41
Witam🌻 Nie miałam czasu za bardzo, dlatego taka cisza Tu. Ważonko było w poniedzioałek i zeszło...na 71,30kg. Marnie, ale wizualnie chudnę. No, też i po drodze były grile, piwko, może bez obżerania sie ale zawsze to złamana dieta:p Wczoraj było tak gorąco na sli,że z trudem mozna było oddychac. Zrobiłam większość ćwiczeń areobowych, bo nie miałam siły na nic innego. Pozdrawiam i witam przedmówczynie synowie2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×