Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuleczka z czekoladkid

delegacja z pracy a slub

Polecane posty

Gość kuleczka z czekoladkid

biore slub cywilny, bedzie male przyjecie ok 30-40 osob, nie chce miec delegacji zpracy na sluie ani pozniej, ale w mojej nowej pracy panuje taki zwyczaj ze kazdy zaprasza, .... kiedys rozmawiaalm z jedna z kolezanek i powiedzialam jej o moich obawach a ona ze tutaj nigdy nie bylo tak ze ktos nie zapraszal, i ze moze byc obraza jesli tego nie zrobie nie wiem jak sie zachowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jeśli na prawdę nie chcesz delegacji z pracy to nie musisz nikogo zapraszać, może się i obrażą ale im po tygodniu czy miesiącu przejdzie bo przyjdzie nowy temat "do obrażenia", ludzie tacy już są i nie zmienisz tego, tym bardziej nie możesz dopasowywać swojego życia do tego, żeby zadowolić innych w pełni, tym bardziej, że to niemożliwe bo zawsze będzie ktoś niezadowolony, moja rada - trzymaj się swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka z czekoladkid
dzieki, moze jeszcze ktos sie wypowie? ktos mial podobny problem\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssee
rob jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj że to Twój dzień!! Powinnaś zrobić tak, byś Ty była w tym dniu szczęśliwa. I nie zwracaj uwagi czy się obrażą czy nie. Czy chcesz ich zaprosić tylko dlatego żeby się nie obrazili?! Po co?! To Twój dzień i ma być po Twojemu (po Waszemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentni ludzie powinni to zrozumieć i uszanować. To jest Twój ślub i jeśli chcesz, żeby byl mały i bardzo prywatny, masz do tego prawo. A kolegom z pracy zanieś po wszystkim jakies ciasta i wódke weselną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest zasada, że biała
powiedż w pracy ze robisz małe przyjęcie dla najblizszej rodziny i nawet znajomych nie zapraszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ślub cywilny mojej siostry przyszła delegacja , ale tylko do USC. przyjecie było dla najbliższej rodziny a nie dla znajomych z pracy. powiedz ze przyjecie jest ale dla rodziny i jesli bardzo chca przyjsc to tylko do urzedu. musze przyznac ze kolezanka ma tupet .jak mozna sie wpraszac mowiac ze to bedzie obraza itd. pamietaj to TY decydujesz !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×