Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żona-swojego-męża

wasze biurko w pracy

Polecane posty

Gość mr_johny_bravo
burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachowiec l
żono ty masz pewnie wibrator w biurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopytkow
komorka ? chyba muchomorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na weselu
ramke ze zdjeciem syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachowiec l
jak chcesz sie dowiedzieć to ty też napisz co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" fachowiec l jak chcesz sie dowiedzieć to ty też napisz co masz " klawiature, myszke, dwa monitory, telefon, kubek z kawa, karte identyfik., notes, butelke wody, chusteczki, krem do rąk ... mysle nad jakims gadzetem... i dlatego ten temat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopka skromna, bo i czlowiek skromny. O stulejce nie napiszem, bo nie chcem zeby tu na forum ktos wiedzial:( Zaraz siem podszywy zaczna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter ego Levviatana
Wiecie co! Zablokowali mi konto na kafe. Tyle lat tu piszem:( Wszyscy mnie tu znajom i kochajom:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter ego Levviatana
I usuneli me wpisy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na rondzie w lewo
Mam zdjęcie. Ja, mąż 2 dzieci i pies, wycięte z burdy dla niepoznaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja podobnie jak powyżej - ale trzeba zauważyć, że nie zawsze w pracy (w domu) mamy odpowiednie biurko... Blat powinien być w końcu szeroki na tyle aby ekran komputera znajdował się jak najdalej. To jedna z najważniejszych kwestii. Myślę, że na meblopol.net znajdziecie sporo rozwiązań w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza rzeczami typowymi (monitor, głośniki, kalendarz, przybornik na art.papiernicze itp.) jedynymi osobistymi akcentami są:amarantowa podkładka (pod talerz i kubek) i piłka tenisowa przerobiona przez kolegę na śmiesznego ludka,który ma mi dotrzymywać towarzystwa i poprawiać humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop telefon stacjonarny telefon komórkowy na stojaczku z nierdzewki a'la fotel bujany ;) (niektórzy mówią że wygląda jak wózek inwalidzki ;) ) kalkulator notatnik długopis kubek z kawą lub po kawie szklanka wody na podstawce dwie szufladki przezroczyste (jedna na drugiej (z papierami) jakies dokumenty zwykle sie znajdą pieczątki dziurkacz zszywacz wsio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwggggg mmmnnnniiiieeee
mega wiochą jest ustawianie na biurku w firmie jakichś gadżetów o zdjęciach już nie mówię :o biurko to miesce pracy i wizytówka firmy a nie Twoje prywatne podwórko Ja widzę baby obstawione w urzedach fotami swoich dzieci, bibleotami z wakacji i innymi dupstwami to mnie na wymioty zbiera Ja oprócz rzeczy biurowych/firmowych, na biurku "prywatnie" trzymam jedynie swoją komórkę i krem do rąk, którego stale używam, stoi za połka z dokumentami, nie rzuca sie w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajjajajaja
Ja mam bajzel, ale u mnie się inaczej niestety nie da, pod koniec porządkuję-wrzucam wsio do szulad, ale w trakcie pracy - np teraz: Lapek mycha kalendarz pod lapkiem kalkulator potrfel fajki popioła 2 telefony okulary masa kartek duzy zszywacz maly zszywacz pieczatka dziurkach kubek po kawie 2 lyzeczki nozyczki linijka post-ity zakreslacze szt 5 olowki 2 cienkopisy 2 brulion masa kartek po ktorych ciagle marze segregator przezroczyste szufladki na biurko-szt 3 zawalone papirami z boku przybornik na dlugopisy z zapaliczna spinaczami i zakreslaczem, podkladka pod mysze, aniołek Jestem bałaganiara :D:D:D:D:D AVE :D:D:D:D ale kolega z biurka obok ma jeszcze gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownica33,5
Raczej, czego nie mam :D - kuweta - spinacze - zszywki - dziurkacz - kubek - torba - komórka - kalkulator - pojemnik na taśmę - mazaki, kolorowe karteczki - karteczki przylepne - pinezki - torbę - kapsle po butelkach - wizytówki - kalendarz - bruliony - książki - korkową podkładkę pod kubek - przycisk do papieru Ostatnio stwierdziłam, że czas nieco okiełznać to szaleństwo. Pozbyłam się stosu zaległych papierzysk i kupiłam taki gadżet na długopisy: http://mrjoygadzety.blogspot.com/2012/03/biurowy-ogrodek.html Jest tak fajny, że pewnie na tym jednym nie poprzestanę jak znam siebie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1989
Ja też uważam,że biurko w pracy to nie nasze podwórko .Po co zagracać je niepotrzebnymi rzeczami.Mi zdjęcie w portfelu wystarcza ;) A mam : -papiery, -kubek z długopisami. -laptop ;)(oczywiście do spraw biurowych), -mycha, zszywacz, dziurkacz, -telefon, -drukarka, -papier ksero, 2 stemple, -kubek z kawą,herbatą(ogólnie z tym co właśnie piję) Jak dla mnie to ja mam dostatni rozgardiasz z rzeczami biurowymi i dodatkowych szpargałów mi nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do najlepszego wyboru takich własnie mebli biurowych warto też jest zajrzeć w takie miejsce http://www.everspace.pl/ Bo jesli wybierać to sprawdzone i pewne meble biurowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×