Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Renatka43

Przedłużanie rzęs w Łodzi

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny ktora chce isc na przedluzanie rzes do Boroń, dwa w cenie jednego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę iść ale w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina S.
*przedłuzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam salon Sun Spa na piotrkowskiej, rzęski rewelacja, i bardzo przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete2645115
Ja mam super dziewczyne Karolinke załozenie jedwabiu ok 100 dopelnienienie polowa ok 50 zł chodze od 2 lat moge ja polecic 535336640 Środmiescie czasem ciezko sie dostac ale warto! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie. Widzę, że na forum jest dużo fanek Pani Justyny :) Jaką metodą przedłużają rzęsy w tym salonie? Chciałabym bardzo sobie przedłużyć moje rzęsiwa, czytam dużo na ten temat, dowiedziałam się sporo interesujących, pozytywnych rzeczy na temat metody Secret Lashes. Czy któraś z Was przedłużała sobie rzęsy tą metodą? Jak efekty, jak cenowo, ile czasu utrzymuje się efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella bellissima
Secret lashes to po prostu produkty do przedłużania bardzo dobrej jakości. Przedłużałam sobie rzęsy tą metodą w łódzkim New Visage na Tymienieckiego. Skusiłam się po tym, jak zobaczyłam firanę rzęs u mojej przyjaciółki, która zrobiła sobie ten zabieg przed swoim ślubem. Oka oderwać nie można :D Uzupełniałam po 4 tygodniach :D Polecam z całego serca, nie trzeba tuszować więc automatycznie oszczędzasz na tuszu. Dodam, że zabieg jest luksusowy, ale nie drogi, . Z tego, co wiem, w tymże salonie jest obecnie na niego promocja, siostra mi powiedziała :) Widzicie więc, jak efekt działa na innych :) pierw moja przyjaciółka, później ja, teraz moja siostra… :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam mogę dziewczyny polecić dziewczynę ze studia urody Angel na Pogonowskiego 17 -Elizę. Ja u niej przedłużam rzęski już 3 lata i nigdy nic się złego nie działo, a na każdym kroku proszą mnie o namiary do stworzycielki moich cudeniek na oczach :) Babka jest mistrzynią w swoim fachu i co ważne, ma NORMALNE CENY! Dla niedowiarków - tu są jej prace: https://www.facebook.com/urodaangel# Naprawdę Godna Polecenia (: xoxox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_bibib
Hej dziewczyny, Idę w przyszłym tygodniu w czwartek na przedłużanie rzęs do Boronia. To mój pierwszy raz, bardzo jestem ciekawa efektu. Zastanawiam się czy ktoś chciałby skorzystać z promocji 2 zabiegów w cenie 1 ze mną? Jeśli jesteście chętne to czekam na kontakt 880 868 112. Pani z Boronia powiedziała, że w ciągu dwóch tygodni należy zrealizować drugi zabieg :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , czy znajdzie się jakaś dziewczyna chętna na przedłużanie rzęs? aktualnie 2 osoby w cenie 1 u Boroń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_esss
Witam, podłączam się pod temat :) Ja zakładam rzęsy w studio urody primadonna i jest bardzo zadowolona. (Tutaj jest adres strony i namiary www.studioprimadonna.pl ) Też testowałam już parę innych osób ale u pani Wioli jest zdecydowanie najlepiej. Rzęski trzymają się świetnie i w dodatku ten efekt. Szczególnie polecam metoda 2:1 czyli inaczej mówiąc piórkową. Rzęsy wyglądają uwodzicielsko, zalotnie ale jednocześnie naturalnie bo są bardzo cieniutkie. Wcześniej zakładałam tam metoda 1:1 ale one nie wyglądają tak super jak 2 :1. Mam tez wrażenie że są bardziej lekkie i mniej obciążają naturalne rzęsy a co za tym idzie nie niszczą ich tak. Zgadzam się z poprzedniczkami - darujcie sobie groupona bo zniszczą wam wasze rzęsy i bedziecie miec zlepy zkleju, tez przez to przechodziłam. Chciałam zaoszczędzić i guzik z tego wyszlo bo to co mialam na oczach to nie wiem w sumie co to było heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salon color star lashes na gdanskiej co maja tez szkolenia i hurtownie - NIE POLECAM bylam z gruponu po tygodniu wszystkie odpadly a ja rzesy robie juz przez 4 lata conajmniej i moze raz cos takiego mi sie zdarzylo poszlam drugi raz miala mi dziewczyna zrobic gesciej i grubsze dala gesciej troche w kąciku oka i dalej wielkie grubasne co je widac na kilometr nigdy wiecej! pozatym sa pseudomile i tylko takie udaja i obgadywaly przy mnie inne klientki plus jeszcze pani co mi ostatnio robila byla chora i non stop kaszlala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina1
I ja dołączam do fanek przedłużanych rzęs :) Rzadko się wypowiadam na forach, ale szukając pewnych informacji trafiłam tutaj i zobaczyłam, że piszecie o New Visage, gdzie robiłam rzęsy :) Kochane, jeśli nie macie naturalnych ładnych rzęs, to nie ma co się zastanawiać tylko iść do dobrego salonu i przedłużyć/ zagęścić rzęsy. Wiecie jak rewelacyjnie wyglądają wtedy oczy? Chyba żadna maskara nie da takiego efektu! ;) Polecam wam gorąco. Samo przedłużanie to nic strasznego :) Można się zrelaksować (naprawdę), a że pani kosmetyczka używa podczas aplikacji czegoś takiego (nie wiem jak się to fachowo nazywa) po czym mamy rewelacyjnie nawilżoną skórę wokół oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guńka
a ja polecam Sun Spa w Łodzi u Kasi. Zabieg przeprowadzony przede wszystkim bardzo komfortowo i sprawnie. Mają tam tylko rzęsy z naturalnego włosia więc nie ma mowy o sztucznym, plastikowym efekcie. Rzęsy trzymają się 5 tygodni, i nie muszę częściej uzupełaniać. Milo fachowo, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam nową, innowacyjną metodę LVL i permanentne tuszowanie. SUper efekty i nie niszczy się wsowich rzęs!!!!!!!!!!!! Dziewczyny - rewelacja. LVL to taki podkręcenie na stałe rzęs, nic się nie doczepia, nie obciąża sie swoich rzęs , tylko podkręca. Efekt wow. Utrzymuje się do 8 tygodni. W Łodzi robi się to tylko w Studio Urody Julita. Cenowo też bardzo opłacalne. A stosowanie odżywek dla rzęs..... no rzesy są, ale rosną twarde jak u konia i proste. nic się z nimi nie da zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wie ktoś może gdzie w Łodzi robia rzęsy z futra lisiego? takie bardzo cieniutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Boron robi rzesy Agnieszka .Rzesy sa zrobione rewelacyjnie ,zreszta ta dziewczyna zajmuje sie przedłużaniem od ponad 5 lat.Zero przerzedzen własnych rzes.Jestem mega zadowolona i moje kolezanki tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super cieniutkie rzęski robią w Ellie Lash, na Piotrkowskiej 69 Nie spotkałam się jeszcze z takimi pieknymi zagęszczeniami i tak delikatnymi rzesami, z tego wlasnie slyną . Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam Ellie Lash :) Mistrowskie ręcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia7407
A ja wam polecę Alfabet Piękna a raczej panią Olę, zawsze usypiam jak mi przykleja rzęski robi to naprawdę delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po Ellie Lash straciłam wszystkie swoje rzesy..w sasadzie powinnam tę Panią podać do sądu...Nosiłam wczesniej 3 lata rzesy robiłam w innym mieście i nigdny nie miałam takiego problemu a w Ellie Lash na Piotrkowskiej po jednym założeniu straciłam prawie wszystkie swoje rzęsy.Już tam się nie pojawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uu to moze po tych 3 latach powinnas zrobic przerwe, tam uzywaja dosc mocnych kosmetykow, moze po prostu dostalas alergii? w tym sezonie to sie dosc czesto zdarza. Ja w salonie ktorym robie rzesy, zrobilam sobie przerwe, bo juz mi oczy puchly, stylistki zawsze doradzaja przerwe, jesli jest konieczna, mysle, ze tam tez to zrobily, bo same dobre opinie o tym salonie, z reszta co za interes by ktos mial robic komus krzywde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też w Ellie Lashu robię rzęsy stosuję się do wszystkich zaleceń, wiec nic zlego mi sie nigdy nie przytrafilo, moim kolezankom tez. narazie w przeciągu dwóch lat zrobilysmy jedna przerwe na 3 tyg i zadnej nie brakuje :P Polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Basia7407 Byłam u pani Oli miałaś racje rzęski są super trzymają się świetnie, co do samego salonu to super urządzony. skorzystałam z manicure i zaskoczyło mnie iż narzędzia są sterylizowane jak u dentysty:) Gorąco polecam www.alfabetpiekna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie dostałam zadej alergii ani oczy nie puchły.W Ellie Lash straciłam swoje rzęsy-po prostu zostały wypalone przez klej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypalone przez klej?? Pierwsze słysze. Widocznie Twoje naturalne rzęsy nie są na siłach, żeby przez 3 lata nosić sztuczne. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, co za bzdury, rzęsy mojej kolezanki tez nie nadawaly sie do dlugiego noszenia, przedluzala ponad 2 lata, zmienila dziewczyne, co za tym idzie klej i rzesy cisnienia nie wytrzymaly, musiala zrobic przerwe i dalej nosila i zakladala u tej nowej babki :) Niepotrzebnie od razu oskarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×