Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Renatka43

Przedłużanie rzęs w Łodzi

Polecane posty

Gość gość
Ja tam Ellie Lash jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYlko ze ja po tych 3 latach noszenia miałam poltora roku przerwy ...zrobilam w Ellie Lash i wszystko wypadło :-( Teraz chce załozyc ale w innym miejscu .Dam znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny, zajmuję się przedłużaniem rzęs i właśnie jestem w trakcie tworzenia portfolio, a więc potrzebuję jak najwięcej zdjęć moich prac, więc przez dwa tygodnie zakładam rzęsy w bardzo atrakcyjnej cenie. Przesyłam link do ogłoszenia jeżeli, któraś z Was byłaby zainteresowana: http://olx.pl/oferta/promocja-przedluzanie-rzes-50-zl-CID619-ID6Dqxz.html#95415d4883;promoted Pozdrawiam, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też dlatego Ci wyżej koleżanki tłumaczyły przyczynę.. Jak można być tak ograniczonym.. w każdym miejscu będziesz miała problem prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że nie dodała Pani, że uparła się Pani na zabieg mimo moich odradzeń i bardzo proszę nie kłamać, że nie naciskałam na przerwę, po takim długim czasie noszenia GRUBYCH rzęs zakładanych w innym salonie. Ostatni raz zlitowałam się nad klientką "bo wyjazd i ja muszę". Dobra przestroga dla innych stylistek. Jest Pani NIEPOWAŻNA. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora81
a ja ostatnio przedłużałam rzęsy w Aleksandrowie Łódzkim w Beauty Bar - trafiłam tam przypadkowo ponieważ w salonie w Łodzi pani mogła mnie przyjąć dopiero za 3 dni, a zależało mi na czasie. Z efektu jestem bardzo zadowolona ponieważ rzęsy są dokładnie takie, jakie chciałam i długość i grubość. Przyznam, ze trochę się obawiałam ponieważ nie znałam nikogo kto by tam przedłużał i cena tylko 170 zł. Ale warto było zaryzykować - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 886
Witam, z czystym sumieniem mogę polecić salon Boroń na Kościuszki, przedłużanie rzęs w tym salonie jest w pełni profesjonalne, a przy okazji bardzo przyjemne :) Cisza, spokój i łagodna muzyczka w tle. Chodziłam do tego salonu jeszcze za czasów Kopernika i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mogę sobie wybrać jakiej grubości czy długości rzęsy chce założyć. Pani wizażystka przy każdej wizycie udziela wyczerpujących informacji jak pielęgnować rzęsy, aby pozostały no moim oczku jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ellie Lash nie polecam,u mnie również rzęsy wyglądają kiepsko ..Moj***ardzo zniszczone.Chyba jedna to 3D nie jest dla wszystkich.Po 2 uzupełnieniach juz nie ma do czego kleić ..:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jak najbardziej polecam, nosze 6D juz czwarty miesiac i mam caly czas zdrowe swoje rzeski i duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja88łódź
Tragedia to mało powiedziane! Zakupiłam groupon za 39zł i to był mój ostatni raz. Dziewczyna, która mnie obsługiwała spiłowała mi płytkę z wierzchu do grubości kartki papieru!! Na drugi dzień zakładając paznokcie z dwóch zeszła mi hybryda. Paznokcie były tak miękkie, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. W rozmowie z "kosmetyczką" dowiedziałam się, że na ogół jest ona fryzjerką i z paznokciami nie ma nic wspólnego tylko, że sprzedały dużo grouponów i pomaga szefowej. Po dwóch dniach z odpryśniętymi paznokciami zadzwoniłam (czwartek) by umówić się na wizytę i po prostu zdjąć tą hybrydę. Nie chciałam już ani poprawek, ani zwrotu pieniędzy tylko by mi Pani je zdjęła. Usłyszałam, że mam zadzwonić w następnym tygodniu i umówić się na wizytę. A do tego czasu miałam chodzić jak lump w odpryskach! Nie polecam zdecydowanie!! Szkoda czasu i pieniędzy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche nie na temat, ale z ciekawości az spytam w ktorym to salonie tak traktują ludzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Stylista Rzęs " a do kogo ta wypowiedz ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadlam przypadkiem szukajavc opinii na temat ciaglego przedluzania rzes , co o tym myslicie ? Czy po kilku lat z naturalnych juz nic nie zostanie? A jesli chodzi o przedluzanie w lodzi to polecam gabinet lilia, jesli sie zdecyduje znowu to na pewno tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam jakiegoś miejsca gdzie mogłabym sobie załozyc rzęsy, do tej pory zakładałam w Warszawie, ale po przeprowadzce nie będę już dojeżdzać na uzopaełnienia do mojej kosmetyczki :( poratujcie i doradźcie gdzie mnie nie okaleczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lashes 3
Cześć dziewczyny :-) chcecie mieć piękne rzęsy na okres świąteczny i powitać nowy rok cudownym spojrzeniem ? Jestem certyfikowaną stylistyką, zapraszam wszystkie chętne o kontakt smsowy: 664 053 403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Cześć ja dopiero mam iść przedłużyc sobie zesy troche sie tego obawiam jeszcze tegonie robiłam jak zrobie napisze do was czy warto ale napewn warto narazje przedłuzam sobie rzesy MIRZASZ Miralash *** POLECAM WARTO SAMA GO STOSUJE ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to polecam pójście na kurs przedłużania rzęs http://interio.net.pl/kurs-przedluzania-rzes/ i potem robienia ich samemu. Wiadomo kurs kosztuje, ale szybko powinien się zwrócić. Można nawet go traktować potem jako dodatkową formę zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachimala
Od roku korzystam z metody 1:1 i lekkich objętości w Klinice Esencja Piękności. Pani Dorotka jest bardzo profesjonalną i perfekcyjną rzęsistką. Efekt zawsze naturalny. Podczas zabiegu można się prawdziwie zrelaksować i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Zgierzu w studiu Perfect Eye. Pani jest bardzo dokładna i wszystko fajnie tłumaczyła w trakcie jak i po zabiegu. Z efektu jestem bardzo zadowolona, rzęsy wyglądają jak moje. Mija 5-ty tydzień od założenia i w sumie wypadły pojedyncze rzęski a reszta pięknie się trzyma. Na pewno mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytankaaa
Dziewczyny, czy kojarzy ktoś Sylwię która robi rzęsy w domu okolice Żubardzkiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Łodzi chodzę od lat do Goddess Lashes i jestem super zadowolona. Tutaj jest ich strona: www.goddesslashes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×