Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

znacie jakies działające kremy na rozstępy??

Polecane posty

Gość gabi.s.
a sama oliwka nie pomoże? tzn. czy działa profilaktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz juz jakies rozstępy czy chcesz im zapobiec bo to różnica...a po drugie sam krem nie pomoze wszystko zalezy tez od skóry,genetyki itd ja moge polecic GERBERA albo własnie mustella ...gerber troszeczke tanszy a równie dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kafeterianki z UK
ja uzywalam Musteli do biustu a na cialo Bio-Oil. Nie mam zadnych rozstepow, odpukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Fissan, jedyny minus to nieprzyjemny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużsatarajestemmmm
Fissan ki nie pomogl.Z tego co wiem to nic ci nie pomoze,jak amsz cialo podatne na rozstepy to tego nie unikniesz,jedynie jezeli juz sa blizny mozesz pomoc sobie kremom rozjasniajacym i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej smaruj się zwykłą oliwką a potem nakładaj (jak wsiąknie oliwka) krem na rozstępy. Ja używałam krem na rozstępy z linii Perfekta Mama POLECAM!!! Niedrogi i skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam Vichy przeciw rozstepom na zmiane z oliwka i jak narazie skora bardzo elastyczna i bez rozstepow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam Mustelli 9 miesięcy
i nie uratowało mnie to. Na podbrzuszu zrobiła mi się cała siatka rozstępów :( Ale to chyba dlatego że w pierwszym trymestrze miałam mdłości od rana do nocy i prawie nic nie jadłam, nie tyłam też nic, a w drugiej połowie ciąży z kolei miałam nieustający wilczy głód którego się nie dało niczym zaspokoić. Dla mnie to było totalnie nowe zjawisko bo przed ciążą zawsze byłam chuda jak tyczka i zawsze wystarczały mi niewielkie porcje jedzenia żeby się najeść. No i tak w drugiej połowie ciąży zaczęłam bardzo gwałtownie tyć nieraz aż 4 kg w przeciągu zaledwie 3 tygodni, tzn. wszystko w ten brzuch szło, bo ręce i nogi dalej miałam chude. No i gdzieś przeczytałam że jak się tyje gwałtownie to rozstępy się pojawią prawie na pewno i żadne kremy przed tym już nie uchronią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstępów się naprawdę ciężko pozbyć, ale najważniejsze, że sposoby są. Poza tym też panowało przekonanie, że niektórych się usunąć nie da, ale tutaj http://kobieta.dlastudenta.pl/artykul/Pierwsza_skuteczna_metoda_walki_z_rozstepami,95480.html jest pocieszjący artykuł na ten temat, że jednak można się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też polecam gerbera. Co prawda rozstępy mam, ale widzę że systematycznie się zmniejszają. Długa droga z tymi rozstępami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremy, czy balsamy nie do końca są dla mnie skutecznym rozwiązaniem, ale jak się chcesz ich pozbyć to się wybierz do dobrego gabinetu, jak Good Time day spa, tam ci doradzą jaki zabieg będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę nikt nie może Ci niczego polecić. Raz, że rozstępy sa sprawą indywidualną, a 2 kobieta, która smarowała się w ciąży czymkolwiek nie wie jak to działa naprawdę, bo nie wie jakie i czy w ogóle by miała rozstępy. Ale i tak zaraz usłyszymy: to działa super, tamto nie działa, a tamto musisz mieć koniecznie- co jest totalną bzurą. By uniknąć bądź zmniejszyć ryzyko rozstępów wystarczy smarować skórę CZYMKOLWIEK nawilżającym, oraz tą skórę pobudzać (np. szczypanie opuszkami palców- takie delikatne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×