Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie czytac tego

Placze

Polecane posty

Gość nie czytac tego

Nie, nikt mnie nie zostawil, nie zranil ani w morde tez nie dostalam, moze dlatego placze? Brakuje mi takich emocji? Jakich doswiadcza normalny czlowiek, kobieta(kobieta niby tez czlowiek) w swoim zyciu. Ale najpierw trzeba kogos pokochac, dac sie pokochac zeby pozniej tego doswiadczac, mi to nie grozi stety. chuj niesprawiedliwe to zycie. Kupie sobie kota, albo zostane zakonnica, zastanowie sie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kleszcz
jak płaczesz sobie od czasu do czasu to nie jest źle gorzej gdy zaczniesz łzawić codziennie (cowieczorowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka_33
hmmmm a ja ciagle placze bo nie moge sie dogadac z mezem kochamy sie tak bardzo a klocimy sie o pierdoly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rugrufifuiorfu
tyle ile ja juz wyplakalam, to malo kto z czasem nie chce sie juz plakac, nie ma sie sil albo placze sie , kiedy ma sie ochote krzyczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kleszcz
bo kobieta ma słuchać !! a nie się wykłócać o każde słowo, gest i czyn chyba że facet jest palantem ale wtedy nie ma sensu się kłócić tylko należy się z nim rozstać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kleszcz
aj waj tate mame rebe Szechtere! gewałte! markietanka estere śni o szarży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Moze masz cos ze wzrokiem? Ale depresje? Nie wiadomo. Powinno sie plakac gdy masz jakies emocje - tak uwazam. Idz sobie do lekarza i powiedz ze masz taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Jesli mam byc szczera to kup sobie malego pieska - kundelka. Ja bym tak zrobila. Wczoraj szlam przez miasto a facet sprzedawal PRZY OKAZJI takie kochane pieski za 5 zl wiecie. Swietne byly - powiedzial, ze kundelki malutkie to sa i nic juz nie urosna - no 2 razy tyle ile bylo widac. Taki pieseczek i juz lepiej wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek19cm
teraz są upały to nie dziwne , że się oczka pocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Ja powiem wam ciesze sie NAJBARDZIEj z tego, ze WRESZCIE pierwszy raz w zyciu jestem NORMALNA i tyle. Czemu mi sie ten rodowod zgubil? Przez brata chyba i imiona brata, przez zle wychowanie. Ale zawsze go mialam - zostal mi uznany z powodu zawodu ARCHEOLOG. Wiecie tu ludzie tego nie rozumieja - ja sie zrobilam KATEM z tego powodu i nie rozumialam, ze brat ma wszystko z chmurki. I tak sie stalam katem i kretynka. Przez brata. Ale archeologie mam uznana i wszystko gdzies i W SUMiE Bliski Wschod mi zostawal, ale ja bylam rzymianka i wiecie dlaczego na Wschodzie i nie Afryka. Bo Biblia. Mnie sie bardzo silnie Biblia trzymala. I teraz w Niemczech wiecie wszyscy na mnie - Biblia powinna rzadzic - nie ma szans. Nieee -co wy nie dajcie sie im. Powinno rzadzic ROZGRZESZENIE - oplatek tez jest zle. ROZGRZESZENIE i koniec. W Niemczech chyba jak w Polsce - ani jednego spowiednika porzadnego i nie kapuja tego wiecie, a na dodatek Analiza ich zajechala bo tez - ani spowiedzi przed smiercia a wielka katoliczka. Oni tego nie rozumieja wiecie - oni sa calkowicie zajechani ta Analiza. Co jeszcze dobrego mieli to juz sie calkowicie nia zajechali jak ja W HOLANDII. Bo mnie w Holandii zajechala. To jest przez Niemcow, ze ja wylecialam z Holandii bo PO CO JA STALAM O HOLANDIE? I wiecie - tu nie, ale przyjechalam i mnie opetalo bo NIE WIEDZIALAM ZE ONA DLA SIEBIE BYLA HOLENDERKA. Czemu ona umarla? Watpie, ze chciala miec dzieci bo by zyla i te dzieci miala. Na pewno nie chciala miec dzieci, starczylo ze uczyla w szkole. Tak nie wolno. A ja ja gdzies wiecie mam w liniach rodowodowych albo z tego rzymskiego rodowodu albo z tej rodziny takze ja ja nawet widzialam na PROTESTANCKIM CMENTARZU, ze jej sie nie wolnno poddac - ona miala byc protestantka. Maryji zero. I te Maryje widziala i zero i tyle. Nic w ogole szacunku dla niej, ze byla matka Chrystusa, a corka niedoszlego ksiedza - bla bla bla. I wiecie - Z OKOLICY gdzie bylam moglam miec sklep bo Polsce sklepy poleca - tak uwazaja - w ksiazkach jak bylam - no ... gdybym miala tam z 3 wycieczki PO OKOLICY to by mnie TAK wrocili do sklepu, ze przyrodniczka. I moglabym sobie zarabiac i cos tam ogladac w Niemczech i do USA wyjechac bo bym tam nie chciala byc w tym sklepie uwazaja - np. za rok i tak dalej.No ale nie mialam takich wycieczek zaliczonych i nie pasuje bo to wiem. Bo byly dni wolne i mialam BYLE CO ROBIC W TEN DZIEN wolny. Jedna powiedza by stykla, no ale pasuje troche wiecej - 3 pasuje bo to wiem. Bo 4 dni wolne byly i tyle. I NIKT MI WIECIE O TYCH DNIACH WOLNYCH NIE POWIEDZIAL bo bym sobie naprawde poszla gdzies i tyle. Moze i pojechala kawalek dalej, a w gorki bym sobie na 100% poszla choc raz ale wiecie ja jechalam do pracy - polnoc - ja widze dzien wolny - to bym musiala wczesniej wiedziec - po pracy rano poprzedniego dnia. I chyba tego sie bali bo widzieli jaka jestem to ani nie wiedzialam kiedy mam wolne wiecie i w ogole nic nie bylo wiadomo, a na koniec nawet wydruku godzin nie dostalam bo ZNOWU BYL DZIEN WOLNY, ja o tym nie wiedzialam i zrobila sie PARANOJA, ze ja przyjechalam do pracy i wiedzialam juz ze dzien wolny czyli bez sensu, ale myslalam, ze wydruk godzin dostane, ale powiedzieli mi, ze mam jechac z powrotem bo cala noc bede siedziala bo ten wydruk to co najmniej 30 minu i mi autobus pojedzie. I wiecie byliby OK to bym miala kogo o ten wydruk poprosic, ale nawet nie powiedzieli mi ze 30 minut to trwa i mi autobus odjedzie. Takze przez grupe przepadl mi amazon, sklep, wycieczki w gory - zawsze wycieczka by byla - no wszystko mi przepadlo, transport tez - zabic mnie chcieli - wszystko. Na szczescie IWONIE tam przepadl tez na zawsze sklep bo bym musiala z nia do sklepu isc. Nie sama z nia bo coz ... sama nie potrafie. No potrafie, ale jakie biuro tam jest - a ja bym przepadla w biurach bo po prostu Ilona jest tak istotna jak czytacie niczym krolowa Polski i tyle :( A ja to w biurach zero bez stalego adresu bo przykro im ale w biurach nie mam stalego adresu w Polsce i to powiedza Holendrom i niech sobie robia ze mna co chca. Kiedy wiecie - tak swinia biura i ja wiem ze ja ten adres staly mam. Po co mi ograly adres w Opolu. Bo przeze mnie nie ma Opola. No ale co - bez adresu mam znowu mam zostac? No nie... ja mam tego dosyc. A baba co rozwala Ameryka amazon ile ma racji, ze mnie dala do pchania wozka w ksiazkach. Wiecie co - zalezy ile wie bo tam byla chaja, takie jak ja co zbieraly powylatywaly. I tam chodzilo o ksiazki wiecie i zbieraly sobie nauczycielki, bibliotekarki, a pozniej je wyrzucili, przyszla zaloga na sterydach, zamowienia byly zagraniczne - a wczesniej nie? i tyle w sumie. No ja bym mogla byc bo wielkie klopoty w szkole - bo w sumie co - jak tamte wyrzut. Ale wiecie - to nie jest takie proste mnie stamtad wyrzucic. Oni w ogole zdrowia nie licza, bez wyplaty sie zostaje no i teraz zostaja oczy jeszcze. Dlatego nie umieja sie mnie pozbyc bo to bylo STRASZNE i nigdy nigdzie sie nie dam. Makabra i koniec. Na dodatek palec mnie bolal u nogi i utykalam. Nie wiem - ja tam przezylam koszmar i tyle. I caly miesiac chodzilam i myslalam jedynie nad tym jak sie wykasowac na tym komputerze. I wszystko dobrze myslalam i tylko sie mialam od razu ograc wiecie w pewien okreslony sposob , ze nie chce tam wracac a czemu nie? To wszystko jest przez glupia Polske bo juz do czekolad nie moglam wrocic i widzialam ze STRASZNE PRZESTEPSTWO popelnilam - no to tam wielka firma NA SZYLDZIE moge wrocic - ale wiecie - kasy nie wzielam pod uwage. Czekolady bylyby zawsze zaplacone, a to? Jakas norma - wydolisz nie wydolisz. Dajcie spokoj i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wiecie co - to jest taka historia ze ja DLA SIEBIE padlam ofiara niezrozumienia historii Slaska - ja mam rodowod , tak sie jest Niemcem/Niemka. Ja myslalam, ze mi sie w zyciu wiecie nic nie udalo bo mam paszport niemiecki i olalam to. I DOBRZE ZROBILAM ale troche nie rozumialam byle czego - tego rodowodu i nie mam kasy wiecie. Wszystko dobrze rozumialam - ze Niemcy to zera, swinie, nazisci - ale wiecie co - przegieliscie w tej szkole cos, ze ja tam pojechalam. NA WYCIECZKE to jest moje myslenie, ale wyniesc sie do Niemiec to juz masakra. Jezyk niemiecki tak, ale mieszkac tam? Masakra i tyle. No ale taka probe podjelam i tyle. Tu rodzice mi powiedza zle mnie kierowali - mieszkanie mialo byc i bym sie tam po Niemcach szwendala - juz to widza. O to chodzi wiecie - cale 10 lat mi obiecuja mieszkanie JAK BEDZIE PRACA. No ale co za praca? Jaka praca? Szkola to PARAFIA - no to tym bardziej mieszkanie i koniec. Wiecie - za ciezko mi bylo przez nich - nie zrozumiecie tego. Po tej probie zabojstwa na studiach ja mialam cos zrobic. Wyniesc sie na zaoczne - przynajmniej tyle i zaczac dzienna anglistyke. Tyle mi zostawalo i zyc na 2 panstwa wiecie. To juz byl koniec Polski tyle lat temu. CO JA IM ZROBILAM? I tyle. Za nic wlasciwie. Za to ze tam bylam, zylam - za nic wiecej. No za GLUPOTY - doslownie i tyle. No a teraz tak - pierwsza proba zabojstwa w Niemczech - no to nie wroce sie do SWIATOWEJ FIRMY bo mnie chciala grupa zabic za to ze nie wynosilam smieci do domku. Tak by mi to wygladalo. A dalej za to, ze sie nie chcialam wydac. Oni mieli nad ta firma pomyslec, ksiazkami - oni tylko wydac sie , sklep, czarni - oni najczarniejsi i tyle. - A czemu nie jestem z Afryki sie zapytaja mnie wiecie - bo co to Slask a Afryka to samo. No tak ale inne rodowody i tyle :( Dlatego nie. Niemcy ogolny rodowod maja inny od afrykanskiego - nawet dzis ci najgorsi sa od Lucyfera tam - np. amazon, a to nie jest linia rodowodowa potepionej Afryki. No a ja tez jestem od Lucyfera na takich Z ANALIZY sie dowiem - to nie - to z matki mam. I tyle. Bo widziala diabla. I teraz patrzcie - co jest gorsze - WIDZIEC DIABLA czy BYC OPETANYM. To jest takie pytanie ta moja matka, ktora do konca zycia uwazala, ze widziala jakiegos WAZNEGO Aniola i nie zyla tym mi powiedza i DOBRZE ZROBILA. No wiecie - nic z tego nie dam sie zupelnie. Tym trzeba zyc PRZYNAJMNIEJ TAK, ze ona jako zakonnica jesli nie wiedziala co widziala to normalnie ZERO a nie zakonnica. Z tego jest zostawala praca doktorska ANIOLY, byle co jej zostawalo - wcale nie musiala Karolem Linneuszem sie zajmowac i sobie tam mogla byc do dzis. Te siostry jej mialy wytlumaczyc, ze dzieci ma se darowac, zajac sie praca naukowa , najwyzej ja przeniosa do innego zakonu, a ona sie miala zainteresowac tym aniolem, a ona do konca zycia widziala tylko rozpuste w tej kaplicy - nie umiala tego ograc tym Aniolem. To juz jej sie nikt normalny nie da i fakt, ale NAJPEWNIEJ tatusiek w szpitalu ja pogwalcil w zadek i byla tak moralna, ze ani Aniol nie zrobil na niej wrazenia, ale niemoralny ksiadz tak. Przy czym ona jeszcze byla zaburzona rodzicami, ksiedzem z dziecmi, zakonnice ryby - samo zycie ktos powie - ryby z rodowodami biblijnymi? Po co RYBIE rodowod biblijny? Na szkole by im Pan Jezus dal rodowod biblijny od MATKI - takiej jak one choc tam dzieci doszly do czegos i to tak by pasowalo wiecie, a tak? Po co im te rodowody. Zeby byc Niemkami powiedza bo po nich. No to juz nie sa, ale moga byc przez dzieci i maja sie brac za modlitwe. Wiecie ile sie modla brygidki? WCALE i tyle. I z tego tej mojej matki tak sie trzymal ten Dzienniczek, a sensu w tym DLA NIEJ zero - Biblia, Pisma sw. Brygidy Szwedzkiej. Skad jej sie to wzielo? A PO CO ONA TAM POLAZLA? I ocala co to jest Milosierdzie Boze. Ona miala sie nad tym zastanowic. Biblia, Pisma Brygidy Szwedzkiej - to nie jest Milosierdzie Boze, a to tak. To jest MILOSIERDZIE - to jest cos wiecej niz milosc, tego jej nikt nie wytlumaczyl, ze ona BIBLII nie miala, a Dzienniczek czytala. No to spowiedz, ale kto sie wyspowiada z Dzienniczka? Malo osob i tyle. I wiecie - opetalo ja na ten Dzienniczek z jezyka, z byle czego i tyle. A to sie nauczy jezyka, po co? Biola po niemiecku - to by mialo sens w Londynie dla niej, a tak? W katolickiej szkole jakiejs. No ale byla brygidka - wszyscy by ja skreslili. Tylko takie cos bylo mozliwe - na wydanie sie i tyle. I koniec. Co wiecej? Nie wiem. Takie zycie i juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Biblia i pisma Brygidy Szwedzkiej to tez Milosierdzie i wiecie te Brygidki mialy byc uczone z tych pism to poszly dzieci rodzin. Ta patronka nigdy im sie nie da. Tyle sie napisala i g... z tego i koniec. Ona ma je gdzies wszystkie. Ona byla ryba - tak doszli do wniosku. Absolutnie - zle wnioski. To by poszla do zakonu z dziecmi. Przeciez ona miala meza. Te baby i wszystkie sa gorzej niz glupie dla mnie wiecie :( Ja chyba ja mialam urodzic facetem i tyle. Najpierw miala meza i 8 dzieci - nie wiadomo z kim, ale maz byl. A one? TO SAMO mi powiedza. No niech im bedzie , ale wiecie - najesc to sie kazda musi a reszta. I w tym momencie normalnie smiech rodowod biblijny, a ewangeliczny? Kiedy beda miec rodowody ewangeliczne? NIGDY. Taka odpowiedz. Dlatego stoja o nich Apostolowie i wszystkie zakonnice z dziecmi kiedys brygidki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wszyscy mnie juz wiecie skreslili, ze sie nie wydam a to przeciez wcale nie musi byc prawda, nie? Ale w Europie na pewno nie. Jedno wam powiem - podstawa to rodzina. A ta baba na tym amazonie to do piekla. Ma paszport niemiecki - no to jak tak chce dzieciom pomoc - to do Niemiec niech sie wyniosa. Po co im USA? Bo poszlo o paszport wiecie ALE CZYJ ja sie zapytam. Bo ja nie szkodze Niemcom wiecie, a ona? Takie dziecko wybitne ma i DZIECKIEM tylko do czegos w USA? No to jak ma wnuki to do Niemiec ich beda wyrzucac zeby do czegos doszli wiecie bo widza ze cos rzeczywiscie marnie im idzie, a dzieci w Niemczech kazdy powita z radoscia - jeszcze z USA - co tam slychac, takie rzeczy. No bo ja bym przez nia paszportu nie dostala. Ja sie pizdzie nie dam. Co ona tam robi? Ja jej dam pchanie wozka na porod -wariatka pierdolnieta w leb i tyle :( No i takie rzeczy. Moze sie ten swiat skonczy, ale nie wiadomo i tyle :( Wiecie bo wszyscy teraz na mnie - ze w zakonie zabraniam czytac Dzienniczka. No nie zabraniam, ale zakonnica z dzieckiem po Dzienniczku siostry Faustyny Kowalskiej. Co o tym sadza normalni? Bo one po tym dzieci sobie robia z ksiedzami? Bo to nalezy czytac jak najbardziej, ale Faustyna dzieci nie miala w zakonie, a te zakonnice z dziecmi powinny czytac chyba inne dziela zeby dobrze na dzieci wplywac i tyle :( jak uwazacie? a na ksiezy tez - a tak - jedyne co robia po Dzienniczku to zmawiaja sie na gwalty bylych zakonnic? Tego w Dzienniczku nie ma. Jest tylko o grzechach ciezkich siostr. Bo czemu nie beda miec brygidki rodowodu ewangelicznego - TEMU. Bo sie zmawiaja na gwalty i tyle. I dopuszczaja gwalty. Tam sie je obiad i nie przerywa jak cie gwalca i tyle. I temu rozgrzeszenie a nie Biblia NA PRZYKLAD. Bo czemu rozgrzeszenie np. przez brygidki i tyle. A wiecie tak lubia te brygidki, ze moja matka jak ja miala PECHA i tyle. A ja tez bo zycie to szczescie i pech. Tak mowie. Takie sa. Dlatego nigdy nie beda miec rodowod ewangelicznych. Sw. Jana maja TERAZ na mnie, a kiedys im przepadnie bo by sie wyniosly na wschod - tak cenia Azje. I Bog im nie da - Europa to jest IDEALNE dla nich miejsce. Jeszcze Afryka im pasuje zdaniem Boga, ale one dzielnie ida na wschod jako samotne matki. Te sa matki im powie - takie matki ryby. A kaj Maryja im powie? Maryja by sie musiala na to zgodzic - bo kazdy powie - czemu nie? No ale ona miala meza i byla mu wierna. Jaki byl taki byl ale byl. A one? Kaj to ryba ma meza im powie i je pieprzy. Jeszcze nie widziala ZAMEZNEJ RYBY i tyle. Bo one sa jak ruska w ogrodnictwie. No ale ona ma meza i 2 dzieci nawet, a 3 bylo w planach, ale nie wyszlo i tyle. Dajcie spokoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wiecie MARYJA by je dala na wschod gdyby sie dziecmi zajmowaly. Ale one maja te dzieci gdzies. Jak mnie moi rodzice. To nie moga byc na wschodzie. jak? Takie matki jak one ida tam do piekla. Tam sa dzieci i NIC WIECEJ. jakies tam malzenstwo. I tak bedzie zawsze i to JEST POPRAWNE MYSLENIE, a inne jest zle i tyle. Licza sie dzieci i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wiecie JEDYNIE ze sobie paszport uratowalam - do Niemiec nie wroce nigdy. Mam nadzieje ze nie musze. Po co ja tam pojechalam? Poprawiac opinie. Moze tam nie bede kryminalem. Ale nie - no to nie. Co robic dalej wiem i tyle. Mlodszy brat ktos zapyta - no to go uratowalam, jak sie teraz zabije to juz jego sprawa. Wiecie ludzie mysla, ze wszystko wiedza. Gdyby on byl tak byl taki jak oni mysla to on jest od sw. Jana Ewangelisty, nie jest i NIGDY NIE BEDZIE. NIGDY. Dlatego mialam tam byc i bym go hajtnala do skutku i tyle. Ja tez mam poglady na zycie. My jestesmy razem bo widzielismy Boga na ziemi i tyle. Z WIZJI. I tyle. Bo czemu w sumie jade wizja - temu. A dwa jeszcze diabla widzialam, to jest najwazniejsze i koniec. I teraz jade matka, siostrami - to jest moje zycie. SIostry znalam 4 lata, jego miesiac - bo czemu nie on - a co ja o nim wiem? I mieli mi dac sie z nim spotkac, wytlumaczylabym mu jak ma ograc byle jakie glupoty , ktore robil i by byl hajtniety NA DZIECi. ALE NIE. Bo za przystojny. No nie - to zwykle glupole sa :( No i co z tego? Rownie dobrze mogl byc juz na sznurze gdyby nie ja. Bez sensu. Wiecie - a za to malzenstwo i tak bym nie odpowiadala - z kim? To by sobie umial wybrac i by sie hajtnal im NA DZIECI. Podobno tak chcieli. No i wiecie - skoro nie ma normalnej rozmowy, to niech go wyrzuca , on musi miec rosline i zwierze i se prace znajdzie. Mnie tylko chodzilo o to, ze jak hajtnie NA DZIECI zeby te dzieci mial nawet jak sie rozwiedzie on albo ta zona, zeby mial te dzieci bo mu bylo trudno w zyciu, pokielbasil sie caly i by nawet nie umial stac o te dzieci - no to po co sie hajtac? Malzenstwo by mial jakie by mial, ale dzieci by mial I CO DALEJ? on w ogole nie jest w stanie przejac sie tymi dziecmi i przeciez co - w Holandii nie zostawi go zona? Zostawi go - nawet dziecmi sie umie zajac i pojdzie przeciez. Znajdzie se innego, wyjedzie. I tyle. No i zeby nie bylo nic na mnie wiecie, a teraz to nim PIEPRZNE jak go spotkam - jak taki madry jest niech se radzi sam. On mysli ze wymysli rodowod od ojca - nie wymysli bo nie wiedzialam ze jeden aktor popelnil samobojstwo - zastanawiaja sie czemu. Na pewno. Dlatego nie dostanie tego rodowodu bo aktor mial nominacje do Oskara nawet. Tak wysoko zaszedl, ale nie ten co trzeba przez niego i tyle. No tyle ile - urodzila go ta Figura i tyle. No ale z tym aktorem co przez niego przepadl tez bedzie musial kiedys trzymac. Nie wiem co ten akotr bedzie kiedys - podrzuci mu to i owo. Zeby nie musial za duzo pisac. Pisac bedzie ten aktor i tyle. On sam tyle ile ale pisac bedzie on i koniec. Chyba tez adopot i tyle. Wiem ze bedzie w Europie ten aktor i bedzie mu pisal - takie rzeczy to sa. No bo wiecie - jak go uczlowieczyc? Ja juz nim pieprznelam i tyle. A tym drugim TOTALNIE juz i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
No co ja mam wiecej napisac - przez tego brata mlodszego JEDNO NIESZCZESCIE. I wiecie - tego aktora co przez niego przepadl TO BEDE MIEC KIEDYS, a Szekspir dostanie zarcie i to jest koniec. A ten aktor mial CHYBA zaczac pisac - jak Polanski - tu napisac, tu zagrac, tego nie rozumial i PRZEPADL wiecie - bo nie wiedzial , ze w Anglii byla ksiazka. A w sumie co on ma za szkoly to nie wiem ale wiem ze mu bedzie pisal i bedzie naczelnym pisarzem Europy bo jego wiecie zwerbowali, jemu sie ani nie chcialo, ale za byl skad byl to poszedl. JEDYNY POWOD. I wiecie z takiego myslenia nie dojsc w zyciu do Oskara to nkt tego nie rozumial wiecie. I wyobrazcie sobie ze CHYBA PRZEZ TO taki jeden aktor sie zabil. Popelnil samobojstwo. Chyba przez niego ze do niczego nie doszedl bo pisze ze mial romans z jakas mlodsza 35 lat baba. No ale cos tam nic z tego i sie kropnal. Chyba zeby tego aktora nie zniszczyc. A ten aktor co robi? Wiecie co - on chyba ryby lowi. Jego ulubione zajecie w zyciu - lowienie ryb. I tylko przepadl przez to, ze te ryby lowil - tak mu mowia - i ze lowi te ryby i lowi to nic nie umie dostac. Nie - dobrze robi, niech lowi dalej, to bez sensu. Kurde i zobaczcie - taki patriota i tez nic z tego. Anglik sie liczy, a on? I wiecie ten rezyser... ach szkoda gadac. No i tyle wam , ze ten mlodszy mi sie nie podoba. Ale ten aktor niech sie tym nie przejmuje bo ten brat jest tak zjebany, ze szkoda gadac. A ratowany jest tak, ze on to dopiero kiedys z czasem zrozumie. Taka rodzina i TAKA HOLANDIA jest sie dowiem - o to wlasnie chodzi, straszne panstwo i tyle. A teraz chyba juz umie ten brat ograc to co tam sie dzialo i CHYBA tak uwazam na dzieci sie ozeni. NA DZIECI - na nic wiecej. Zeby nic nie bylo na mnie jak nie bedzie mial dzieci. NA DZIECI powiedzialam. Jak nie bedzie mial to sie sam od siebie wydal i robi se co chce. Bo ze mnie powinny byc dzieci i to juz mi racje przyznaja. I to jest jego sprawa co dalej? Moze wiecie kombinowac, ze teraz chce miec zone, dzieci tez, ale zona? No to jeszcze ma troche czasu, ale przynajmniej bedzie mial rodzine. Dla mnie to jest PIES z Europy i tyle. Rzymianin ale od psa i tyle. I koniec. Bo tak i juz. I tego nie napisze bo w razie ani policjantem nie bedzie, a ja sie dowiem - jaka ta Holandia jest ZEPSUTA, a on najbardziej mu powiem i ze smierdzi ZBUKIEM i tyle mnie obchodzi. Bo Holandia jest zepsuta , to prawda, ale gdzie nie ma zepsucia , a najbardziej zepstute byly LESBY W LICEUM i wiecie to moze ma ze starszego brata. A co mial robic to juz wie. Albo mu zostawal gosc w domu - albo mu zostawalo ...rozbierac sie z tymi laskami w liceum. Przychodzi nauczycielka do klasy a tam laski w stanikach, a jeden bez stanika. I tak mial myslec - ze jak one sie rozbieraly DO LEKARZA to on tez bo przeciez lekarz tez moze byc chory i potrzebowac lekarza. I koniec. I wtedy bylby tym lekarzem a tak? I tyle. Dlatego na wschodzie bo rodzine moze miec, ale kiedy on sie hajtnie. I dziecmi sie zajmie to moze byc. Bo on po prostu nie rozumie, ze niczego oprocz dzieci nie ma juz. Skoro nie chcial wedrowca rozbierac to sie mial z laskami rozebrac i normalnie zyc. I by im bylo glupio wiecie i wyszly na dekle. A tak? On sie zniszczyl i tyle. Bo nie umial tego wymyslic. Ale tez nie umial tego wymyslic z rodowodu - bo wtedy czlowiek jest przyblokowany i tyle. I koniec. I cala historia - i kolezanki by mial ze szkoly i jak by ich wyciepneli to wszystkich i tyle. taka klasa powalona to na pewno byla i tyle. I do siebie bardzo pasowali i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wiecie - no ja sie nie dam. Jak sobie tak ogra zone ten brat jak wie ode mnie TO BEDZIE MIAL DZIECI bo przeciez jak sie tu ozenic z takiego burdelu, a wyjechac nie chce bo ma CHALUPY. On ma te chalupy ode mnie, ale niech ma i tyle i koniec. Bo pwoiedza ze chalupy zawiszcze bratowej przez ta nia... nie lece. A gdzies to mam. I tak chcialam mieszkac w miescie i tyle. I koniec. No ale pozyjemy zobaczymy wiecie i taka prawda. On za duzo kombinuje - tu matka tu chalupy, ale w sumie... dobrze kombinuje. Ale ja tylko pisze - moim zdaniem za rok sie swiat skonczy, ale dalej - jak on nie bedzie mial dzieci ODE MNIE to jest jego wina. On ma trzymac ze mna I TYLKO TAK BEDZIE MIAL DZIECI bo tak nie - za niemoralnosc i koniec i za to, ze nie chce wyjechac z Holandii i tyle. I koniec. I mnie wiecej nic nie obchodzi - to jest ZBUK moralny jak dla mnie, ale wie co ma robic i niech sie ode mnie odwali bo ja jestem normalna. I wiecie - teraz to wszystko pasuje jak ukladanka - te ryby - wszystko. Bo wiecie chyba chodzilo z tym aktorem co do niczego nie doszedl ze on sie MIAL ROZEBRAC im , grac w jakichs scenach, a on gral - zupelnie inaczej. Raczej do teatru - ale nawet mu to do glowy nie przyszlo wiecie. No i te ryby i teraz pewnie zaluje bo by do czegos doszedl wiecie, a tak do niczego. No niby doszedl ale szanse na kariere mial i tyle. O kurde ... wiecie co... ja chyba zaraz zjade wiecie, no ale ... takie zycie i tyle :( Koniec pisania. Na razie tyle i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
co tu myslec o karierze Figury w USA? Jeszcze tylko takie cos. Moze i miala racje wiecie. Choc bez rezysera - male. Wajda w Polsce i ma racje. Nawet gdyby jej nie wyszlo to nie wyszlo i tyle. Ale w Polsce dobry rezyser i Penelopa i tyle. Prawdopodobnie. Jednak bez rezysera w Polsce nie miala szans na Hollywood i tyle.A dalej byli rezyserzy, zeby... pasowaly gwiazdy, ale nie i tyle. I koniec. A mogla sie zadawac z tymi co zadawala ale wylacznie z rezyserem z Polski. Ona do dzis zle mysli , ze studiow nie miala - nic z tego - to trafila na takiego a nie innego, ale miala myslec rezyserem. I skad te szkoly, wszystko, ze w Hollywood sie szkoly licza? Przez nia. Ona jest gwiazda rodowodowa i to jest najwazniejsze wiecie i by nia byla, ale musialaby miec rezysera w Polsce. Czyli co - studia w Polsce I REZYSER bo bez rezysera te studia i tak do kitu. A nie? Zobaczcie i kogo jej brakuje oprocz piatej klepki. REZYSERA. Wiecie ja tego mojego brata nie obrazam, ale zeby sie wszyscy ode mnie odwalili bo ja wiecie czego chce? ZWROTU PODATKU i tyle mnie to obchodzi co forsa na zycie. Czy ja mysle zle? On jest z Holandii on sie nie da. Nie o to widocznie w zyciu chodzi i tyle. Trzeba cos robic z sensem i tyle. Jak dla mnie , ale co to tam. Stala praca - to prawda tez i tyle. I wiecie oni wszyscy na mnie tam , ale to sensu nie ma i tyle. I wiecie bracia juz maja wszystko ode mnie - jak dzieci - jedynie ze ich nie urodzilam. A moja forsa? Bo teraz bedzie, ze powiedzialam ze ten mlodszy to pies i zbuk - jak cala Holandia i tyle. A Niemcy jeszcze gorsi. Jedynie, ze nie pedal - wybaczcie. No i tyle. I niech sie obrazaja. A podatek to zwroci mi KROL wiecie i tyle mnie to obchodzi co nastepne ogloszenie o prace. Bo ja nie mam adresu w biurach - a odkad to ich biura obchodza. Podobno sa na wypadek. Nie na staly adres sie dowiem. Wiecie - niech juz nie przesadzaja bo to kartka w biurze starczy zeby komus naswinic. No to go firma nie chce. A ludzie? I ze sa swiniami i tyle mnie to obchodzi. No co sie liczy sie dowiem. Grupa i tyle. I koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
To ten jego ojciec prawdopodobnie nie ma dzieci wiecie i tyle. W necie napisali pierdoly, zeby jakos wygladac z lekarzem. Jak to widac, ze on mial leczyc. I to jest jedyne dziecko jego. I to tak nalezy zostawic. Ta matka tez sie dowartosciuje tym dzieckiem bo czym? Grobem meza? A rzeczy robi takie sympatyczne, rodowod ma wiecie -Niemiec rodowodowy. I tyle. I bedzie jej z tym moim bratem dobrze. I tyle. No on jest jaki jest ale to tak bywa i tyle. I zawsze bedzie wszystko na Holandie, a moze byc z Europy bo krolestwo wiecie. Bo czemu nie Niemiec - ale oni podzieleni - luteranie, gdzie krol? Bez sensu. Holandia - czemu nie? Tam jest krolestwo - a Anglia? no tez, ale tez nie katoliki, a on Boga widzial, oplatek zjadl - pasuje wszystko? Na wschodzie pasuje. Grzechu i tak nie ma. A Hispzania , Francja slabo z teatrem stoja, Grecja dawno nieprawda. Tylko takie cos zostawalo - Anglik od Szekspira i tyle. I czyj rodowod sie zapyta? Jego - rodowod bedzie mial Szekspira - moze juz ma wiecie, zly ale moze byc, Biblie moze czytac z tym rodowodem i tyle. I to jest rodowod na starszego, rady mu nie da i tyle :( A ten starszy czy ma sw. Jana Ewangeliste. Ma - taki se jest. Ten mlodszy nie. Powinno byc na odwrot - nic z tego. Ten starszy, ale on jest tak stukniety razem z ojcem ze nie. I teraz to rozumieja wszystko W NIEMCZECH co mieli zrobic i jest cicho, no ale... i tyle z calosci. A ten ojciec tez pewnie to samo - kit wie i tyle. Ale cicho bedzie i nic nie na mnie. I tyle :( A ja sprobuje cos osiagnac , ale nie w firmach polskich. Tam jestem skonczona, zarobic sprobuje i dalej. Pozyjemy zobaczymy. Co mam robic wiem, a czy mi wyjdzie? Juz mnie moga wiecie pomawiac jak chca - wszystko bez sensu , jedynie w domku sie musze zachowywac - to musze, ale place i tez to takie - to zglosza do biura i tyle. I sie sprawa wyjasni. A reszta bez sensu bo amazon mnie nie chce bo grupa mnie nie chciala bo nie wiedzialam ze mam wolne, a tak bym mogla isc do sklepu teraz wiecie z wycieczek w czasie wolnego dnia. A tak nie i tyle. No po gorkach mozna bylo pochodzic i chcialam, ale... i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Kota dostaniesz za darmo. Wystarczy pojechać na wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Znaczy matka brata ma sie dowartosciowac OJcEM jego - nim moze i tez, ale ojcem bardziej. I wszystko przez to ze nie zna rodowodu ojca i dlatego nie jest lekarzem bo by sobie wzial od niego rodowod. i poszlo tylko o rodowod. A ten biologiczny ojciec mnie zapyta? Nie - on go nie bedzie chcial znac jak bedzie wiedzial co sie stalo, ze tej matce dziecko umarlo wiecie - tej drugiej, tej co go oddala i tyle. Nie bedzie chcial go widziec, takze zostanie mu biologiczny ojciec, matka co go oddala do Holandii i zostanie mu jeszcze... ta biologia - no jakis kontakt z tym zoologiem bedzie mial, ale taki sobie bo to tam tyle ile wiecie. A bardziej ten biologiczny, ale zas ten rodowod - jak to zrozumie to tez nim rzuci, zostaje mu malzenstwo i dzieci. I tak sie skonczy a reszta nie wiem. Nie interesuje mnie to po prostu. Tylko zawsze bede wiedziala kto mu pisze i ta osoba do pochwaly, a on to tam? Na chleb bedzie zarabial. Tak jak ten aktor - a bo to kasa i poszedl - ten co do niczego WIELKIEGO nie doszedl i tyle. A ten co sie kropnal nie rozumial, ze pogrzebal szanse na Oskara tego innego, a wcale nie o to poszlo - wlasnie zeby go nie zniszczyc bo uwazal, ze go zniszczyl i tyle. Skomplikowane no ale ...takie zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
No wiecie to jak cos razem to to co mialam powiedziane od Boga, ale ja tego nie rozumiem bo sie nikt nie da - matka miala rodowod na gwaizde, ojciec rodowod, a dziecko bez rodowodu - no to matka miala mu rodowod nadac. Wiecie on jest dla mnie takim pocieszeniem bo tak zycia zniszczonego jak ja nie ma chyba nikt. I tyle. Taki glupi ojciec i wszystko, ale on tez. Ja wiem jak on jest ratowany i tyle. No ale i powiem wam jak mi Bog kaze to tam z nim bede sie zadawac, ale jak nie to nie i tyle. Choc wiem ze mial bardzo ciezko bo tak, ale ja tez i tyle. i koniec. I koniec -nie bede rozmawiala. Taka sama rodzina lub gorsza - nie ma i koniec. No jedynie sie moze dowartosciowywac, ze jego ojciec jest znanym rezyserem a tu nikt do tego nie doszedl , ja z rodowodem pociorana w Polsce - no to prawda, ale to jest skomplikowane - RZYMSKI rodowod to jest od zwierzat - dlatego moge wszystkich wyzywac od psow i innych zwierzat. I tyle. I wie juz teraz ten mlodszy, ze jak nie rozmnozy sie to po nim bo nie chce mojej matki - wiecie mnie to w ogole nie obchodzi, ale niech bedzie, ze to samo zycie jest i tyle. Takie to lepiej wcale wam powiem i nie chciejcie nic od tego mlodszego brata - ja go znam bo widzialam Boga na ziemi, przez to zawsze go opanuje, a tak to nie. Nie ma szans na niego. Nawet z dziecmi mu dam rade bo ich nie urodzil i tyle. A ja bede miec inne zajecia i tyle. Choc moze cos tam razem, ale to jest skomplikowane i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Nie wiem wiecie skad mam tego zbuka - prawdopodobnie za niego tak beda Europe wyzywac. Wiecie w Szekspira rzucali pomidorami zeby go ograc, a w niego zbukami tak mysle. Bo tak sie robi na wschodzie i tyle. Czym ogralam pomidory, ze nie musze tam jechac? ZBUKAMI. Zgnilymi jajami sie je ogrywa i nie trzeba o nie stac. Jedynie, ze nie smierdza i tyle. Bo tak i juz. I koniec... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wy tego nie rozumiecie - on zawsze bedzie z Europy, ja bede zawsze Azjatka na tym wschodzie. Ja nie jestem psem i tyle. A na wschodzie powiedza - jedli psy a nie ludzi i w dupie was maja bo tam nie ma kanibalizmu i tyle. Kanibalizm - oni tego nie rozumieja i tyle. Jedynie ze nie mam skosnych oczu - taka Chinka sie dowiem. A japoncy to wariaci. To nie sa Chiny. Oni zwariowali sie dowiecie, ale czemu? Z Niemiec. Wszystko co najgorsze bedzie z Niemiec. Uwazaja ze zwariowali przez zadawanie sie z Hitlerem. I kto wie? Nie mam tego przemyslanego, ale kto wie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wiecie - jeszcze wam napisze - zawsze sie wiele osob bedzie zastanawialo - jak to mozliwe ze ten moj mlodszy brat wiecie uratowal sie. A jednak sie uratowal. ZWIERZETAMI. I moze byc na wschodzie bo moze byc BIALYM NIEDZWIADKIEM - to jest bialy niedzwiedz na krze lodowej. Bo go tak wyzywam - a bo mam racje bo nie pasuje do Holandii, mial wyjechac. Same klopoty mam przez niego. Albo sie stoczyc calkiem - zacpac z Goethego. Bo on jest SZEKSPIR i taki jest - od Anglikow, Figura tez Niemka tyle ile - jedynie, ze gwiazda jest i tyle. No to w USA samotna matka. Tak pasuje. A ja go moge tak wyzywac tego mojego braciszka bo my jestesmy 2 biale niedzwiadki i tyle. Ale jakie wiecie? Pamietacie to berlinskie i co zrobili Niemcy Knutkowi? No to mial brata blizniaka. I wiecie on musi byc w Chinach ten moj mlodszy braciszek i musi sie przyzwyczaic, ze dostanie w leb niejednym zbukiem bo Europa to beda zbuki - zboki to sa a zbuki beda. Bo skad maja pornografie i czemu jedza psy. Chyba te psy jedli na Europe zeby im dac rade i zeby to bylo ich - takie zwierzaki tam jakies lataja. I nie docenili chrztu, a teraz jest, ze oni psy jedza. A psy byly UDOMOWIONE - to byly wilki kiedys i to tak udomowili, a to latalo, gryzlo sie jak w Europie. Wiecie -on troche bedzie gral ten moj mlodszy braciszek, troche tam pomagal. I te Europe bedzie przedstawial. Zalezy co tam bedzie pokazywal wiecie, ale ode mnie kase dostanie i wyglada mi na to, ze zona JAKAS tam i 3 dzieci bedzie. A co dalej to nie wiem. Bo on naprawde wylacznie rodowodami sie zajechal. Ale bialy niedzwiadek z Berlina to przeciez pasuje niezle, a on Szekspir i koniec. No i beda darli sie, ze ani ochrzczony nie jest - co to za Europa. No ale ten Szekspir chyba tez, a Grecja? Co to za twor? No i pozniej juz jakos przywkna, pozniej pojdzie z tego szekspirowania, ale tym Szekspirem musi byc i grzechy swoje i tam innych odkupic - mozna rzec i tyle w sumie. Co wiecej? I bialy niedzwiadek na pande - bo powiedza z Alaski nie jest, ale taka ma rodzine ze idealnie pasuje i moze byc z tego niedzwiedziem brunatnym, ale bardziej z wilka i tyle. A Chiny generalnie pojda od zwierzat i tyle. I zawsze sie beda Chiny liczyly i w sumie pusto oprocz tego, a czemu? Bo maja czas wiecie - trzymaja swoj czas i koniec. Tam Japonia w ogole ale oni tak. Europe potepia za kanibalizm i zawsze bedzie wojna, ze jedli psy a oni co robili? I takich wojen nie robili, jeszcze ich Czyndishan najechal i zawsze tak bedzie i tyle. No a moj brat pozniej jak mu sie znudzi byc Szekspirem na morze pojdzie - jak zarobi. I tyle. I takie zycie. A ja bede zupelnie gdzie indziej ale to troche musze znac bo to tez moja historia. I beda pisac ludzie rozne rzeczy, przysylac mu, wszystkie ksiazki zostana przywrocone - bedzie co czytac. Wszystko bedzie odtajnione, wytlumaczone - to co niejasne stanie sie jasne i tyle. I to tak stopniowo i stopniowo i tyle. I wiecie - tez moj brat starszy od sw. Jana Ewangelisty - no i to sie kosciol oburzy. A ksiadz? nie. Bo ma takie ciezkie zycie, nalezy go zostawic i dobrze mu zyczyc. I ja mu dobrze zycze, a reszta to tam pierdoly. No i na razie tyle wam napisze. Cdn wkrotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wiecie - bo czemu ja jestem Chinka? Bo ja jestem PANDA i tyle. Moi bracia nigdy nie beda pandami, a ja tak i tyle. I jeszcze tak samo mam Australie. Od zwierzat - dwoch na razie. Wiec tez wszystko zle bo jak ja ide dalej sie zastanawiaja Niemcy. Dalej ide wylacznie zwierzetami, zeby nie bylo na mnie. Zawod archeolog - ale ide zwierzetami. ZADNYCH roslin, zeby mnie nikt nie pomawial ze biolog. Nie potrzebuje roslin i tyle. I tak nie dostane w moi wieku stalej pracy i tyle mnie to obchodzi. Najwazniejsze, ze moge byc Chinka bo mam pande - tak przeklelam ten pojebany Zachod, ze az sie zrobilam Chinka. Niezle , nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wczoraj wiecie widzialam 2 sliczne pieski za 5 zl. Chyba pieski blizniaki i tyle. No to ci bracia sie musza znalexc wiecie - ci moi starsi bracia. Ale ja mam 1 brata OGRODNIKA - z zawodu wiecie. Oni teraz juz zostaja sami i od szczeniakow dalej. Co? Dwa kundle , a ja panda i tyle. Nie maja szans i tyle :( Panda i wilk i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
No i co? Gdzie jestescie wszyscy? Moi bracia na mnie to 2 lisy , ale pandzie rady nie dadza. Gdzie sie moze spotkac panda i lis? Nie moze. Albo nie wiem - niedzwiedzie jedynie moga sie spotkac. Z mlodszym ale gdzie - na Alasce i tyle. I wtedy bedziemy sobie rowni bo na razie nie - musialam go wybraniac a z okolicy takiej jak ja nie jest i nigdy nie bedzie wiecie. To jest taka okolica, ze no nie wiem - ale watpie ze cos takiego jest gdziekolwiek na swiecie i sie nie dam. Aaa wiecie - ta okolica jest cala spieprzona. Ja DOKLADNIE ostatnio zrozumialam jak. I dlaczego? Moim zdaniem ludzka pycha, ale nie do konca. Ja tego nie chce tlumaczyc, wiecie - to nie ma sensu. To jest cos co moze zmienic losy calego swiata, a po co? i tak musialam dzieci pozbierac i to bez sensu. A w sumie wiecie calosc historii nie jest z pychy nawet tylko z niedowiarstwa i to co sie wydarzylo w tej okolicy gdzie mieszkam to jest to wydarzenie wplywajace na losy CALEGO SWIATA - to jest cos niesamowitego i no - jak Niemcy dojda do tego co tu jest spieprzone to beda rzadzic calym swiatem jak za Hitlera a bez wojny i beda miec Chiny - tylko tak. Inaczej Chiny na nich za zwierzecia - a ci musza od odejsc od filozofii wiecie bo sie porobili takie filozofy z nich - a wszystko bez znaczenia, ze szkoda gadac, a zostaja im zwierzeta i tyle. Jak maja zwierze to sa Chinczykami albo jak cos robia dla panstwa i tyle. To tam zalezy, ale najlepiej byc tam panda i tyle. Zobaczcie jakie wysokie zwierzeta maja i tyle. Panda i koniec. I wszystko od pandy, a jak cos to musza znac jakas pande i koniec. No i co zli sa? A zawsze na Europe beda skomplec i tyle. No wiecie 2 lisy ci moi bracia na wilka - jakie maja szanse? male i tyle. Prawie zadnych. Jak sie wkurze to ich chapse i tyle. To ich zezre. Na razie moga se tam byc, ale wszystko zle. Bo sie trzymaja razem bo z zachodu, Polska wschod - no nie Afryka - choc ... jak sie wkurza to Afryka bo mam racje w sumie i tyle im zostalo, a powiem wam co innego to znowu atak na Rosje, ale blizej sa zeby Anglikom przywalic za Afryke - po co tam polezli, teraz widac, ze nic nie pasowalo. To mialo byc ich, wszystko od nich zerzneli, przez to morza nie maja - teraz beda miec morze. Bo wiecie ja zawsze - czemu oni statkow nie mieli te downy? Ale morza nie mieli - przez Goethego teraz, a wczesniej wojenki i tyle z calosci. No i tak zycie biegnie. A kiedys wiecie wszystko bedzie inaczej bo ten starszy brat ma BRATA BLIZNIAKA i on sie trzyma z tym Holendrem zamiast z tym blizniakiem. No on jest wydany ten blizniak, tu mieszka niedaleko wiecie, ale dzieci tez nie ma i zamiast tak kombinowac to sobie jedzie tym mlodszym, ze ma zawod OGRODNIK doslownie i tyle. I koniec opowiesci. Ale oni razem beda kiedys jak te szczeniaczki wczoraj, a ten brat mlodszy bedzie mial tego aktora i to jest smieszne wiecie - jeden bialy, jeden czarny. On bialy niedzwiedz, a tamten czarny. Co prawda wiecie to taki aktor jest od lowienia ryb. Jak bedzie dobrze zyl z tym moim mlodszym to bedzie bialy niedzwiedz i na ryby moze isc bo wiecie W SUMIE wszystko jego wina. Baby sie go mialy trzymac to on na ryby chodzi a taki idol - takie bez sensu wszystko. Powiedza mial sie nie pchac do tej roli. Choc wiecie - tzw. sceny w filmie - on uwazal ze nic tym nie osiagnie, bez sensu i tyle. I wiecie - pomyslalby nad tym - i tak nic z tego. On jest zwierze czyli tez jest niemoralny i tyle i bez wartosci. Jak bedzie siedzial w Europie i pisal to sie poprawi powie kazdemu a tak jest glupim deklem i dobrze tam sie znalazl w tym filmie bo czyj on jest to tez takie, a jakie sa niedzwiedzie? Trzeba sobie poczytac. I z tych ryb zrobil sie ryba wiecie - oni mysleli ze z filmu - z wedkowania, a bylby niedziwedziem z lasu i ma rodzine. Bo mysleli ze z filmu cos mu sie stalo - nie stal sie ryba i tyle. Bo wiecie trzeba geldu pilnowac i tyle. A on se robi co chce i tyle z tego. A tam mu pomagac beda temu Szekspirowi posylac, a ci bracia wiecie kiedys mi racje przyznaja ze nie przyznalam racji Niemcom i koniec. I im tez. I wiecie tak ocaleli Niemcy dla Chin, ale dobrze wiecie. Bo oni sie powinni trzymac tych Chin i tak miec USA, a ci kasa po wojnie i zglupieli totalnie - ani zwierzat nie maja, niczego. Same PEDALY - normalnie cos strasznego. Dlatego to pedalstwo jest takie straszne -bo ze zwierzat jest rodzina, a z tego - byscie widzieli co oni wyprawiaja. A ja z nimi mi powiedza jak nie wyjade. O to tam niech sie nie martwia o mnie - ja tam sobie poradze i tyle. A z tego lesbistwa to one dzieci beda mialy - jeszcze same zbrodniary za ta granica. No ale to nie moja sprawa i tyle. Moja sprawa to dobrze zachowywac sie domku i wszystko inne pieprzyc. A najwazniejsze sa wlosy wiecie, zeby nigdzie nie bylo wlosow bo tak mnie nienawidza, ze nie poparlam gejow, ktorym z pracy wypadly wlosy. Kto wie? Albo byli wycieci nie wiem. Nie moja sprawa. Ale to nie o to chodzi, ze byli gejami. Przestancie - w bajki wierzycie. Ten jeden pofyrtany, a ten drugi LEPIEJ go nie komentowac w ogole. I tyle. On tam juz wie o co chodzi. A ta firma to juz zero komentwarzy w ogole, a poza tym nie bylo tam innych LUDZI i tyle. A ja nie mialam rodowodu na nich odpowiedniego i tyle. Wtedy. Jak ja bym im przywalila - jednemu i drugiemu. Ja wiem dlaczego oni moga byc, ale ja nic nie powiem. Ten jeden powinien tak dostac w pychol, ze szkoda gadac - on mi pomogl wiecie powie - on mi pomogl - ja mi kiedys wpierdole jeszcze, niech sie nawet nie pokazuje. A ten drugi tez wiecie - i powiem wam - co za szuja. A jakbym nie miala rowera z Polski to co? To bym sie nawet sluchajcie NIE DOMYSLILA, ze mi rower swinia ograla RUSKA swinia to jest. I zostaja im po mnie szmaty a co powinno zostac? I jeszcze jedna rzecz im zostaje, ale tego juz nie napisze - niech sie tam dzieje co chce bo ... nie mam dobrego zdania o Holandii. A powinnam? Wszyscy patrza sobie w biurze jak ludzie pracuja miesiac , zostaja bez kasy, a dalej jest opinia, ze nie placili w tej firmie PODWOJNEJ - bo to jest firma PODWOJNA i nie trzeba placic dalej. A jak ludzie maja rodziny? Ja bo sama ale wiecie tam i z powrotem bez sensu pojechalam, a reszta? I siedzi tam wiecie taka baba z Holandii i zamiast zadzwonic do tego szefa, ze ludzie pieniedzy nie maja na kontach - co sie dzieje to sobie siedzi tam i CO ONA ROBI? Bo wszystko jest na Polakow, a co ta LADY robi tam? Patrzy jak sobie chodza na przerwie do ubikacji i pala papierosa i to jest wszystko co ona robi dla mnie i ona jest normalna a ja nie i to jest dobrze, a ja jestem zla. Bo w koncu wiecie przyjechalby ten wlasciciel i biurem by potrzasnal albo wyrzucil bo przeciez bez sensu i tyle. A nie to jedzcie sobie tam a jak bedziecie miesiac bez kasy pracowac to nie wiem - tam 1000 euro miec czy miec - dla mnie MAJATEK i tyle. Stan mojego konta jest wszystkim jasny i tyle. Nie mam zadnych tajemnic -bo po co ja tam pojechalam - no przejechac sie nad morze powiem - na wycieczke - nawet zdjecia mam znad morza - chcecie zobaczyc? Szum morza sobie nagralam. Bo wszyscy wiecie w biurach sa tacy sami jak oni. Jak sa to sobie i tak poradze a pomawiac nie chce bo w sumie moze akurat kogos pomawiam i tyle. A nie o to mi chodzilo. Dobrze - jak Polaki lubia Arabow to sie ustawie do Arabow i tyle. Na wszystkich lisek i koniec. Pustynny fenek i do widzenia. Trzeba z czegos zyc i tyle. A w Polsce tez sobie poradze MAM NADZIEJE i mam ich gdzies. Predzej wyleca jak nie wyjade i tyle. To oni wyjada. Mieli rozumiec, ze pracowalam na AMAZON.DE i to byla firma a nie grupa - to ze grupa malp to ja tez, ale to byla firma - nikt im sie nie da. Bo czemu nie moga jezdzic w Niemczech - po mnie powinni? A AMAZON? Jak oni sobie to wyobrazali? Co to - firmy nie ma? I tyle :( i koniec :( I tyle. I tak niech nie licza ze ktorys im Holender ZA MNIE w biurze ustapi - ja jade przez zwierzeta trzymajac z tymi co placa. No po prostu sie nie da. Jaka ja mam opinie. wiecie, a wszystko i tak bez sensu - bo i tak sie musialam urobic jak DZIKIE ZWIERZE. A po co? Ja nie pije to nie musze tak zapieprzac. A wiecie oni sa tacy - grupa grupa - ci nasi na zachodzie a robia z picia zapieprzek i tak sie liczy grupa, drugi czlowiek a w sumie robia zapieprz jeden przed drugim a co to jest warte i mialabym DOBRA OPINIE i siedze w pomidorach do dzis, a powiedza ze wyrzucili mnie za zla opinie z amazon, ale wrocic moge bo wiem bo zle byly chipy. Tam byly dobre - wyobrazacie sobie zeby byl chip taki - imie, nazwisko, zdjecie i E-MAIL - login. No to imie i login. I ja wpisalam dwa razy nazwisko sobie i JA PRZEZ TO WYLECIALAM z tego amazona. a nie przez zachowanie. I to nie jest moja wina, ja myslalam, ze e-mail jest w celach korespondencyjnych - no wiecie - jakbym na kafe podala e-mail. I mnie nie pomawiajcie tam o nic bo to sensu nie ma - ja caly miesiac stalam o wozek przez to i ksiazki a nie komputer, oni nie powinni robic takich rzeczy i tyle. PO CO IM NAZWISKO PRACOWNIKA na chipie - na plakietce i tyle. I dlatego NIBY moge wrocic a w sumie nie powinnam bo niby mialam byc madrzejsza i tyle. I kto to chce pokonac? Ogralam ich i tyle. A stojcie sobie o ksiazki CALY MIESIAC plus ja nawet znalazlam co bym mogla robic w wolnym czasie zeby isc dalej. To juz jest wszystko ograne , wycieczki sluchajcie i tak bez sensu bo 4 bym musiala miec i na wszystkich , ze za duzo sobie mysla a ... i tak dalej. I wszystko bez sensu i tyle - dniem wolnym zalatwiac sobie stala prace - no wiecie. O co tym ludziom chodzi to ja nie rozumiem. Ja tylko wiem, ze zdublowalam sobie nazwisko NIE ZE SWOJEJ WINY i za to zaplacilam STRASZNIE i tyle :( Jedynie ze zwariowalam tam przez to, ale sie nie dalam i tyle i koniec. I co? I 1:0 dla mnie na calej lini ale bez kasy jestem i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
jedynie ze NIE zwariowalam tam przez to i koniec. I tak wyszlam na amazon jak normalna bylam i tyle. A wrocic to bym JEDYNIE musiala miec dobre auto. I OPINIE mi powiedza - choc to tam roznie bo bez kasy i tak moglabym zostac. TYM BARDZIEJ jakbym miala opinie bo bylo widac, ze mnie swataja a ja nic. I wiecie jak oni sie teraz dogadaja z tym amazonem po tym ogrodnictwie , pomidorach i paprykach to ja POJECIA NIE MAM i tyle. Niech sobie PANIE w biurze w Londynie doslownie robia co chca. Bo okolica i ludzie sa tacy ze NIE WIEDZA gdzie lezy Wroclaw. Bo zalezy jakie towarzystwo, ale tam wiedza gdzie jest RPA i kopalnie DIAMENTOW, ale Slask to nikt. Jeden pilkarz tam wie i jego... zona. I jego matka. I ktos tam i tyle. I to jeszcze z bylego NRD. Pewnie z Lipska dojezdzaja i nie chca sie poddac, ze robia kariere i tyle. A ten pajac mial sie wydac I CHCIAL powie, ale trafil na Polke piekna i sie rozmyslila nad nim - poszla do Araba. A w Lipsku by mieszkala, juz z wozkiem by byla, w sklepie by pracowala. Ale nie - Arab lepszy. Bo czemu z nimi nie chce trzymac? A jak? Kolejny Arab - tam sie zaczelo i od tego momentu SAMI ARABOWIE i co? Nie ma Polakow. Nie moge juz bo lecieli listami moimi w sieci do Araba, ale to nie bylo tak wiecie. I mi go przyblokowali. Nie byl moim dzieckiem, no nie, ale byl z Maroka i do pracy by mi sie przydal. Jakiej? W hotelu i tyle. Bo chcialam po 3 mieiacach pracy w Holandii jechac do Niemiec i szukac po powiedzmy pol roku pracy w hotelu - moze i przez Polske ale coz... to juz nieaktualne. Wakacje w Egipcie wtedy i cos moze w Grecji dalej, w Anglii. Bo jak ja sobie wyobrazalam dalsze zycie bez wydania. na przyklad tak. Zle? Co zrobilam zle? Wszystko na mnie od razu. Bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×