Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie czytac tego

Placze

Polecane posty

Gość kolejnydzienzyycia
Powiem wam ze nigdy nie bede lubic Polski. Przez was BO JEDYNIE KASA Afryka jest nizej od Rosji, a powinna? Kto wie. Zwierzeta? INNE i ile. W sumie Rosja powinna byc NAJNIZEJ i taka prawda. No ale... i to wszystko jest przez Polske i tyle. Po co sie rzucaliscie na Rosje - mieliscie byc inne zwierzeta i koniec. Nigdy sie nie dam i koniec. Teraz wszystkim w Niemczech jest mnie zal , ze przez chora na leb grupe , a zwlaszcza jedno babsko co dzieckiem chciala do czegos w USA dojsc - panstwa pomieszala - wylecialam z amazon. de i ksiazki jak beda to beze mnie - i tez sobie poradza sie dowiem - no ale wszystko od A do Z zle. Nie macie ani USA ani Kanady - po co wam ksiazki z USA sie dowiedza. A brytyjskie? I dadza Polsce ale wszyscy obrazeni - odkad to tak dobrze z Niemcami zyjecie. Zwariowaliscie? I co z wami zrobic w USA? I to co samo w Holandii - nie ma pracy - zwalac - do Niemiec. Otwarta granica. I tak dojdzie do wojny - zawsze mozecie wyjechac do Niemiec, kupic paszport. Taka opinie PO MNIE maja Niemcy - ze tam sie kupuje wszystko. A przede wszystkim zdrowie i nic im USA tez nie wysle - niech sobie dekle radza sami i koniec. Bo oni sa najmadrzejsi na swiecie - zostaje im 3 wojna swiatowa im powiedza i maja im gdzies. A mnie tez sie dowiem w Niemczech i tu maja pecha wiecie bo ja te 3 wojne swiatowa moge rozpetac. Taka jestem PACYFISTKA. Bo mnie ratowalo zawsze, ze stalam o pokoj, ze powinien byc POKOJ wiecie i nie powinno byc wojen - ludzie powinni sie dogadywac, zeby sie nie walic i tyle. Wojny to cos strasznego. Racji mialam zero , ale jakas wartosc to jest. Jestem z okolicy, ktora moze zmienic LOSY SWIATA - przez to ja z tym RZYMSKIM RODOWODEM tu jestem taka szurnieta i NAWET NIE MAM MiESZKANIA - taka okolica, ale spieprzona przez jednego ...recydywiste tutaj. Tak pasuje, ale... i wiecie ci ludzie moga miec juz pretensje sami do siebie. Tak nalezy szanowac objawienia Boze i koniec. I nalezy w nie wierzyc. Kto wie sluchajcie czy jak widzialam tego Pana Jezusa to nie mogl to powiedziec, ze tak a tak sie nazywa. Najwyzej bym sie smiala choc marnie to widze - jeden strach i tyle. Ale kto wie czy nie z tej okolicy i to tak mi pasuje nawet wszystko. Wielki lesnik przyszedl - wszystko gra - troche zolnierz, troche lesnik. Takie zycie i tyle :( Czy warto trzymac z Polska sie Niemcy zapytaja Niemcy. NIE WARTO. A lekarze? Arabowie to lekarze bardzo dobrzy - choc tyle zeby sie wyuczyli wiecie U NICH i tak do USA. Inaczej nie beda mogli. Auta powiedza - no moga, ale zawod kierowca? Z rodzina chyba, ja wiem? Nie wiem. Otwarta kwestia i tyle. No ja bym im nie dala bo to z niemoralnosci - jak beda mogli to przez moja znajomosc z takim jednym Arabem z maroka i koniec. Tylko przez to. Co oni tam robia nie studiujac medycyny? Wszystko do wsadzenia w pierdel i taka prawda i koniec. Siedza w ogrodnictwie u normalnego WARIATA, ktory powinien byc wykopany nie wiem - co najmniej do USA, a najlepiej w Chinach siedziec i Rosje zachwalac. Bo jak on mial byc normalny? TAK i tyle. Mial miec prace na wyjazdy i tyle. Bo rzeczywiscie zonie pasowaloby wyjechac i nie wracac nigdy wiecej. Oproznic konto i w dupie miec i jego i jego ojca. I tyle. A w tej Holandii na pewno to samo - oproznic matki zwlaszcza Pana Jezusa bo widza i gdzies wszystko dawno miec. I po namysle juz w tym choc mam racje - jak zrobia dzieci niech sie nimi zajma. Bo po co taka MALPA bo to 2 malpy sa dla nich tam wydawac sie ma - tylko zniszczy te dzieci. Jak se te kobiety znajda lepszych ojcow i to juz rady nie ma to myslenie. Jeden i drugi ma ojca chocby wcale i jak to tymi ojcami maja byc. No i juz to jest poprawne myslenie - jakies milosci a zycie? A co dalej wiecie? I to juz mam duzo racji tylko sie mam zachowywac i tyle. Oni nawet nie umieliby stac o te dzieci i tyle. To trzeba tak wtluc w glowe ze cos strasznego. Uwazaja ze ten starszy jeszcze - tez nie maja racji, ze ojciec by umarl - on ma brata blizniaka - czemu jemu by sie mialo udac, a tamtemu nie? Tez nie dam tego brata. W koncu ma brata blizniaka i koniec. A ja nie mam brata w Polsce? Kurde przeciez jak dwa psy i zawsze ustepowac musialam BEZ SENSU. Ja go mialam OLAC sluchac cos strasznego w koncu mnie staranowal , okradl , ozenil z jakims ostatnim zerem dla mnie, wszyscy mnie sponiewierali z niego, a on? On zyje dobrze z CHMURKA - on jest METEOROLOG teraz i tyle wiecie. A ja co mam robic? Spierdalac do holandii. A gdzie? A gdzie chce. No wiecie - bez przesady. Ja mialam byc ogrodniczka, archeologiem i nikomu sie nie dam. Na pewno bym nie zostala bez dachu i pracy. A Holandii mam juz dosyc i tak patrze spadac stamtad takze oby juz nikomu nie przyszlo do ZAKUTEGO leba mnie pomawiac ze ja chce tam stala prace dostac. Ja sobie bede stala o te stala prace, ale i tak jej nie dostane bo nie jestem wydana i koniec. Jak mi dadza troche zarobic to maja dobry uczynek a tak ich przeklne ze ich zaleje te ich pieprzona depresje. Bo w sumie powinno ich zalac i tyle. I koniec. Beda podtopieni jak mi nie dadza zarobic - tacy sa. To twoi powiedza - nie, to oni. No to Arab moze placic i za ogrodnictwo mi zaplaca no i dobrze, tak moze byc - bede sluchac Araba i tyle. No to za ogrodnictwo, pomidory i kierowcow no i za Niemca tez - takie rzeczy robic wiecie ze z ludzkiej twarzy kierownica. I to wszystko jest bez sensu. I kazdy widzi, ze Z TEGO mi polecialo auto bo wczesniej moglam, a pozniej juz nie. I o komputer ta kobieta na amazon jest winna , ale transport nie mi powie. Transport nie wiem bo nie wiem jaki wplyw ma nieodebranie rozliczen za godziny w pracy. Bo ja sie nie dam. To bylo napisane i owszem, ale czemu nie na czerwono. To mialo byc bardzo wazne, a to bylo po prostu napisane. I wiecie - dalszy ciag co bredza to jest JEDNO KLAMSTWO bo tak i juz. Jak pokonaja Arabow to maja racje - co wy , nie ma szans. A jak pokonaja Arabow to Arabowie sa bez USA - przynajmniej w tych pracach gdzie powinni o mnie stac wiecie. A maja USA bo wiedza i sie dadza bo STRACA USA. I Polacy w tych pracach nie maja USA gdzie maja wyrzucili i po co siedza na Zachodzie? i tyle. Ja po kase a oni? Przynajmniej szczera jestem. Wycieczka z Polski to do Afryki. Nad morze holenderskie. Jeszcze wloskie albo francuskie - holenderskie ja nie moge. Bo wicie ja w tej ostatniej firmie mialam STALY ADRES na wizytowce. No wiecie - to do biznesu sa wizytowki, ale ... moze i byc na staly adres. Wezme pod uwage i tyle. I tyle mam do napisania - wiecej nic nie napisze bo nigdy zadnej pracy juz nie dostane, a to by byl skandal wiecie. Taka prawda i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
wiecie teraz mnie wielce ZAKlina bedzie ratowala bo sie boi bo USA nie ma. Nie musi - Haki ja obroni. A co ze Smieszka? W koncu ma studia, nie? No ale po co kupowala ksiazki za moja dupa. Miala mi napisac ze ksiazki kupila. ZE KUPILA OD RAZU. Taka byla prawda. A ona napisala ze moze zajrzy czy nic. Jeszcze przejrze te listy wiecie, ale niczego tam nie i tyle. I nie mowcie, ze jej zawiszcze bo to nieprawda. Nie ma czego. I tak musze wyjechac - mam inne zycie i tyle :(. Jeszcze mnie sponiewierala za co? Ze jej dobrze zyczylam? Ale zersko i tyle. No ale i ja musialam przezyc. Jedyny z niej pozytek, ze wiem jaka byla pierwsza dyrektorka w szkole gdzie mialam pracowac do dzis ale wylecialam bo baba zyla sobie bajkami. A tez pogwalcona i tyle z tego. I wiecie - czemu ona nie jest w tym ogrodnictwie jak pasuje bo ten moj brat nie chce jej zatrudnic i sie upiera - uwazajac ze to jest szczyt. Tak? To niech idzie do tego biura od Arabow. Bo wiecie ona jest zbiorowo pogwalcona w USA i od niej leci USA. Uwazajcie na takie. Wiecie czemu ona mogla byc? Bo USA od niej bylo. Ten moj brat nie mial USA, a reszta miala USA od niej. Teraz maja wszyscy, a ona? Nie ma. Czemu? Za ksiazki i za to ze mnie poniewiera do dzis - pomawia, gnoi, ale nic mi nie zrobi bo ...to samo. Moge byc bo jest USa i tyle. tak jak moj mlodszy brat i tyle. A ten starszy tez sie nie da bo jest to USA ode mnie a tak? Zabija go bez tego USA. Bo czemu go chcieli zabic - bo nie ma USA. Jedyny powod. Zaklina miala USA a on nie. I teraz - bo go zabija - juz nie. On nie mial USA od Smieszki a myslal, ze od takiej swojej bylej narzeczonej i tyle. No wiecie - USA maja co mi zrobia. Bo powiedza , ze tez sie nie boisz. Bo mam USA i mam je bardzo dobrze - jestem z tym USA w sumie nie do ogrania. I wiecie - jeszcze zostaje kasa w Wielkiej Brytani - moze byc. No oczywiscie nie bez pustego konta i lekko nie bedzie, ale pasuje. Ale to juz nie napisze czemu bo bez sensu i tyle. I koniec. No i takie zycie. I wiecie to sie stalo zeby ta Smieszka racji nie miala bo w sumie dla normalnej kobiety gwalt zbiorowy to sie powiesic i tyle. Ja mialam 2 takie kolezanki wiecie - obydwie sie powiesily, jedna jeszcze brata zabila, druga dziecko. Inne osoby to nie wiem ale to jest wyrok smierci. Pozniej sie juz nie jest normalnym i tyle. I koniec. I to jest cala historia dlatego ona nie moze miec racji. A pozniej wiecie jest jak jest - siostry mi powiedza. One sie powiesily WYLACZNIE z niewydania po gwalcie zbiorowym. One moga byc Polki, niekoniecznie - moga do kazdego panstwa jechac, tez rzymianki ode mnie. Jakie ja mialam szanse Z TAKIEJ OKOLICY swietego Walentego w liceum im dac? ZERO po prostu zero. Wtedy same wilki teraz co - skorupiaki i tyle. ZERO. Ksiedza zeby im dac - nie mialam szans i tyle. Bo czemu one mi wybaczyly? Przez okolice. Nie ma tu normalnych ludzi i koniec. Dla mnie mieczaki to sa i tyle. Powinni byc profrancuscy - Litwe maja po mnie - nad morze moga jechac - z litosci bo niczego nie rozumieli. Jak oni mieli byc madrzy tutaj. Tyle grzechow i niczego nie umieli wymyslic. I jedna osoba spieprzyla tu wszystko. Czemu? Z rozgrzeszenia. Caly czas mowie to samo. Niech stoi w zyciu ten czlowiek o rozgrzeszenie nie o komunie i wszystko zrozumie co zrobil zle a rodowod i tak bedzie mial bo na rodowod zasluzyl - Niemcem jest i bedzie, ale pomieszal on cala okolice Z NIEDOWIARSTWA tak uwazam i tyle. A nie mial racji. Tu jest taka legenda i to jest wszystko zle co oni tu o tym mowia i to jest wszystko prawda i oni sobie wzieli wiecie i ograli te legende w kosciele tu. Przez to to wszystko sensu nie ma, znaczenia nie ma, wszystko rozwalili , jeden bezsens przez jedna rzecz i tyle. Prawdy - zero. Ja to wszystko wiem jak to powinno byc i sie nie dam. Bo powiedza bo mi artykuly pojda w gazetce. Zobaczcie z tego moge pisac i tyle. Bo czemu mi nie dali wiecej pisac? bo nie pasowalo. Ale teraz pasuje - o tym i tyle. No ale czy by mi to drukneli co ja mam do NAPISANIA o tym. Kto wie? I z tego moglabym pisac dalej ale co? i tyle. Czy to jest o wierze sie zapytacie. I tak i nie. Taki artykul pytanie i tyle. Ale nie tylko. I w sumie... takie skomplikowane. Nie wiem. Z tego dalej o przyrodzie moglabym pisac, ale ma to sens wiecie? Oczywiscie o ile by mi to drukneli... czy to wszystko ma sens? Nie wiem sama. Te artykuly byly tylko po to zeby COKOLWIEK miec na tym doktoracie i to takie. Ma to sens? No musze to przemyslec. Znowu by bylo inaczej przez te artykuly. Ochrona przyrody - znaczenie zero jak to napisze. I w sumie wiecie taka prawda bo ja bylam EKOLOG a nie tam ochrona przyrody. Tez ale tyle ile. No nie wiem. Musze to przemyslec. Ale TERAZ to bym cos z tego musiala miec, a jak nie to nie bo po co ktos ma byc madrzejszy dzieki mnie a co ja z tego bede miec? To ani zaplacone nie jest i tyle. Zwlaszcza Niemcy mi powiedza. Zwlaszcza oni powiem i tyle. O Goethem moge napisac zeby nie bylo, ze jakic cpun ma racje i tyle. Dlaczego nie ma pomnika Goethego - albo pomnik Goethego zeby byl w T. Gorach. Ale co ja mam z tym wspolnego. Nic przeciez i tyle. Niech inni pisza - ja to co innego. Choc o Goethem tez by mi pasowalo. Tylko po co? I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Czesc Wam w tym watku 🌼 Moze cos napiszecie? Ja dzis duzo mysle - jutro tez. Nie wiem do konca za bardzo nad czym. Nad zyciem. Pisze tu bo to moj ulubiony watek - o rodzinie. Najbardziej o moich 2 braciach. Dwa biale niedzwiadki to sa. A ja trzeci. I razem mamy Alaske. Ten starszy wiecie musi sie zastanowic co zrobi jak go wyleja bo jak sie nie ozeni to tak sie to skonczy PRZEZE MNIE powie. No ale juz by nie zyl. Bo nie mial USA, a jego zaloga to kierowcy mieli byc na 100% w USA po jego smierci. BO TAK PASOWALO. Niech sobie to teraz przemysli wiecie. Pasuje i tyle. Pasowaloby zeby zostali kierowcami. I wiecie dlatego stalo sie jak stalo bo co ja bym robila w zyciu? Przeciez ja musze NAWET W POLSCE dojechac samochodem, a moja rodzina? I wiecie - ja tak duzo jestem sama, ale ja sie musze uspokoic wiecie bo przeciez wszyscy jezdza autami, tam jest jeden trasport wiecie - no ja go ratowalam od ogrodnictwa i tyle. Co on ma zrobic, zeby mial transport - transport moga miec tylko od Arabow i niech te Polki tam niczym sie nie ludza - oni nie stoja o nie, to jest transport. Oni sa za chytrzy do nich. Moge byc bo transport juz maja - od Arabow rzeczywiscie. I wiecie - niech sobie to przemysla bo ja chcialam jechac gdzie indziej I TAM by sie nic nie stalo - zadne ogrodnictwo w glowie mi nie bylo, prosze mnie nie pomawiac. Ale wiecie w Polsce mam to samo - jakas za przeproszeniem pizda na uczelni i mi wszystkie zwierzeta polecialy i wiecie , zeby nie bylo, ze jak przy zwierzetach mi sie uda dostac cos to od kogos - wszystko mam od siebie i koniec. Bez sensu od kogos. I powinnam dostac wilka i tyle. Taka prawda. Wilk w Polsce i byle gdzie. Takie rzeczy. Moge dostac wiecej zwierzat ale pasuje wilk. Zawsze mi pasowaly duze ssaki przez to tej zoologii nie zalowalam bo mi przepadla przez takie same zera jak to co mi zwierzeta chcialo zabrac i tyle. No i las mi pasuje to moge byc. Nikt nie rozumie jak ale pasuje. Ja tam wiem jak i wszystko w nosie - wilk mi pasuje i w ochronie przyrody moge byc, a ten doktorat to jeszcze oberwa bo mnie lejbusie pomawiaja ze zdjeciami zylam - takie zerska, a to jest wszystko przez taka jedna co nie wiem co tam robi, ale robi swoje - to mnie ona tak pomawia - no to bylo 6 lat temu, a to praca nie byla, a ona profesorem do dzis nie jest ta medna i niech spada do meliny meliniara i tyle mnie to obchodzi. Tam prezentacja i tak byla cala zle - ja to pozniej poprawialam, ani nie doszlam co to tam mialo byc. No wiecie 6 lat temu sie 2 wojna swiatowa zaczela, a teraz wiecie co - i tak bym do labu chciala - co to tam po tym lesie lazic, jeszcze jakies kleszcze we mnie wleza i tyle. Tytulu nie mam przez bande nienawidzacych mnie zersk i co to - teraz konczyc? Na szczescie nie mam za co. Pojade na jakas wycieczke, poogladam byle co - moze akurat cos tam wymysle. A to duze ssaki ladowe i nic poza tym. Ja w ogole powinnam byc behawiorystka - badanie zachowan zwierzat to ja. Ale mnie zabic chcieli na studiach i sie wystraszylam wiecie zoologii. Musialabym sobie juz na studiach czegos szukac , interesowac, ale po co? Juz byl behawioryzm wiecie , a bezkregowce to i tak owady spoleczne i to takie wszystko - bo to ciekawe a reszta to pierdoly i TAK mam 2 profesorow i MAM ten doktorat wiecie i niech spadaja ode mnie na drzewa. Ja po prostu CZASU nie mialam tego pisac, tu szkola, tu jeszcze studia, na tej uczelni bez sensu wszystko, jedna kasa a tam jakies badania wiecie. To trzeba pomyslec, miec czas. Bo wiecie co zrobie z kasa. Na przyklad moge probowac pisac czy krecic miniaturki przyrodnicze. Na przyklad 30 minut filmu o wilku i jego zyciu. Nie pasuje mi? Ile mozna zrobic z wilkiem? To cale zycie ja wiem, ale taka jestem i tyle. No i ja tylko na zwierzetach jestem zaburzona przez te kolezanki pijaczki - jedna i druga od piwa do piwa. Ta jedna moze byc choc tez to takie - jednak byla tym dzieckiem katechetki, a ta druga niech mi sie na oczy nie pokazuje - bo ten gwalt to jedno, ale ten jej ojciec. Choc powie mi popatrz sie na siebie jedzo i tyle. I powie skad ja mialam ten las ty szmato. A ja jej tez przywale - czemu nie stalas o zoologie cmoku jeden z miasta wielkiego. Bez sensu te rosliny. I tez w to poszlam, ale inaczej. Czemu? A bo powinnam byc systematykiem i tez nie chcialam. I dobrze zrobilam bo najbardziej chcialam byc ekologiem, ale mnie znosilo w rosliny i nie wiedzialam czy chce byc ekologiem roslin czy zwierzat - czy ja w ogole chce byc tym ekologiem czy genetykiem czy moze zwariowac chce na tych studiach i tyle? A na koniec zostalam fizjologiem roslin i tyle mnie to obchodzilam. A powinnam PO MATCE zostac histologiem. I tyle. Od tkanek. I wiecie ja te tkanki dosyc opanowane mialam, ale facet mnie gnoil na tkankach i nie rozumialam za co. Za anatomie chyba czlowieka , ale to nie to samo. Tkanki to tam duzo sie uczylam ale oceny byle jakie, wrecz 2 paly i tak mi w sumie przepadl szpital. Bo mialam slabe zaliczenie i tak mnie odrzucilo od szpitala bo to jednak dobrym z tych tkanek, ale co to tam te analizy i tyle. I wiecie ta moja kolezanka powie w Anglii - mieli popatrzec na ocene z histologii i ja wyrzucic za to. Bo tacy byli. Zeby sie nikt nie ludzil Anglia - JA TEZ mi powie. Bo beda mnie na pewno zachecac zebym sobie szukala pracy w szpitalu tam w labie PO NIEj i nie mam chciec bo wiem to od tej kolezanki i tyle. No i ja wiecie bylam nieufna i nie chcialam z tym szpitalem miec nic wspolnego. Jeszcze pozniej mialam kolezanke i tam by byl szpital - od niej dobrze, a od tej zle. I nie rozumiem czemu. Inny zawod na pewno. Jedyne co mogla na tej bioli to genetyk, ta praca w szpitalu - wszystko zle i tyle. Prawdopodobnie miala po bioli zaczac farmacje albo od razu byc farmaceutka. Po co jej ta biola? Ja no to wiecie jeszcze to mialo sens, ale przepadlam w zyciu, a ona? W ogole nie rozumiem po co na studia - 2 letnie farmaceutyczne i ma normalne zycie. Czemu ona jest po biologii to ja nie wiem i wiecie ona ma ciezki rodowod pierwszy, a rzymski tez ode mnie i spada ode mnie. Chyba za Anglie nie chce mnie znac i tyle. Ale wiecie - czemu ona sobie po studiach nie zrobila jakiegos kursu farmaceutycznego to nie wiem. I TYLKO TAK by tam nie przepadla bo ona sie zabila przez lesbijki, ale ona tutaj juz kropnela brata - no to przeze mnie, ale to wszystko jest skomplikowane. Skad miala wziac na kurs farmaceutyczny czy cos to nie wiem - to nie moja sprawa, mysmy na koniec nie mieszkaly razem - tylko 3 lata bylysmy razem, a tak to nie. No to miala pomyslec wczesniej. Wiecie jak mnie chcieli kropnac to zaraz poszlam w angielski i jakby bylo OK to by miala Anglie bo mnie lesby w Anglii beda pomawiac, ze silnie jestem proangielska, tylko tego nie pisze , oszukuje , bla bla bla - zeby nie bylo na nie - wszystko na nie - ona zabila brata - ona miala tak prace i pozycje, a ze nie ona Anglie miala ode mnie. I z tego wyjechala do Anglii i byla wyzej. Czyli nienormalnie. A wiecie co zrobila? Wysadzila go w luft i urwalo mu glowe, ale Anglie ona miala historycznie ODE MNIE??? tez nie - bo wszyscy uwazali na studiach, ze ja stoje o Anne Boleyn w Anglii, a ja stalam o Elzbiete I, a nie o Anne Boleyn - oni byli chorzy psychicznie bo mogla byc bo Anglie miala - tak bo bratu urwala glowe i tyle. I koniec. I ten brat jej sie nie dal - co ona wymyslila i tyle. I na pewno nie miala dobrze tej Anglii bo beda mnie ciagnac - idz tam idz za nia, lekka praca moze sie wydasz jeszcze i beda sie smiali, ze juz gorszej opini ten szpital tez nie ma za te Polke co sie zabila - taka OK i tak dalej. I ja nie moge bo same lesby - to cicho. Tylko ze sie jedna kropnela to wiadomo. A ja mam kolezanke w Anglii w szpitalu w takim razie, dobrze jej idzie - taka tam ale w szpitalu i ja TAK moge byc w szpitalu, od niej -a nie od tej co sie zabila. Ta tam wiedziala co robi i jest OK. Ja tam znam ja chocby wcale - bo skad ja mam szpital w Anglii BO MAM ale nie od tej po bioli tylko po innym kierunku, ale zupelnie nie wiem co i jak, musialabym sie pytac, nie wiem czy warto bo gdzie to mam dane. A to bym popytala , ale jest OK bo to sie czyje, a tamta to wiedzialam, ze wszystko zle i tyle. A tam jest dobrze i szpital w Anglii ja niczego nie psuje. Ja po prostu mialam wczesnej wyjechac, ale co to mi tu robili wariaty i tyle. I koniec. No tej histologii nie mam, to by trzeba poczytac i tyle. Ale ja bym dobra byla w tkankach i wiecie ... aaa pozyjemy zobaczy, ale akurat w labie cos dostane. Jak cos to w zwierzetach, ale co - na wyjazd wszystko. No a doktorat tez I COS BYM WIECIE na Zachodzie dostala z tego doktoratu - no bo malzenstwo OK, ale gdzie praca? No i z zawisci wszystko, a teraz mnie pomawiaja, ze stoje o lesbijki. NIe stoje o nie. Nie ma o kogo. Byleby sie nie kropnely wszystkie razem - tyle umieja. Co one myslaly tam, ze co? Przeciez to nie jest zycie dla normalnego czlowieka, a ta Smieszka taka falszywa - taka mloda, a taka falszywa - przynajmniej nie wyleciala jak ja mi powie i tez ma racje ale jaka falszywa i tyle. Lecz USA wszyscy wola od niej bo zarobila i ZNOWU jest to samo. I zle maja to USA. Ja mam dobrze USA. Pojedzie tam ta Smieszka I ZAROBI? Tacy sa Arabowie na Zachodzie - ZWYKLE ZERA. I wiecie - teraz juz robia tam zle - stoja o Smieszke PO CHOLERE? Maja stac o mnie - ja nie moge powiedziec jak mam USA bo cos sie moze zlego ale ja mam dobrze - zaplaca czy nie - mozna byc. Ona ma zle USA - ona ma zaplacic. I to moze byc a ja nie. I ten Haki teraz zalezy co on zrobi. Bo tez moze wybrac albo USA dobrze ode mnie i zaplaca to zaplaca , nie to nie, moze spadac, a reszta jak nie zaplaca to maja problem. I IM POWIEM - tacy sa moralni i niech zwalaja ode mnie. Gdzie? sie zapytaja. DO AFRYKI takie Kainy to sa i niech spadaja. I koniec. Nie sa moralni. Nie sa i spadaka. Jedynie ten Haki ale to tam - dajcie mi spokoj. Bo zle stalam - jak ja to pisze. O nich mialam stac. A czy oni nie rozumieja , ze ja musialam wrocic do domku i mieszkac z tymi lesbami? Czy oni to rozumieja? To jak to zrozumieja to niech sie zglosza i tyle. Zeby nic nie bylo na mnie tam wiecie. Niech sobie wybiora jak chca miec USA i na czym im w zyciu zalezy, a jak im nie zaplaca? Bo ja teraz zostalam bez kasy przez SMIESZKE bo tak pasuje - no to wiecie - dlatego moga miec USA ode mnie i tyle. No to ktos nie zaplacil i trzeba szukac czegos innego, a tak nie mozna byc i tyle. Trzeba opuscic panstwo. No to chyba lepiej miec dobrze i szukac dalej. Nie - oni tak nie chca i koniec. I robia to wylacznie po to, zeby w razie problemow zwalic je na Hakiego. I wiecie czemu tacy sa? Bo najlepiej cala grupa do tego USA i zeby wiecie byc tam kierowcami w jakiejs firmie - z Niemiec , auta , tacy sa. A jak ktos mysli , ze sa inni to jest swirem. Dlatego MOGLAM byc w tej firmie ostatniej mojej sie tam dowiem, ale doslownie 3 dni bez kasy bo na tyle doceniam kierowcow. Wiecie co - ja tego nie bede komentowac - zycie oby ich wystrzelalo po mordach. Tego mojego brata tez jak dla mnie - co mnie to obchodzi co oni o mnie mysla i tak dalej. Ile oni maja kasy - to niech ida do prawnika, ze nie umieja z pracy odejsc. Co robic? Oni maja takie problemy, oni sobie ze mna rozmawiaja? O czym? O dzieciach ich? Gdzie je maja? Nie umieja sie zdecydowac czy miec dzieci czy nie? No to o tym bo rozmowa z nimi o samochodzie to jest ogrywanie i nic poza tym. Sa obrzydliwi, wstetni, I SMIERDZA. Takie mam o nich zdanie. A o pani Holenderce z ostatniej firmy bo najchetniej by Polakow wyrzucila, ale znowu przeze mnie nie moze i by sobie wziela na kierowcow ARABOW i by miala swiety spokoj od PETOW w aucie wyobrazcie sobie bo w ubikacji jej nie przeszkadzaja, ale w samochodzie tak wiecie. No to cos... to mnie w ogole bo Holenderka nie jestem i nigdy nie bede i tyle. Bo jaka ja mam opinie? I tak lepsza niz ona - ja jej powiem tak - czasem sie zapocic i miec zla opinie niz ZGNIC w takim towarzystwie, a taka inteligentna osoba i pokombinowalaby troche wiecie i zaraz jest w banku i swiety spokoj ma, a tak tu sie madrzy przede mna bo ja zniszczona a na przerwie do ubikacji sie boi isc bo ja PODPALA na tym kiblu bo ...tez pali po kryjomu. I tacy sa wiecie i powiedzcie bo to znowu rozmowa jest - dlaczego pani uciekla? I co by mnie tam czekalo - miesiac bez wyplaty? No co? Bedzie wyplata, bedzie - taka bylaby gadka. To prosze to udowodnic sie dowiem. No wiecie - 3 dni bylam bez pracy, 3 dni pracowalam. No to prosze wyplate za 3 dni. Domek mi potracili. Ile? Przeciez nie starczyloby. Starczylo. No i tak jest zle bo mam 50 euro na dzien to 50 euro powinnam dostac , domek 100 euro na tydzien. No to gdzie 50 euro? NA ZJAZD. Wariatki. Firma niewyplacalna i tyle. Nie ma - ja polecialam do bankomatu po wyplacie i mialo byc 50 euro do pobrania - nie bylo - firma niewyplacalna i koniec. I niech wszyscy uwazaja na Holenderke w biurze bo NA PEWNO ona sie zgodzila na Holendrow bo myslala, ze bank bedzie miala dzieki nim, a tu g... i wiecie firma wyplacalna, wszystko gra, a forsiczki nie ma. W kazdym razie w srode nie mialam ani grosza do pobrania a powinnam 50 euro NA ZJAZD pobrac, do widzenia slepa gienia , prosze do mnie w ogole sie nie odzywac i tyle. No i wiecie komentarze ze taka mialam byc w szkole to bym nie wyleciala, a tak SAMA SOBIE JESTEM WINNA. No doslownie - ciekawe jak to sie skonczy, ale beze mnie. Niestety 50 euro dla mnie to jest MAJATEK i koniec. I tyle :( I co innego wiecie w ogole nie slucham - firme skreslilam i dobrze zrobilam. Mlodszego brata tez, ten aktor a on. Wiecie wiele osob jest niemoralnych ale on jest tak obrzydliwy, ze naprawde ZEZRYJCIE GO SOBIE. On jest po prostu JEDNA OHYDNA. Nazwalam go zbukiem i przykro mi ale mialam racje. Moze sie wyperfumowac czym chce i tak mam go gdzies i dobrze o tym wie. Ten drugi taki sam, ale jego jeszcze da sie zrozumiec, ale tego? Matko swieta. No ale wiecie - przynajmniej wiem na czym stoje. A ta szkola po tym swietym Jozefie to sie powiesic moglam. Naprawde. Ja tego nie rozumialam. Ale bylam w takiej sytuacji ze sie mialam wiecie pokapowac i na te babe. Lecz nikt nie byl po mojej stronie - przez opinie. Ale co to wiecie taka opinia. Nie wiem. Bez sensu w ogole. Od kogo ta opinia? Za co? To nie jest NA PEWNO opinia dyrekcji, to nie wynika z niczego oficjalnego. Wrecz dyrekcja sie z wszystkim kryla. Kto to bredzil? Bo ta opinia to sa BREDNIE. Z czego ona wynikla? Nad tym sie nikt nie zastanowil. Przeciez bym te szkole zmienila na plus/minus - cos by sie rozlecialo - nic sie nie zmienilo? Jaki wplyw mialam na te szkole, ze jedynie z rodowodu biblijnego na imiona BYLE GDZIE mnie moga chciec. Gdzie nie lubia ksiadza czy dyrekcji i to podziala. Tylko tak. I w zasadzie powinnam uczyc biologii i moge ale ze po samobojczyni bez konkursow to nie mam konkursow w szkole i po co pojde? Jedynie, ze rodowod mam ale to starczy? Z biolii musialabym miec konkursy. A z angielskiego nie. Moge cos robic z angieslkiego. Kolko mi starczy zainteresowan czy cos tam takiego. No nie wiem - tam bym nie musiala miec. Tam rodowod a z bioli tez mi powinien starczyc rodowod biblijny, ale nie i tyle. Za malo. Czyli patrzcie corka katechetki a od matki niczego nie chce zupelnie i tyle. I koniec. No i po co mi ta biola? Rok bioli - ani kasy, ani niczego :( bez sensu - oszusci, swinie i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
cd . DO AFRYKI takie Kainy to sa i niech spadaja. I koniec. Nie sa moralni. Nie sa i spadaka. Jedynie ten Haki ale to tam - dajcie mi spokoj. Bo zle stalam - jak ja to pisze. O nich mialam stac. A czy oni nie rozumieja , ze ja musialam wrocic do domku i mieszkac z tymi lesbami? Czy oni to rozumieja? To jak to zrozumieja to niech sie zglosza i tyle. Zeby nic nie bylo na mnie tam wiecie. Niech sobie wybiora jak chca miec USA i na czym im w zyciu zalezy, a jak im nie zaplaca? Bo ja teraz zostalam bez kasy przez SMIESZKE bo tak pasuje - no to wiecie - dlatego moga miec USA ode mnie i tyle. No to ktos nie zaplacil i trzeba szukac czegos innego, a tak nie mozna byc i tyle. Trzeba opuscic panstwo. No to chyba lepiej miec dobrze i szukac dalej. Nie - oni tak nie chca i koniec. I robia to wylacznie po to, zeby w razie problemow zwalic je na Hakiego. I wiecie czemu tacy sa? Bo najlepiej cala grupa do tego USA i zeby wiecie byc tam kierowcami w jakiejs firmie - z Niemiec , auta , tacy sa. A jak ktos mysli , ze sa inni to jest swirem. Dlatego MOGLAM byc w tej firmie ostatniej mojej sie tam dowiem, ale doslownie 3 dni bez kasy bo na tyle doceniam kierowcow. Wiecie co - ja tego nie bede komentowac - zycie oby ich wystrzelalo po mordach. Tego mojego brata tez jak dla mnie - co mnie to obchodzi co oni o mnie mysla i tak dalej. Ile oni maja kasy - to niech ida do prawnika, ze nie umieja z pracy odejsc. Co robic? Oni maja takie problemy, oni sobie ze mna rozmawiaja? O czym? O dzieciach ich? Gdzie je maja? Nie umieja sie zdecydowac czy miec dzieci czy nie? No to o tym bo rozmowa z nimi o samochodzie to jest ogrywanie i nic poza tym. Sa obrzydliwi, wstetni, I SMIERDZA. Takie mam o nich zdanie. A o pani Holenderce z ostatniej firmy bo najchetniej by Polakow wyrzucila, ale znowu przeze mnie nie moze i by sobie wziela na kierowcow ARABOW i by miala swiety spokoj od PETOW w aucie wyobrazcie sobie bo w ubikacji jej nie przeszkadzaja, ale w samochodzie tak wiecie. No to cos... to mnie w ogole bo Holenderka nie jestem i nigdy nie bede i tyle. Bo jaka ja mam opinie? I tak lepsza niz ona - ja jej powiem tak - czasem sie zapocic i miec zla opinie niz ZGNIC w takim towarzystwie, a taka inteligentna osoba i pokombinowalaby troche wiecie i zaraz jest w banku i swiety spokoj ma, a tak tu sie madrzy przede mna bo ja zniszczona a na przerwie do ubikacji sie boi isc bo ja PODPALA na tym kiblu bo ...tez pali po kryjomu. I tacy sa wiecie i powiedzcie bo to znowu rozmowa jest - dlaczego pani uciekla? I co by mnie tam czekalo - miesiac bez wyplaty? No co? Bedzie wyplata, bedzie - taka bylaby gadka. To prosze to udowodnic sie dowiem. No wiecie - 3 dni bylam bez pracy, 3 dni pracowalam. No to prosze wyplate za 3 dni. Domek mi potracili. Ile? Przeciez nie starczyloby. Starczylo. No i tak jest zle bo mam 50 euro na dzien to 50 euro powinnam dostac , domek 100 euro na tydzien. No to gdzie 50 euro? NA ZJAZD. Wariatki. Firma niewyplacalna i tyle. Nie ma - ja polecialam do bankomatu po wyplacie i mialo byc 50 euro do pobrania - nie bylo - firma niewyplacalna i koniec. I niech wszyscy uwazaja na Holenderke w biurze bo NA PEWNO ona sie zgodzila na Holendrow bo myslala, ze bank bedzie miala dzieki nim, a tu g... i wiecie firma wyplacalna, wszystko gra, a forsiczki nie ma. W kazdym razie w srode nie mialam ani grosza do pobrania a powinnam 50 euro NA ZJAZD pobrac, do widzenia slepa gienia , prosze do mnie w ogole sie nie odzywac i tyle. No i wiecie komentarze ze taka mialam byc w szkole to bym nie wyleciala, a tak SAMA SOBIE JESTEM WINNA. No doslownie - ciekawe jak to sie skonczy, ale beze mnie. Niestety 50 euro dla mnie to jest MAJATEK i koniec. I tyle :( I co innego wiecie w ogole nie slucham - firme skreslilam i dobrze zrobilam. Mlodszego brata tez, ten aktor a on. Wiecie wiele osob jest niemoralnych ale on jest tak obrzydliwy, ze naprawde ZEZRYJCIE GO SOBIE. On jest po prostu JEDNA OHYDNA. Nazwalam go zbukiem i przykro mi ale mialam racje. Moze sie wyperfumowac czym chce i tak mam go gdzies i dobrze o tym wie. Ten drugi taki sam, ale jego jeszcze da sie zrozumiec, ale tego? Matko swieta. No ale wiecie - przynajmniej wiem na czym stoje. A ta szkola po tym swietym Jozefie to sie powiesic moglam. Naprawde. Ja tego nie rozumialam. Ale bylam w takiej sytuacji ze sie mialam wiecie pokapowac i na te babe. Lecz nikt nie byl po mojej stronie - przez opinie. Ale co to wiecie taka opinia. Nie wiem. Bez sensu w ogole. Od kogo ta opinia? Za co? To nie jest NA PEWNO opinia dyrekcji, to nie wynika z niczego oficjalnego. Wrecz dyrekcja sie z wszystkim kryla. Kto to bredzil? Bo ta opinia to sa BREDNIE. Z czego ona wynikla? Nad tym sie nikt nie zastanowil. Przeciez bym te szkole zmienila na plus/minus - cos by sie rozlecialo - nic sie nie zmienilo? Jaki wplyw mialam na te szkole, ze jedynie z rodowodu biblijnego na imiona BYLE GDZIE mnie moga chciec. Gdzie nie lubia ksiadza czy dyrekcji i to podziala. Tylko tak. I w zasadzie powinnam uczyc biologii i moge ale ze po samobojczyni bez konkursow to nie mam konkursow w szkole i po co pojde? Jedynie, ze rodowod mam ale to starczy? Z biolii musialabym miec konkursy. A z angielskiego nie. Moge cos robic z angieslkiego. Kolko mi starczy zainteresowan czy cos tam takiego. No nie wiem - tam bym nie musiala miec. Tam rodowod a z bioli tez mi powinien starczyc rodowod biblijny, ale nie i tyle. Za malo. Czyli patrzcie corka katechetki a od matki niczego nie chce zupelnie i tyle. I koniec. No i po co mi ta biola? Rok bioli - ani kasy, ani niczego :( bez sensu - oszusci, swinie i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wiecie co - ta Holandia dla mnie to tez wyglada jak szmata a dla was? :( No bo co - banda chlystkow nie wiadomo z jakich rodzin - pewnie geje placili im za studia, SPONSORZY wiecie - i dostali prace w banku z gejostwa i wylecieli PRZEZ BYLYCH SPONSOROW wiecie - i co? W nagrode nastepna firma? No to nic normalnego. Przykro mi i tyle :( I koniec :( Tyle moge napisac, a reszta to szkoda klawiatury, ale z firmy odeszlam bo rodzine wiecie - najgorsza, ale szanowac trzeba a tam? Nic. Czyli sluchajcie co ja mam o nich myslec - wszystko ze sponsorow. Tu sa takie laseczki na kafe i sie oglaszaja i pisza tak - koncze studia, nie mam kasy, szukam sponsora. Bo wiecie ten moj brat MLODSZY to jest Aniolek przy nich. On a oni - i wiecie - tyle mozna u niego zalatwic, ze trzeba sie mu poskarzyc, ze ktos nie ma tam wyplaty to zaplata bedzie. To ten szef na pewno sie tym zainteresuje, zeby nie bylo wiecie, ze przeze mnie i te ostatnia firme w tej pierwszej firmie ktos zostal bez wyplaty bo by to samo robili bo sa 2 cwaniaczki tam i wystarczy isc do tego mojego mlodszego - ze dlaczego na koncie nie ma wyplaty. Bo biuro kradnie. I co wtedy? I ... powinien szef to zbadac. No i powinno sie cos z tym robic. No... zeby nic nie bylo na mnie bo ja bym to biuro w 3 minuty wymienila ostatnie wiecie. Moze nie wszystkich, ale choc wyplata na koncie no bo obled. Jak sie nazywa ta firma ktos zapyta to powiem OBLAD. Taka firma ANGIELSKA - wielce angielska firma to byla wiecie - tak bede mowic, wysylali kierowcow do Anglii OBLAD sie nazywali. Nie wiem czemu. Moze to cos angielskiego? Kropki moze tam byly - ale tylko wiem OBLAD. Bo w jakiej firmie pracowalam ostatnio OBLAD i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Nie OBLAD sorry OBLED - albo OMLET - taka jakas firma z OMLET bo co to tam w tej Anglii - kierowcy wielcy bo to OMLETY sie je tam. Tak sie tam kojarzylo mi i tyle. I wiecie oni sa wielce inteligentni tak, a ja nie. A ja jestem ze wsi i mam ich gdzies. Wolalabym wilka badac niz tam siedziec z nimi i pierdzielic od rzeczy - bo tak pierdziela. Przynajmniej bym cos z sensem robila a tak? Co o tym myslec. Tak bym sie tym wilkiem zajela. Tyle mi w sumie zostalo , a pozniej calkiem wyjazd. No cos trzeba robic w zyciu. Wydac sie tez, ale to tam. A ogolnie z sensem cos robic nalezy i tyle. Po to zyjemy no nie? I tyle na razie - spadam i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wiecie - ja mialam zostac zoologiem by dostac stala prace w szkole. I tyle. I nie mialam szans na nic wiecei i TAK BYM MIALA stala prace w szkole a inaczej nie. Ekolog - no to bym poszla na rosliny, jakie tam byly zwierzeta? Bardzo nisko. Wilka i tak bym nie dostala i koniec. Wilk jest z kasy, a ja mam rodowodego wilka i moj wilk liczylby sie na calym swiecie. Ja moglabym pozno zaczac tego wilka i nawet caly doktorat wiecie od poczatku i tyle. Nie o to chodzi zeby byl tytul w doktoracie. Bo jak ja moge miec profesora od owadow w Anglii. Bo taka bylam - od owadkow - malych - robaki, glisty, to wszystko mialam. Dalej juz kiepsko - ale tez, a zaburzylam sie przez ludzi. Mieszkalabym inaczej i nie poszlabym na rosliny w zyciu. A roslina bylam , nie mialam zwierzecia i bylaby stala praca. Ale tego nie rozumialam. Bo po co tyle pisalam w sieci a to bez sensu - na przyklad przez to, ze tego nie rozumialam. O zwierzetach se mialam poczytac w tym czasie i lepiej na tym wyszla w zyciu i bym byla hajtnieta. Tak - ale tak mieszkalam ze nie mialam na nic szans. Bo mieszkalam ze SKORPIONEM na mnie wyobraźcie sobie. Bo wielu ludzi na mnie - ze co robilam? No wlasnie taka bylam przez kolezanke SKORPIONA i gdyby nie ja to by poszla do piekla. Bo po co ona poszla na biologie? Czyzby chciala zostac lesnikiem? Pomyslcie o jej rodzinie. Ona byla ZWIERZE i Z TEGO MIALA BIOLE. Ze zwierzat. I co ona zrobila dalej? Jej pasowala JEDYNIE zoologia nic wiecej. Bez sensu i tyle :( Bo ja pomawialam ,ze jest z glupiego miasta. No nienormalna i tyle. Dostanie jeszcze w leb ode mnie i tyle. Aaa duzo by mowic. Przeze mnie nie byla lesba i tyle madrego zrobila sie dowiem. No ona po pierwsze byla po gwalcie zbiorowym. Wtedy sie stala skorpionem. Ja tego nie rozumialam - po prostu sie urwal kontakt, do niej mozna bylo pisac POEMATY i nic z tego. No ale studia zle miala ona - a jesli nawet to zostawalo jej to co mnie - zoologia i szkola I STALA PRACA zadne umieranie z uczniami w Auschwitz. Jakas NORMALNA szkola i tak wiem ze gdzies bym dostala etat za ojca, a tak nie. NA przyklad. Ale radzilam sobie sama po FIZJOLOGII ROSLIN i zawsze sobie poradze. Jeszcze jak mam Szekspira. Bo kiedys nie mialam. Moze i mialam, ale na pewno ta ochrona przyroda mi to zaciemniala. A wiecie ja i tak jestem od lady Di i co z tej anglistyki bez Szekspira i dlatego biolog jak mysle. A reszta nie rozmawiam - nie ma o czym. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnydzienzyycia
Wiecie - ta kolezanka z CZESTOCHOWY nie miala lasu po prostu. No to poszla sobie zeby miec las. Ale po co jej las? Ona miala miec zwierze - byla i rosline i tak by mogla cos osiagnac , a las? No to zwierze i roslina i miala stala prace OD GRUPY w Anglii. Ona powinna miala miec prace w Polsce. Po tym gwalcie byla zaburzona - ja jej dawalam zoologie. Nie. W las poszla - dokladnie to zrobila wiecie. Nie wiem - dla mnie dziwne wszystko. Normalnie botanik i tyle. Tak jak taka inna tam. No ale w tym ukladzie jej pasowala zoologia. I ona moze dzis na medycyne isc nawet - co jej zostalo i tyle. O psychiatre stac - takie rzeczy i tyle. Z ojca zwariowala , ze mi nie przyznala racji na studiach - wszyscy chyba z takiego dekla stali o te Anne Boleyn, a ja nie. Tam jakas szmata bez znaczenia. Liczyla sie Elzbieta Pierwsza w Anglii. I mialam racje. W ogole Anglii nie rozumieli. A jak nie ona to Henryk 8 i koniec. Ona tylko na szafot poszla bo miala raka mozgu i tyle. A ci chyba gadali o tym, w ogole tego nie rozumieli. A ten Henryk mial byc chyba ZONATYM ksiedzem. Tyle mogl zrobic. Pozenic ksiezy w Anglii, ale jego moralnosc byla zerowa i nic z tego. Bo tyle to by sie tam dalo zrobic DO DZIS - pozenic katolickich ksiezy. Ale nie wyszlo. I tyle. Co to ta Anne Boleyn? Gdyby nie poszla na szafot to by cos znaczyla , a tak nic? Elzbieta Pierwsza - cos znaczyla ale juz nic, No zostaje jeszcze Henryk - tez nic nie znaczy. No ale on bedzie rzadzil, Elzbieta Pierwsza w Rzymie NA STALE - miala stac o matke nie ojca NIE ZAUWAZYLA ze ja zabil. I tyle. Ta Anne Boleyn tez w Rzymie i tyle. Zas se wybuduja - co beda robic? Co oni by zrobili bez Rzymu wszyscy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×