Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poprostu Ania

30-stki :) jakie macie marzenia?

Polecane posty

Gość Poprostu Ania

Ja chcialabym zmienic zawod, bardzo podoba mi sie pomysl bycia freelance Spotkac swoja druga polowke, wiecej podrozowac...np do Indii, Tailadii. Schudnac troche. Bardziej uwierzyc w siebie. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisko 30-stki
otworzyć własną działalność rozwijać swoje 2 pasje być może podjąć następne studia założyć rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
Super! Rozwijanie pasji jest bardzo wazne. I wiara ze mozna marzenia osiagnac, i poswiecenie sie im, praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdfsdf
najpierw siegnij do slownika ortograficznego, pisze sie "po prostu", czyli oddzielnie oba wyrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna mgla
Wziasc rozwod.Znalezc prace i miec spokoj. Tak to inne marzenia mam spelnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyka z USA
wydać sie za wożnego z akropolu który jest kierowcą tira a to lepsze od prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia35
rozejść się z mężem i mieć normalny dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 latka z krakowa
ja, 30 latka z krakowa marzę o poznaniu odpowiedniego partnera, o gromadce dzieci, o rzuceniu obecnej rpacy gdzie zarabiam 1300 zł, o wyprowadzce od rodziców, o wiekszym poczuciu wlasnej wartości jest tego duzo wiecej ale to chyba te najwazniejsze marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaa88333
marze o fajnym mezy, dzieciach, domu i psie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liść Melisy
Aniu, co za zbieg okoliczności ;-) Mam tak samo na imię imienniczko :) Też marzę o podróżach i większej ilości czasu dla siebie. Też myślę o zostaniu freelancerem. Marzę też o mężczyźnie, który będzie mi kochankiem i przyjacielem. Wprawdzie jest pewien miły Pan, któremu się podobam, ale... ale to chyba nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
No i co my z tym zrobimy moj drogi Lisciu Melisy:)? Musimy sie jakios zmobilizowac....bo zycie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liść Melisy
Jeśli w Twoim wypadku nieosiągnięcie marzeń to tylko sprawa mobilizaji, to szczerze zazdroszczę ;-) w moim niebagatelną rolę odgrywa szczęście. Póki co uczę się języka, dokształcam, a na sprawy sercowe... nic nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Ania
To mnie naprawde pocieszylas teraz:) dzieki! Moze masz racje? Moze musze zacisnac zeby i przestac zachowywac sie jak skonczona kretynka i ruszyc z miejsca? Co do uczuc.... tego nie mozna kontrolowac, na mnie teraz ogromne wrazenie zrobil kolega z pracy, ale 'ja jestem tylko smutnym grajkiem' pozatym chyba jest zonaty bo ma na palcu cos tak by obraczka, ale ma ich tam 2, srebrne i grawerowane we wzorki...takie grube... zakochalam sie w nim od pierwszego spojrzenia....to jest bardzo mocne, a znajac moje szczescie w tym temacie....to nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×