Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poprostu Ania

Zycie zaczyna sie po 30-stce!

Polecane posty

że się komuś chciało zaczernić... naprawdę żałosne. taka drobna różnica między "N" a "Ń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie zrażajcie się, pode mnie też się często podszywają. Zastanawiam się tylko jaką żałosną osobą, pustą i daremną musi być podszywacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś nastolatek, któremu hormony szaleją, starzy go mają gdzieś i kumple też olali, bo gnije przed kompem i nic innego mu nie zostało... taki okres w życiu żałosny... głupszy to już tylko kryzys wieku średniego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniejsze wypowiedzi i palcowkach i inne, wogole nie byly w moim stylu Moncia, ciesze sie ze sie fajnie bawilas na grilu:) pewnie fajne jeziorko. by the way, masz kogos na oku teraz;) Mi bardzo podoba sie kolega z pracy....boze....wiesz to bicie na jesgo widok....dech mi odbiera...niestety na placu 2 obraczki srebrne, na obraczkowym dodam.....wiec umieram....bo co to innego moze byc jak nie znak ze jest zonany:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(:(:(:( nie za bardz moge sie zapytac bo zraz sie news rozniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania pogadamy nast razem. a sory, ale jutro mnie nie ma dopiero chyba w czwartek. spróbuj się jakoś pokątnie dowiedzieć ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe panie 🌻 co to jest totalna głupota? Bardzo prosta odpowiedż prawo młodości.Jedni tak interpretują swoją "działalność" na cafe inni podrywają laseczki w realu i mile czas spędzają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×