Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No też pytanie, co na to społeczeństwo? Premierem był facet co to z kotem a nie z kobitką komara na hamaku dusił i co? Stało się coś? Czy coś było między nimi to nie wiem? Ale kobitki na pokojach nie ma? No i do tej pory nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja coś tam świta na widnokręgu ;-) może coś się wykluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na rower miałaś iść? No nie mów ze rower "buchnęli?". A co do tego świtania i wykluwania to nie mów ze kot b. premiera jaja zaczał znosić? No chociaz? No własnie? Pozdrawiam cieplutko i nie drzeć mi sie na ludzi jadac tym rowerem tam na kierownicy takie coś jest i to dzwoni. Tak, tak. Dzwoni, no jak Boga kocham przynajmniej tak u mnie jest, no!!! Jak na mszy dzwoni tylko klękać nie chcą a brzydko mówią jak po chodniku śmigam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malakezja , na rowerze byłam :-) na ludzi się nie drę choć dzwonek zepsuty. Raczej dysretnie złaź z drogi baranie szepczę ;-) hahahahahaahaha :-D Miłego dnia wszystkim życzę i dużo słonka ,bo u mnie taka burza , że się alarmy w samochodach włączają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehe ... witam doborowe towarzystwo z rana, ciepło mimo paskudnej pogody :) czytam zaległości z wczoraj i od razu humor się poprawia :) miłego dnia zatem życzę i zaczynam własne biurko ogarniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśne , właśnie żonaty , nadrabiaj bo wczoraj nawet się tu nie pokazałeś ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba , będzie chyba nowy temat założyć i oświadczyć wszem i wobec , że poszukuję tej wyjątkowej kobiety , która poprowadzi mnie czarowny świat seksu z kobietą bo tu coś posucha na niewiasty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm to zależy o co chcesz zapytać i czy aby mężczyzną nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów wygłup jakiś echhhhh biedna ja ... Cóż urok internetu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj!!! Dzwonek zepsuty? W kazamaty za to biorą!!! Burza była? Tez coś? Złodzieje samochodów egzamin praktyczny mieli to i alarmy wyły!!! A błyskawice? No jak przecież udokumentować co nie co trzeba wiec i błyski fleszów jakby co? No nie czaruj że jeszcze tej jedynej nie znalazłaś? No nie??? Pomór jaki czy panika? A zobacz a tyle takich mądrych, otwartych i "szczerych do bólu a jak co do czego to? ....... To na dyńkę do przerębli i pingwina strugają, no widzisz TY widzisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja :-) no właśnie widzę , te otwarte , które wzystkich informują ile orgazmów miały z kim i gdzie to robiły to tylko gębie mocne niech sobie w tym przeręblu zamarzają , ja szukam mocnej w czymś innym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orgazmy miały? Już to widzę? Jak misia Puchatka oglądały to może i miały? Zresztą co tu mówić i pisać nie wiem jak Ty ale ja uważam że do orgazmu trzeba dojrzeć i tyle. Tu nic na żywioł. Uważam że wiele piszących o tym niebiańskim stanie boi się własnych reakcji gdyby co do czego doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha i niewątpliwie rację masz , ja mówię otwarcie , że chcę i nie oboecuję trzęsienia ziemi bo po prostu nie wiem jak to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzęsienia ziemi nie będzie? No dzięki Bogu, dzięki Bogu to już atut w ręku nie byle jaki!!! N bo kto wie, kto wie czy w takiej Japonii nie ma Kafeterii? I kto wie czy jakaś" ichnia "Arwa" trzęsienia ziemi nie obiecała i co? No i co się narobiło w tej Japonii no co narobiło!!! A jak będzie? No myślę że jak spotkasz taką która wie czego chce to będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak sądzę Malakezja ale no weź dla mnie płeć zmień no prooooooszę ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z tym trzęsieniem ziemi to bym się tak nie zarzekał ... wnosząc z tego co gdzie nie gdzie panie pisały o sexie z innymi paniami to aż wstyd się przyznać panowie wymiękają, mam jednak nadzieję ze to panie zdecydowanie homozorientowane pisały i igraszki z panami są równie miłe ty że po prostu inaczej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No płeć zmienić? No wiesz co? Problemy straszne z tym być mogą no straszne!!! Jak to dlaczego, no jak??? No wiesz numer peselu no? No nie za ciekawy to po pierwsze. Po drugie. No małego lubię bo i do "skubańca" się jakoś przyzwyczaiłem, a i on jak mniemam przywiązany do mnie jest. Po trzecie. No to wiesz kucać aby się odlać? No jak? Ziemia się przecież kręci i do tego trzeba by na jakieś korepetycje z siusiania się udać. Po czwarte. no wiesz garderoba kobieca i te różne szmatki!!! Już siebie widzę jakbym stringi tył na przód nałożył? A te wszystkie makijaże czy tam inne malowidła? Toż to i dar od Boga trzeba mieć co by sobie twarzy nie spaskudzić. No i piąte? No właśnie a bo ja wiem co by mi do łba strzeliło jakbym kobitką został? No własnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malakezja , tam problemy wymyślasz , ja Cię na korepetcje wezmę i wszystkiego nauczę , no weź nie bądź egoista ,do małej też się pryzwyczaisz i za darmochę zabawę byś miał hahahahaha :-D żonaty , mam nadzieję , że realny świat nie zawiedzie fantazji, które o kobietach snuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Ciałem Pedagogicznym chce Arwa zostać? Mnie na nauki chce brać? Do małej mówisz się przyzwyczaisz? No nie? A jak mi jaki medyk bo kiepską noc załóżmy miał taką małą zmajstruje że klękajcie narody to co? Poprawiał będzie? A po za tym z moim "ryjem" na kobitkę? Wystarczy że do Jezusa jak dwie krople wody podobny jestem. Jak nie, jak nie!!! Jak ktoś zobaczy moje zdjęcie to krzyczy Jezu Chryste wiec jak nie!!! Tylko nie wiem dlaczego zdjęcie rzuca i ucieka. Brakowałoby zebu jeszcze krzyczeli o Matko Boska!!! No i co teraz myślisz no co? Episkopat by mnie na plakaty rzucić chciał jako przestroga przed współczesnym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam kobiety zdolne są w maskowaniu niedosonałości , coś by się podkręciło , coś zatuszowało i byłoby pięknie ;-) Taką okazję tracić bo płeć ma stracha zmienić echhhh.... ;-) No ale dobra nie chcesz to nie :-P w męskiej postaci może faktyczie bardziej Ci po drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stracha ma? No pewno że ma!!! Uśpią człowieka małego ciach i? ........ No cholera wie w jakie ręce trafi i co z nim będą robić!!! A pisałem ze go polubiłem prawda, no!!! Już kiedyś w Niebie podobny numer wycieli jak pan bóg na leżakowanie się udał bo zmęczony tworzeniem świata był. I co? I wzięli takiemu jednemu fiuta do czoła przyszli i jako słoń na ziemi teraz robi i co? Przystojny z ptakiem na czole, no przystojny!!! A widzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malakezja ... świetny jesteś nic tylko publikować powinieneś ...czytam i rżę jak koń do monitora całkiem jak idiota jakiś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaty rży mi? No wiesz co? Do monitora? "Kurza dupa" Ja to no wiesz? No porąbany jestem ale do monitora? Rżeć? No zaraz spróbuje? ........... Ty no można. Tylko coś na mnie tu dziwnie spojrzeli? Może jakie chore te wkoło mnie. No przecież można. Ot jak to z kompa można się czegoś nauczyć. No widzisz TY, widzisz!!!W ogóle to naród jakiś smętny jak te króle na naszych pieniędzorach no!!! A taki król? No przecież skubaniec no!!! No Amerykę miał. Ze tam od czasu do czasu blaszany garnitur na garba włożył i czapkę tez blaszaną i jeden drugiego po dekielku złomem przejechał to co? No życie miął no!!! No zajebiste miał życie i zobacz i ZUS-u nie było co by go skubał i skarbówki też nie było!! I żyli ludziska i się brali i po ciemku ciurlali, no!!! Tak, tak. Prądu nie było. Jak Boga kocham nie było a dzieciów a do cholery wkoło, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niom, wtedy jakby ZUS był to dopiero emeryty miałyby dobrze tela młodego narodu by na nich robiło :)))))) nie to co teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUS-u by nie było? Człowieku, no co Ty? Król czy jaki tam inny magik nie pozwolił by sobie żeby mu chałupę ładniejszą jak jego kto w okolicy postawił. Zaraz by taki smutny facet na pieńku o głowę takiego jednego z drugim urzędasa o głowę skrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już , już malakezja , wierzę Ci na słowo , że lepiej Ci w męskiej postaci :-) Już Cię bałamucić zmianą płci nie będę , ech a tak już się rozmarzyłam . Brutalnie ze złudzeń odarta idę pochlipaćw kąciku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarządzić likwidację Zusu , prąd wyłączyć i niech się naród mnoży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ile byś musiała na rekonwalencje czekać po takiej operacji faceta :D chyba lepiuej poszukać tej dziewczyny, sądzę że temat nowy odpowiedni będzie z wyraźnym akcentem na to że szukasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a już myślałem co by larum podnosić na kraj cały? No jak dlaczego, jak dlaczego? Ja ty z zonatym zaczęliśmy rozmowy bilateralne (patrz dyplomacja) przeprowadzać a Arwę gdzieś wcięło, no??? Zonaty do monitora rży ja tez się nauczyłem a Arwa o operacjach zmiany płci czytać coś zaczęła. No i już myślałem że zaczytania doznałaś i trzeba będzie prąd wyłączyć co byś się oderwać od tego mogła. No jak ja temat ów zamotał, no??? A może?........... No nie mów wreszcie kogoś znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×