Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

zonaty i delikatności i subtelności... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna..
Witam! też kiedyś miałam takie marzenie,nie zrealizowane w końcu..to było z 3 lata temu..teraz jakoś mi to przeszło :) chociaż nie wiem -jakby się nadarzyła okazja?? to kot wie? :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna..
kot mi się wdarł w post :P kot=kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna było tak pięknie jak sobie wyobrażałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna..
hmmm.nie wiem -jak pisałam wyżej nie zrealizowana fantazja ... (być może jeszcze nie zrealizowana :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna Arwa
Zakladając ten wątek liczyła na spotkanie biseksualnych kobiet albo lesbijek a zgłosiły sie dwa dziadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chawerfloki , łączę się z Tobą w bólu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty , Tobie również ... a zwłaszcza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może męża namówię na zakupy ;-) lecę do domku do jutra wszystkim i miłego popołudnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piątkowy poranek , miłego dnia wszystkim zaglądającym życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero kawa ? ja już prawie wypiłam ale i tak smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się dzień potrafi wypogodzić po krótkiej lecz treściwej rozmowie z mężem :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy weekend - przynajmniej ja :) może i nie całkiem bez pracy ale chociaż nie w pracy :) dobrego weekendu wszystkim życzę i zbieram się pomału do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Witam :) Oj no widzę że już narzekasz że zostawiona na pastwę "samców" :) No wiesz nie taki samiec straszny jak głupot nie chrzani ;) Też tu od czasu do czasu zaglądam by przekonać się czy twoja fantazja i pragnienie zostały już spełnione ale widzę że za wiele okazji nie ma na wyskok gdzieś i poznanie zainteresowanej drugą kobietą znajomości. Ja to się obawiam że przez tego maila teraz wiele wiele spamu ci naleci który został przez ciebie zostawiony ehh nie dobrze. No ale widzę że rozmowa na forum zrobiła się na codzień odskocznią od codziennych nudnawych obowiązków w pracy. I jeśli mogę coś poradzić na tym poście jest już sporo wiadomości i jak ktoś nowy zagląda to jak widzi wiele odpowiedzi to omija bo musiał by wszystko czytać albo zaczynają się głupie odpowiedzi bo nawet nie mają zamiaru czytać tylko od razu odpisać. Proponuje założenie nowego tematu w stylu "Czy jest jakaś chętna, by spróbować seksu z kobietą?" lub co kolwiek bo temat obecny to pytanie czy jesteś biseksualna a nie mówi że poszukujesz ciekawej znajomości która mogła by się w coś więcej przerodzić :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba bo ja się jeszcze waham ;-) Temat może i faktycznie nowy założę a przeciwko samcom absolutnie nic nie mam ,ich też lubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) nie lubię poiedziałków ale dzisiaj nastrój nie poniedziałkowy :-) , w duszy mi śpiewa :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Arwa:) w duszy Ci śpiewa?:) to co takiego fajnego było w łyk-end?:) pochwal się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciesze się że nastrój dopisuje, ja też nie mogę narzekać choć dzisiaj miałem nieco skomplikowany dojazd do roboty bo pierwszy raz od dzieci jechałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dusz mi śpiewa , weekend był cudowny i zrobiłam krok do przodu w temacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
bliższe szczegóły poproszę w końcu to forum erotyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam , jeszcze nie ma a wiele do opowiadania ale mam zielone światło od męża :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×