Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Natuś , wielce intrygująca jesteś to nie dziw się fascynacji panów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś , ulituj się nad Panami bo myśli przez Ciebie zebrać nie potrafią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o wnętrzu świadczy to jak kto i o czym pisze, a jak ktoś nie wnioskuje to można mu opisać, jeśli o fizyczność chodzi to panów bardziej satysfakcjonuje obraz, w myśl powiedzenia że lepszy jeden obraz niż 1000 słów ... zaś wnętrze trudno tak zobrazować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Żonaty napisał no jak napisał no!!! No jak napisał??? Jak mądrze to wyszło!!!No jak jaki Leonardo de Vinci powiedział co to taką Lisę Monę na desce wziął i wymalował. No jak mądrze napisał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze , Mam 30+ jeśli chodzi o wiek. Ciemne włosy do ramion, brązowe oczy, wzrost 160 cm, waga teraz troche zeszczuplałam jakieś 49kg, proporcjonalna budowa ciała , wszystko jest tam gdzie trzeba;-). Wmiarów może kołrzerzyka nie podam .........no cóż i tak by to niewiele mówiło, odziez nodszę w numerze 36 ale to tylko Arwa będzie wiedziec o co chodzi.Jestem zodiakalnym skorpionem i tylko z czystej przyzwiotości jestem tu taka powściągliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... no i pisz tu sobie chłopie na Berdyczów a N@tka swoje ...słowa, słowa, słowa a wystarczyłby jeden obraz :) ...a co do przyzwoitości ...to by z Makalezją nie jesteśmy jej przesadnymi fanatykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś , żonaty też będzie wiedział , bo bystra bestia z niego i nawet kolory rozróżnia ;-) Malakezjo , mądrze napisał bo pod kopułką dobrze ma poukładane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś wyślij chłopakom po fotce na maila to Ci odpuszczą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka tajemnicza jest Natk@ 30 i plus napisała, no? Konspiratorka jaka, ale niech tam a co? Arwa będzie wiedziała co to rozmiar 36 tak? A my to niby nie znamy się na rozmiarach tak? A proszę bardzo, a proszę? Co to 36 jest? To jest trzy godziny chodzenia po sklepach przymierzanie sześciu fatałaszków aby wybrać ten jeden upragniony. No też mi zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha widzę , że Malakezja też obeznany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obeznany! A mało to człowiek w charakterze wieszaka koło przymierzalni stał. No mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to widzę , że ja litościwa bo mężczyzn po sklepach nie ciągam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem pod ogromnym wrażeniem.......serio jeśli wiecie co obrazuje rozmiar 36;-) Macie u mnie ogromnego plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... no niestety mnie tez moje kobiety zawsze przeczołgają po sklepach bo niby fachowej porady i oceny potrzebują przed ostatecznym dokonaniem zakupu :) ....a co to 36 to wiem bo zawsze za mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litościwa? Wieszaki w przymierzalniach są to i chłopa nie musisz ciągać. A u nas wieszaki łobuzy kradną to i mus z kobitką czasami chodzić. Na te no?.......... No na zakupy przecież!!!A Natk@ co? Wysyła fotkę bo? ........... Listę castingu tylko patrzeć jak z Żonatym zamkniemy i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Natuś oni by coś do tego plusa pewno więcej chcieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te rozmiary to w ogóle są powalone i tyle. Mój kolega kupił marynarkę w necie w szkocką kratkę i? .......... I kratka to była. Taka była że jedna na plecy mu się zmieściła i co? Na mamuta tkane to to było czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś śpiesz się dziewczyno bo się nie załapiesz hahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ja tam nie narzekam, jakiś miarowy chyba jestem bo jak kupowałem z neta to zwrotów robić nie musiałem inna sprawa że z Quela albo BonPrixa kupowałem tam dość dobrze wymiarują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Natuś Ty się śpiesz bo my z Żonatym zaraz drzwi zamykamy i do castingu no!!! No weźmiemy i nie dopuścimy!!!Ze względu na Arwę tak my są uległe i dobre my są!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończyc musze niestety, a nad zdjęciem pomyśle tylko, nie wiem gdzie i co wysyłać ;-) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś , możesz do mnie a ja za Twoim przyzwoleniem pchnę do chłopaków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wysyłać? Siebie brać i wysyłać i tyle. A gdzie? malakezja88@o2.pl a Żonaty zaraz tez niewątpliwie Co namiary poda. I Ty się spiesz bo Rada Najwyższa się zbiera i opiniować będzie. No skromny będę, no? No szansę masz, no masz. Tylko? ...... No Ty już wiesz co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×