Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Tak, tak Natuś pozycja bezpieczna jest, no bo i jak inaczej, no jak!!! Arwa sie tego no? ......... No Joda nałykała to i pozycja bezpieczna bedzie. Razem z Małgosia na tym torcie zapodane będziecie a ja Żonatym kolejki pilnować będziemy co by zamieszania nie było!!! A tak do sedna sprawy to gdzie Żonaty??? Wodę ze strażakami wypompowuje czy co? Żoooooonaaaaatyyyyyy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...już i ja jestem, miłego dnia wszystkim życzę zwłaszcza fanfary dla Arwy za powrót na łono swojego wątku. Ja dzisiaj później bo znowu komunikacją się telepałem do roboty jeszcze na ostatnim odcinku musiałem skakać przez pociąg robót torowych bo drogę na skuśke zastawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a z tą wodą to nie żarty, mieszkam u zięcia w nowym jego domku a ma tak schrzanione niektóre sprawy że szkoda gadać ... miedzy innymi zero drenażu wokół domu więc wszystko w wodzie stoi juz się boję że mury zaczną wodę podciągać :( ...hej dziewczyny to jak w końcu się ta kolejka poukładała :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Żonaty, witaj!!! A Ty co dzisiaj taki erotycznie pobudzony że tu z łonem wyjeżdżasz??? O łonach cicho sza bo Arwa po tym morzu podniecona wrócić mogła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo to u mnie stan permanetny i morze na to wpływu nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejka do tortu, wisienki, Arwy , mnie , juz sie pogubiłam .......jak z tą konsumpcją będzie. Arwa tu rządzi to i kolejki dopilnuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stan permanentny mówisz? To poważna rzecz jest!!! No poważna??? Jeszcze troszkę a zaczniemy o ta permanentność z Żonatym pytać no bo i jak tak bez wiedzy szeroko pojętej egzystować. A Małgoś to co dzisiaj taka cicha czy co? Maaaaaaaaałgoooooś!!!! Jak z konsumpcja będzie? Z Żonatym kolejki przypilnujemy. A kto pierwszy? No jak kto? Casting będzie i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś jasne , że dopilnuję , porządek musi być :-) Wskakuj na tort bo głodna jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobacz Ty Zonaty, no zobacz? To i ja tak samo??? No coś mi to wszystko nie pasowało, no coś nie pasowało, np!!! A ja? No widzisz w jakiej niewiedzy żyłem, no widzisz!!! Tylko dlaczego nam podczas poczęcia takie świństwo zrobili????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casting....... ale kiedy bo nie wiem jak , gdzie ,żeby przyjść no bo jak to tak ,żeby się nie spóżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natk@ Na spokojnie, na spokojnie. Z wyprzedzeniem będzie podane. No bo i jak inaczej, no jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... to w końcu kto kasting robi ... póki co proponuje korespondencyjny i ilustracje podsyłać :) my z malakezja zajmiemy się wstępną weryfikacją zanim kandydatury przedłożymy do akceptacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa dla Ciebie wszystko.......tylko nie wiem w co sie przyodziać;-) Masz jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo , żonaty pytać nie musi ;-) a , że uważam , iż należy naród dokształcać to na pytania odpowiadam , tyle tylko , że szeptem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś , jasne , że szpilki i pończoszki być muszą , reszta sote zostać winna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niech szeptem będzie, no niech będzie. Ale że Żonaty wszystko już wie? No Prorok jaki czy co? ...... A Natk@ w co się ubrać? No tak jak ta, no Jak Makowa Panienka co by my z Żonatym podczas obrotów w dźwięki kobiece wgląd mieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już zakładam , tak jak sobie życzysz .......czarne pończoszki i szpileczki........oj jest na co popatrzyć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś bo mi się przez Ciebie ręce trzęsą ;-) ja chcę dotknąć , ja chcę dotknąć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...koniecznie po 3 ilustracje, na balowo, w stroju co najmniej 2 częściowym choć może być bez upierać się z malakezją na pewno nie będziemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewno że nie będziemy, no pewno!!! Bo my mocno ugodowe faceci jesteśmy, o!!!! A Arwa co tam ręce się trzęsą nam z Żonatym i ręce i nogi i? ......... I kręgosłupy się biorą i trzęsą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo jest do czego bo Natuś apetyczna jest nadzwyczaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ja to bym tu jeszcze sie troche pokręciła a może i co innego ......ale mój czas na przyjemności się niestety kończy . Całuski dla Wszystkich. Arwa dla Ciebie szczególnie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa? No nie mów że ją widziałaś??? Natk@ Rany Boskie!!! No moja droga szpileczki, pończoszki do tego czarne? No nie!!! A ten no? ....... Pas do pończoszek też będzie? No jak po co? Gumki z Wecka chyba na uda nie założysz bo cały erotyzm szlag trafi. No jak taki pas masz to? To ja Ci powiem Ty wiesz jak erotycznie i w domyśle sponiewierać, no wiesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może do przymierzalni się wymskła!!! Albo? ............ Albo do Arwy się udaje no bo Arwie się ręce trzęsły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech , nie mam tak dobrze , mi apetytu jeszcze ardziej niż wam narobiła bo wiem jak wygląda więc i te pończoszki łatwiej wyobrazić ;-) Natuś kochana bezczasowa jest niestety i co smaka narobi to ucieknie ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak cisza zapadła no!!!!! Natkę wymiotło, Arwa takiego trzęsienia rak dostała ze w klawiaturę trafić nie może, a Żonaty? No nie wiem czy kudłatych myśli dostał czy co? No to wychodzi ze i ja jakimś marzeniom oddać się muszę!!! A na jaki czas? A nie wiem. No nie wiem??? Arwa Natkę widziała a my z Żonatym niby komisja weryfikacyjna i co? Jak jakie ociemniałe jesteśmy, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×