Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Żonaty ma nadzieje że spać będziemy no? No jaki łobuz!!! On ma nadzieje, on? Czyli co by nie mówić dokazywanie cielesne mu po głowie chodzi skoro takie nadzieje ma!!!No dokazywanie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha , może z zazdrości tak bo u dzieci mieszka i brykać się wstydzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak on się wstydzi to ja bezwstydnik jestem no? Za ścianą dzieciaki a ja się ciurlam!!! To już teraz wiem ze do piekła pójdę!!! Ale co tam. Jak Ty mówisz że tam ok? No to olewam bezwstydność taką. Żonaaaaaaatyyyy nie peniaj. Dokazuj na full!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha , teżto właśnie mu mówię :-) a w piekle gorąco ? no to co , że gorąco , sauna za darmo i to w doborowym towarzystwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pracuję nad nim ;-) Na dzisiaj uż kończę bo do domku mi czas :-) życzę miłego popołudnia i nocy z jak największą ilością okazji do zapracowania na piekło 😘dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra i ja żegnam. Ja dzisiaj śmigam wcześniej bo i kto pomyśli że ja stróż jaki czy co? A jutro? No a jutro to tak sobie koło południa tu wpadnę i co nieco przeczytam. A dzisiaj? A kto wie może sobie zeszyt w kratkę kupię i scenariusz rozpusty na dzisiejszą noc ułożę a co? Dokazywanie mi we łbie dzisiaj siedzi od rana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś witaj o poranku , o takiej nieludzkiej porze Ci pracować każą , to hamy pasiate ;-) Kochana mail przyszedł pusty więc o pwtórkę proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam Panie, witam!!! Małgoś rany Boskie no nie mów ze w piekarni pracujesz no kto to słyszał aby już po szóstej przed monitorem zasiadać? No grzech jaki z tego będzie. A dawaj no tu szefa? No co on jak mu w nocy nie wyszło to Ciebie do roboty o świcie ciągnąc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... witam wszystkich serdecznie z rana zwłaszcza urocze Panie :) na dobry humorek podsyłam co już niektórzy widzieli :) ...dla wesołości ogólnej, a jak się spodoba i zagłosujecie to może z poczekalni demotywatorów na główna trafi jeśli wśród znajomych rozpowszechnicie :) http://demotywatory.pl/poczekalnia/page/170#fb chodzi o tę fotkę "King Size"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie też by się coś przydało, Arwa sprawdż poczte, masz niespodzianke w załączniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewno ze w komplecie bo i ludziska światłe i wychowanie przyzwoite w dzieciństwie odebrali. No to i są!!! A ja powiem tak dzisiaj? A "kurde" robótki co nie miara mi tu wyskoczyło ale w miarę możliwości zaglądał tu będę. Co jakiej robótki, co jakiej Poważnej jak? No co jak? Jak załóżmy wpływ Drogi Mlecznej na humor prezesów spółdzielni mleczarskich najjaśniejszej Rp powiązanych ze wzrostem kursu franka w rozliczeniach międzybankowych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa!!! Na obudzenie!!! A krzyknij Kaczyński na papieża!!!Zobaczysz jaki będzie efekt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Malakezja ciężki kaliber z rana wytoczył , miejże litość człowieku bo w obecne przytomności umysłu posta zrozumieć nie jestem w stanie hahahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak on na papieża to? To kota na godło narodowe i? .......... I miauczeć będziemy aż miło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jak? Jak się podoba??? Samo życie to przecież!!! A tak między Bogiem duchem a leciutko upierzonym nietoperzem to: Arwa jak to niewyspana jesteś jak to??? No nie mów ze w dokazywanie w porze nocnej uderzyłaś jak warunki meteorologiczne pełne wilgotności są. No kto to widział coś takiego robić, no kto? W pierwszy wtorek tygodnia zresztą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha przyczyny mojego niewyspania inne są aczkolwiek w konwencji dokazywania się utrzymują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Arwie może spędzać sen z powiek ? Sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś rozmyślana o Twojej filigranowej figurce rzecz jasna 😘 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak co sen z powiek spędza? Śniła ze za kajakiem na nartach wodnych po pochyłym jeziorze śmigała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×