Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No wiem o tym, wiem!!! Lustro mam jak Boga kocham no mam i? ........ I widziałem, no widziałem spać nie mogłem z tego samouwielbienia przecież!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha oj bo nam tu odlecisz i gdzie Cię będziemy po niebie ganiać ?? toż wiesz , że ja piekło wolę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ze piekło wolisz i? ............ I tak zastanawiam się czy aby do jakiego ZDZ-u nie zadzwonić i na kurs palacza się nie udać!!! No wiesz chody byś u mnie miała ze klękajcie szatany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha i tak po znajomości ;-) toż to nie uchodzi ;-) Ale mi frajdę zrobil przed chwilką w radiu...... się rozpłynęlam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uchodzi, uchodzi. Ponoć jeden kociołek to w ajencje wziąć można to co? Żonaty weźmiemy i w takim piekle jak "bipkę" zrobimy to sam stwórca na imprezę przyjść może nie? No właśnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jesteście godni, żeby sam stwórca z Wami w jednym kociołku urzędował:) NO ale z drugiej strony jego upodobań, też tak do końca nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem którtko , bo sie spiesze. Chłopaki ale się Wam tu laski trafiły..........no ja tylko jestem ciekawa co Wy z tym zrobicie. Takie cudeńka tu macie ,że niejeden by z zazdrości zczerwieniał;-) Gosia , dzięki ;-) piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..więc ogłaszam na lewo i na lewo:) że malakezję widziałam i me oczy się nie rozczarowały:)hahaha Teraz możesz już uklęknąć, a nie tylko kucać bo nóżki będą Cię bolały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy on godzien, o to zapytać. A ze tak powiem to kto tego no? ..... "Burdlu" na ziemi nawywijał i na aniołów zgania no kto? Przykład, przykład!!! A taka ślepa kiszkę to po jaką cholerę człowiekowi zrobił? Potrzebne to komu, potrzebne??? A takiemu wężowi noguf to czego nie dał, no??? Bajzel był tam konkretny jak świata tworzył, konkretny!!! Po dobrym kielichu być musiał. Wiec nie przy naszym kociołku a przy stole niech się cieszy że zasiądzie, bo my dobre ludzie są!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha dziewczyny bo nas panowie przyiązać będą musieli , żebyśmy nie odleciały ;-) A w radio zagrali jedną z moich ukochanych piosenek więc rozkręciłam na maksa :-) Frank Sinatra " My way" ( dla pokolenia młodszeg informacja , że to taki gościu był co to laski za nim szalały jak mnie jeszcze na świecie nie było ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natk@ toż my wiemy z Żonatym ze laski nam się takie trafiły ze ho, ho!!! Co tam się czerwienić by ślinotoku dostaliśmy i? ......... No zobacz Ty no? ........ Biurkami sobie aż twarze wycieramy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo bez dwóch zdań , przy naszym stole każdy z poczuciem humoru mile wdziany a On bez wątpienia takowe posiada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam nawet ja o takim gościu:) No nie dziwie się tym laską co za nim biegały: w końcu rządził sex drugs and rockandroll:) Tak jak i za Naszych czasów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę dzisiaj urwać się szybciej do domku, bo z nosa mi cieknie, głos mam jakiś nie ludzki i wypieków na twarzy dostałam! Oj chyba te wypieki wasza sprawka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha tylko teraz już takich głosów ze świecą szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś to pod pierzynę dziewczyno a my skautowskim sposobem ciepłem ciał naszych Cię ogrzejemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia coś Ci wysłałam, naprawde jeszcze raz powiem , śliczna jesteś. A Ty Arwa bardzo apetyczna, wiesz kochana ,że coraz cieplej o Tobie myśle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak. Jakby co to i Ci garnucha jakiego i zapodamy. A tak od siebie to? Małgoś a było to w sierpniu boso spać? No było!! Arwuś a coś tam na szeptalnię Ci podesłałem jakby co to a pchnij tam Małgosi co by na obroty weszła bidulka jedna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo więc to od Ciebie ? dziękuję i już pchnę dalej , piosenkę znam i bardzo lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cię proszę uprzejmie Żonaty , ciacho na tależyku leci do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawde ładne dziewczyny sie tu zebrały a i panowie niczego sobie, dzięki za rewanż. No muszę zmykać. Ale to ,że tu pisać , nie moge nie oznacza ,że nie myśle....oj myśle beez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×