Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Witam zatem i ja wszystkich , Malakezjo dziękuję za pobudkę . Dpadła mnie robota więc raczej podczytywać będę dzisiaj . pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Arwa, ...no to niepocieszenie jesteśmy ze udzielać się mało będziesz, i łączymy się w bólu pracy mozolnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
witam witam w ten piekny poranny dzionek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Żonaty nie zaspały bo Panie może mazidełka na twarz rzucały i te inne tam malowidła, A i na pewno jakieś szmatki uwodzicielskie na konstrukcje zarzucały co by facetów o drżenie rękuf na ulicach doprowadzać. POGODA PRZECIEŻ MA BYĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witamy i Anetkę co jak jaki wicher wpada. Anetka!!!! Co by Ciebie nam tu za szybko nie wywiało!!! No co Ty znowu jakim pośpiesznym śmigasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
PKP :) ja nie wpadam ja przychodze:) duzo pracy wczoraj i nie mialam jak pisac co u was moi drodzy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiemy Anetka że dużo pracy miałaś no wiemy. Jak skąd w RMF-ie o tym trąbili na Polskę całą!!!No tam myśleliśmy ze to o Tobie!!!A co u nas? Aj u nas sam miód proszę ja Ciebie!!! Tylko no jak już na pewno widzisz służba Żonatemu zastrajkowała i grys targał sam do aż dwóch samochodów. No ja to znam, no znam!!! O służbę to teraz ciężko!!! A jakie to wymagania mają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
tak to juz jest byle do piatku i zaczyna urlopowanie :) wiem wiem takiemu to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba , o służbę to dbać trzeba , a żonaty pewnie do roboty gonił i odetchnąć nie dał Witaj Anetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no właśnie takiej to dobrze :) urlopować będzie :) a można wiedzieć gdzie się na to urlopowanie wybierasz ? ...oby pogoda dopisała bo inaczej to barowo będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
Barcelona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha :) nie gonił sam nosił :) aaaa służba to ochraniarz w robocie, przez nockę nie zdążył notatki w książce zrobić z dyżuru ... oj Arwa ...widać że podczytujesz tylko i to niedokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa to on wyzyskiwacz mówisz? Kapitalista? Żonaty!!! No wiesz co? Ty uważaj bo w Rosji jak się wzięli i wkurzyli to rewolucję zrobili i........... No przewrota czy jakąś tam inną rewolucje zrobili. Wezmą się Lenina książek naczytają i jakie zamieszanie z tego wyjdzie!!! Jak kto to Lenin? To taki facio był co namieszał konkretnie a teraz w takim szklanym pudełku leży bo go zabalsamowali całego!!! No!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ! już zazdroszczę :) do pięknego morza rzut beretem, cudna architektury Gaudiego do oglądania ... przytulne caffe w ogródkach ....ech marzenieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko zazdraszczam.... Żonaty o zrozumienie proszę dla mojej skołatanej pracą łepetyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malakezja ...spoko, po Leninie to już niedużo zostało, niedługo do reszty mole go wszamają, u nas też rewolucja choć aksamitna była w drugą stronę i mamy lepiej :) ....i jak myślę ostatnia była, bo już się tak ludzie do kupy nie zbiorą ... inne czasy, inne idee a raczej ich brak ...konsumpcja forever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barcelona! Toż to w Hiszpanii jest!!! Ze szkoły pamiętam, na globusie widziałem!!! No w Hiszpanii!!! Ale jaja, no w Hiszpanii!!! Anetka Ty tam uważaj w tej Hiszpanii bo tam? No zamiast do rzeźni byki na stadion wyprowadzają i takie facety w rajtuzach białą bronią ich biorą i zabijają. A tak poza tym to tam samolotem trzeba naginać. Ja tam nie wiem może to i prawda ale żeby żelazo w powietrzu fruwało??? I ponoć po turecku w tym samolocie trzeba siedzieć bo koszty tną okropnie. Ty się jeszcze zastanów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Arwuś no i ja Ci współczuje no!!! No ja wiem że Żuka kwitów przywieźli i roboty do czorta, no wiem. Ale? ................ Makulaturę ponoć harcerze zbierają!!! Więc a może by tak??? A Małgoś co tak nam dzisiaj zamilkła wystraszył ją ktoś czy co? A Natk@? No właśnie gdzie Natk@??? Małgoooooooś!!!!! Natkaaaaaaaaaaaa!!!! Co jest? Słońcem się poszły zachwycać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
oj tam oj tam dam rade :) to tylko nie cale 2 godz i jestem na miejscu przynajniej pogoda gwarantowana slonce plaza nowe znajomosci opalenizna ehh nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden mówił dwie godziny, no mówił? I co piętnaście lat go nie było!!! Ponoć furtki w murze szukał a mur wielki to był bo w Chinach a on z Wenecji proszę ja Ciebie i Marco Polo mu było. I chodził bidulek w ta i nazad i ryżem karmiony był. Tak ze ostrożność Anetka być musi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja ...my tu już ilustracje wszystkich Pań poznali i już miałem Anetę prosić coby się zaprezentowała ...ale może poczekamy na tę opaleniznę :) ...co myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
za duzo ogladasz filmow :) i nie czytaj gazety fuckt :) zawsze troche adrenalinki musi byc wtedy wiesz ze zyjesz dam sobie rade sama nie lece bede ze mna 3 kumpele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. No masz rację!!! Anetkę trza o fizjonomie poprosić, tak, tak!!! Na jaką opaleniznę czekać, na jaką opaleniznę!!! No co Ty Żonaty??? A bo to wiadomo jak te Hiszpańskie słońce opala??? Wiadomo!!! Nasza opalenizna polska ma być bo my patrioty są i tyle. Anetka? Ty aby nie kombinuj nic i fotkę przesyłaj!!! My z Żonatym opinię wystawimy i? ....... No co i? Na papierze opinia nawet być może a taka opinia to? ......... No ważna dla rozwoju duchowego rzecz jest. A jak tak przed wyjazdem taką opinię mieć będziesz to i kto wie, no kto wie i na taborecie w tym samolocie siedzieć pozwolą a nie jak jakie pospólstwo na podłodze!!! A widzisz, widzisz warto prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
ha:) jak byscie byli rozgarnieci to mialam fotke w moim topiku :) widocznie byla zbyt erotyczna bo mi zajumali czarnego nicka :) a polskie slonce opala tak na bialo czerwono czyli patriotycznie ale ja wole byc brazowa no i mozna opalac sie toples a tu mandaty strzelalaja co za kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie rozgarnięte, my!!! No widzisz Żonaty do czego to doszło??? Chyba się pogniewam na Anetkę, no my nie rozgarnięte!!! Jak mandaty za toples strzelają, no jak? Ja tam w toples byłem i nikt se nie czepiał a Ty Żonaty no chyba tez nikt z kwitami karnymi Tobie na klatę nie skakał, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezawodni z was poprawiacze humorku ;-) Malakezjo bo chłop jak majty ma to ubrany jest :-) Co do tych skautów makulatórę zbierającychto ja raczej o jakimś ognisku myślałam ,bo to wiesz , i kiełbaskę by upiec było można ;-) Anetko ten toples to ja bym sobie chętnie popodziwiała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×