Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Małgoś szeptem to arwakafeteryjna@wp.pl ;-) Malakezjo zaraz tam sodomia , toż mi dziewczyna życie uratowała , toż ona święta jakaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za konspiracja, co za konspiracja pytam??? Żonaty co jest? No nie mów że kobitki jakiego nurka pod woda zobaczyły!!!Skąd tam nurek, no skąd??? Kto podkablował i nurek kobitki bierze i w biały dzień głuszy nad wodą naszą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś święta mówisz??? No jak ona święta jak aureolę na haczyku w w tej no? .......... W rozbieralni powiesiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty no co Ty do Małgosia się dobierasz czy co? Ale co ja tu widzę Małgoś też z tych? ........ No z łobuziaków jest. A Żonaty co tak zamilkł? Pod wodą jest czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty ochrzantus zalicza za molestowanie Małgosi pod wodą bez mojej zgody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , zaraz tam konspiracja ;-) maila nie ukrywam więc i konspiracja marna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak należy mu się!!! Tak zawsze się zaczyna!!! Molestowanie, molestowanie, molestowanie i? ....... I tylko patrzeć hamulec jaki mu puści i ciurlać albo co nie daj Boże do zagwałcenia nad akwenem lub w nim weźmie i dojdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha , toteż go do pionu ustawiłam ;-) Zgłodniałam po tym pływaniu , idę zjeść obiadek , grzecznie się tu bawcie bo potem sprawdzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Boskie no nie mów? Kogo czy co do pionu ustawiłaś popołudnie przecież!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak!!! Arwa w konsumpcję uderzyła. Żonaty cicho sza? Czyli chyba Arwa przesadziłaś, człowiek stresa dostać może po czymś takim!!! Małgoś pomaszerowała wszem i wobec swoja prawdziwa twarz pokazywać a ja co? Ciuchów mam pilnować, to tak? Napisała mi tu bawcie się dobrze? A co to jaka samobsługa czy co? Tylko patrzeć jak zacznę na sobie zaraz po ubraniu szaty drzeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo , żonaty w samotności rozpacza , że od jutra mnie nie ma hahahaha :-) Szat nie rozdzieraj , już Ci towarzystwa dotrzymuję a mam nadzieję , że i Małgoś wkrótce dołączy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś dołączy, dołączy? Uważaj bo??? Branie dzisiaj miała jak się patrzy proszę ja Ciebie!!! Żonaty, nurek ............... No właśnie a skąd ten nurek "psia jego mać"??? Głuszyć Małgosia głuszył a ciuchów ja pilnowałem!!! No qrestwo z jego strony okropne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo a było zostawiać nas samych , było ?? Widzisz ile Cię ominęło ;-) Na przyszłość proszę od grupy się nie oddalać bo autorka jako opiekunka szanownej wycieczki tłumaczyć się będzie musiała gdzie jednego uczestnika wcięło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadła, jadła i dalej jeść poszła. No tak? Przed podróżą to i mus!!! no rozumiem. A widzisz, widzisz??? I co? Dołączył Małgoś? Myśli erotyczne dziewczyna ma i tyle. Zamotania może doznała jakiego??? No się narobiło!!! A kto to widział Arwa żeby w pierwszy czwartek tygodnia w podróż się wybierać? No kto to widział??? I do tego i ja muszę znikać no???? Niby środa, cholera a może Popielec dzisiaj? No czort wie? Ja tam w tych kościelnych sprawach nie za biegły jestem. Może i Popielec że muszę jeszcze do roboty śmigać!!! No bo wiesz? Ja kiedy do kościoła nie zajdę to wizyta papieża w Polsce no!!! Więc skąd mi wiedzieć co za dzień!!! Ale??? .No tak, tak. Arwa a do serducha rady sobie aby wziąć!!! Jak po co? W nieznane jedziesz to co nieco wiedzieć musisz!!! A jakbyś co szepnąć chciała tom ja jest pod malakezja88@o2.pl. A co? A nawet i Małgoś może i Żonaty też, a jak!!! A teraz uwaga, proszę państwa uwaga!!! Rady będą co zapomniałem niech reszta dorzuci!!! 1.Na drogę jadła zabrać w ilości wystarczającej co by mi na zebry nie iść. 2.W taksówce jak jedzie czubka języczka kierowcom nie pokazywać bo rowa zaliczą i szkodliwość będzie. 3.Facetowi klaksona nie wciskać jak furmanką powozi bo? . Po ósmym razie nieprzyzwoicie wyrażać się będzie. 4.Na stacji paliwowej z pisuarów nie korzystać (no wiem że potrafisz) Ale nie korzystać!!! 5.Nad tym morzem nie pytać czyja piaskownica bo to plaża jest. Co to plaża? No jak co? ..... Piachu do cholery i tyle. 6.Dołków wzorem innych nawiedzonych w tym piachu nie kopać bo pomyślą że ty jaki geolog albo co? 7.Jak do wody się udasz i ktoś zacznie gwizdać to znaczy ze to ratownik jest. Ratownik? . No taki człowiek co za nogi człowieka wyciąga gdy za płetwala zaczyna w tym morzu robić i utopienia doznać gotowy. 8.Jak by jak galareta we wodzie była to po flaszkę nie naginać bo to meduza jest a nie żadna jakaś zagrycha. 9.Jakby jaki facet w oko wpadł to? ....... No to obejrzeć kolana. Jak nie opalone lub zrogowaciałe to ok. Jak takie są tzn że to ksiądz na plaże się udał, a kolana takie ma bo bidulek na kamiennej posadzce modły do Pana wznosi. 10.Do morza nie sikać bo łódź podwodna się wynurzy no i wstydu narobić mogą do cholery. 11.Plastikowe takie karty wziąć to? ..... No co? ..... To i ściana w banku pieniędzy da jak zabraknie. A czy zbraknie? No pewno że tak. No gdzie ty jedziesz? Nad morze przecież!!! 12.I na koniec? No wiesz na dyńkę aby do morza nie skakać bo jak styczność z dnem będzie to gwiazdozbiór Oriona zobaczyć można. A jak za mocno to i na golonkę papu do końca życia mówić można!!! 13.Na faceta piachu nie sypać bo pomyśli że on jaki Beduin i tylko patrzeć jak garbatego konia zacznie szukać? No wielbłąda znaczy. A jak znajdzie? A no właśnie, właśnie!!! Ręcznik na głowie zamota i za szejka się uważać będzie. 14.A nie czepiać mi się łokrętóf bo zawlec na jaką bezludną wyspę mogą i co? Za Piętaszkową robić będziesz czy co? 15.No i na koniec? A nie daj Boże w jakich gumofilcach mi spać jak zimno by było, na bosaka ma być i tyle. No co Ty? Na urlopie przecież jesteś jakby co? No i miłego urlopu życzę a i pogódki co by konstrukcje cielesną na promienie słoneczne z uśmiechem na twarzy wystawić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już , już , nie denerwuj się , czasami niestety trzeba popracować , odkujemy sobie przy następnym wspólnym pływaniu hahahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak niby na urlopie ale? No załadować to wszystko na przyczepę z traktora to i roboty jest. Co na jedna się zmieściło? No wiedziałem ale sugerować nie śmiałem!!! W każdym bądź razie trzymaj się dzielnie nie łokrętuf a motoruwkuf się trzymaj. Radocha ci wielka z tego no!!! I nie wywloką w nieznane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo niezawodny..... odpadłam hahahahahahaha :-D Pięknie dziękuję , porady wykorzystam i pięknie opalona mam nadzieję wrócę :-) Co do szeptania to moja szeptalnia wyłączona na czas urlopu , ale później z przyjemnością z zaproszenia skorzystam :-) Nie zapomnijcie o mnie i o temat dbajcie coby marnie nie skończył , jak wrócę to wszystko przeczytam :-) 😘 😘 😘 po jednym dla was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dobrze trafiłaś Truskawko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm , podczytywałam , że jakaś czarna wrona deklarowała zainteresowanie hihihi ;-) Dziewczyno ogłoś na forum i czekaj na sensowne propozycje , ewentualnie na czacie les :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja dopiero w poniedziałek bo nad morze jadę :-D Ale wpadaj dziewczyno , panowie i Małgosia na pewno miło Cię przyjmą w moim imieniu :-) Tylko Małgosi mi tu nie uwodź , bo na nią już ja parol zagięłam i zazdrosna będę hahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowo harcerza:) to życzę miłego wypoczynku nad morzem i pogody! to najważniejsze:) ja juz właśnie znad morza wróciłam:) wdepnę tu jutro:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×