Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbyt_mokra

Zbyt mokra podczas seksu - pomocy

Polecane posty

Gość zbyt_mokra

Moj problem polega na tym że jestem zbyt mokra podczas seksu ;/ Przez pierwsze 5 min jest ok ale pożniej robie sie na tyle mokra i rozluzniona ze moj facet i ja nic prakatycznie nie czujemy. Probowałam zaciskać miesnie pochwy - niby ok. ale skupic sie wtedy nie moge .. a czasami tak sie ze mnie leje ze masakra- boze - utrudnia mi to zycie. Sa jakieś leki , zioła czy wogóle cokolwiek zeby temu zapobiec. Ja mam 26 on 27. Jego gabaryty nie są złe - ma 18 cm w zwodzie i dosyć gruby jest wiec nie w tym problem tkwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
W jakich pozycjach uprawiacie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt_mokra
w roznych : od tyłu ( rozne wersje) , on na mnie , on na mnie - ja z podniesionymi nogami, na łyzeczke , na stojąca ... roznie. najlepiej to z rana gdy rozgrzana nie jestem wtedy tarcie jest niezłe - ale nie dojde bo nie miałam gry wstepnej - znowusz jak mam gre wstepna to sie taka mokra robie ze pozniej prawie nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt_mokra
a ostatnio to juz przeszedl samego siebie...kupił atomizer, wsadzil mi go w pipke i powiedzial ze teraz bedzie mna zraszał trawe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Sproboj na jezdzca, masz w tej pozycji swobode ruchow. Moze bedzie lepiej. Ja tez mam takiego jak twoj facet (ok 18-19cm) i jak na razie wszystkie partnerki byly zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt_mokra
tu kurde u góry dzieki ze mi temat podnosisz p.s te podszywy to normalnie sa ahhhhhhhhh..szkoda słow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alternatorr
o kur8wa :d dzieki podsyzwie za poprawe humoru hahahah leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt_mokra
na jezdzca -- probowalismy - on twierdzi ze ja sie ruszam za wolno wtedy:( mi chodzi o cos co spowoduje wydzielanie takiej ilosci sluzu - mnie za przeproszeniem mogło by wybzykac staodo murzynow i bym chyba nie poczula .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Moze sprobojesz seks z uzyciem wibratora. Mam na mysli penis i wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt_mokra
ehh...ostatnio powiedzial mi ze czasem, gdy śpie, kladzie glowe pod moje łono i wciaga śluz nosem, wyobrazajac sobie ze to smarki :( taki jego chory fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TickingBomb
a może masz nadżerkę? ona powoduje nadmierne wydzielanie śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt_mokra
ooooooooooooooo o tym nie pomyślałam ;) dzieki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×