Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tow.gen.Filip

Bezdzietny, stały związek.

Polecane posty

Gość Tigi Catwalki..
I tu się potwierdza, że z idiotami nie wygrasz.. przecież mnie w ogóle nie obchodzą wasze geny, a wręcz przeciwnie jestem bardzo z wami. NIE ROZMNAŻAJCIE SIĘ PROSZĘ! więc darujcie sobie wasze ściekowe teksty. Praw natury nie zmienicie bez względu jakich wulgaryzmów uda wam się wpleść w te maga ściekowe teksty!!!! Natura to natura.. i to nie podlega dyskusji dla myślących istot.. których nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciel sie, a potem niech cielaki zdychaja w trwodze, bo natura! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Widać, że tutaj nikt na biologię nie chodził... A myślałam, że podstawówkę to już każdy skończył. Jeszcze mi tumany wpierają, że mnie zależy aby się rozmnażali.. :O O ironio! Jest wprost przeciwnie! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Eistein miał zdecydowanie rację... głupota niestety nie ma żadnych granic.. żadnych ... Takich debili w jednym skupisku... Szokujące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i o to chodzi
no wreszcie przyznała nam rację! nie należy mieć bachorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Martva - obyś się leczyła.. :O Bo zdrowa to ty nie jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Martva madrosci do grobu nie zabierzasz, ja wole byc glupia" I jesteś! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
no i o to chodzi no wreszcie przyznała nam rację! nie należy mieć bachorów." Ja z wami nie walczyłam o żadną rację.. Już w pierwszym poście do autora pisałam, że to co odrzuca ewolucja nie interesuje i mnie... Bo to nie jest przypadek.. że ktoś nie chce dzieci... to jest dzieło ewolucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Martva wole byc glupia, niz siertelna jak ty" I jesteś najgłupsza w przedziale głupich.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdaoireoahfeiaugiua
"Bo to nie jest przypadek.. że ktoś nie chce dzieci... to jest dzieło ewolucji..." TIgi , o żesz, ale ty jesteś zdrowo jebnięta!! szok. Moje decyzje i podejście do życia to dzieło ewolucji, aleś mnie oświeciła !!! a wierzysz również w czarownice, garbate aniołki i diabły rogate ???? buahahahahaha sikam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Widać, że nie macie pojęcia, że ewolucja ma za zadanie dokonać selekcji ... dokonać doboru naturalnego najlepiej przystosowanych. Co za tym idzie dba, aby kiepskie geny się nie rozmnażały i wyginęły. I jak widać wiele jednostek sama wie, że ewolucja ma wobec nich inne plany. W ten sposób odsiewa się ziarno od plew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
djdaoireoahfeiaugiua - jak widać dla ciebie nauka to czary.. jeden wór.. I to ściekowe słownictwo!!! Nie mam więcej pytań!!!!! :D Podwiąż szybciutko jajniki... bo jeszcze jakiś wypadek się zdarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi ,
ona pewnie codziennie leżąc w łóżku wyobraża sobie że stuka ją Darwin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi ,
podnieca cie ta ewolucja nie Tigi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Owszem interesuje mnie wiele dziedzin nauki, sztuki.. w tym także filozofia itd. Jak każdego myślącego człowieka, który żyje a nie wegetuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi ,
kurde Tigi, Darwin nie żyje, przykro mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Was za to podnieca autor, który bez krępacji szuka laski do pukania... Raczej piękny nie jest, bo nie musiałby szukać gdzie popadnie. (Przystojni nie muszą). Nie potrafi zarobić, jest leniwy.. więc pewnie liczy, że będzie go opierać gotować i jeszcze na to wyłożyć musi... A cóż w tym przypadku oznacza stały związek? - stałą opiekę nad tą niedorobioną istotą. Nic poza tym. Bo miłości przecież nikt obiecać na stałe nie może. A w przypadku ogłoszeń nawet chwilowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Martva ale ci najlepiej przystosowani tez zdychaja" Już ci tępiuchna tłumaczyłam, że nie zdychają.. bo ich geny idą dalej ... pozostają też w pamięci kolejnych pokoleń... A wasz łańcuch genetyczny kończy się na was.. natura już wobec was nie ma żadnych nadziei ani planów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, z te geny z czasem traca na jakosci i sie przerywaja tepa wariatko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Nie udawaj mądrzejszej niż jesteś.. Nowej teorii nie stworzysz.. Głupia to tylko głupia.. więc się nie wyrywaj z nową nauką. Bo naukowiec z ciebie żadny. Jeden neandertalczyk taki jak ty, nie potwierdza twojej tezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Poza tym, te które tracą na wartości więcej się nie rozmnożą. Tak jak twoje.. są skazane na zagładę.. bo bez wartości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dzieci ale
zdalam sobie sprawe, ze skazalam 3 niewinne istoty na meki tego swiata. dlatego uwazam, ze osoby, ktore nie chca miec dzieci, dobrze kombinuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Co to za kombinacja? To raczej brak kombinacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga281
jestes super tylko więcej takich facetóe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
To najczęściej jednostki, które zwyczajnie nie potrafią zarobić.. nic dotąd nie zrobiły... bo jakby miały jakieś majątki to bardzo chciałyby przekazać je dalej... Mało tego to jednostki które wiedzą, że już nic nigdy nie zrobią w życiu... więc i dzieci nie mają tu racji bytu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowa z ziemniakami
hahha kogo ja tu wiedzę , tępą Martvą ? to ty nie w niemcorach kretynko? nie piszcie z tą dziewką bo to potomek hitlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigi Catwalki..
Aga281 jestes super tylko więcej takich facetóe..." Jak potrzebujesz do tego stopnia wibrator, to tańsze w utrzymaniu są w sex shopie i nie musisz mu usługiwać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×