Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tow.gen.Filip

Bezdzietny, stały związek.

Polecane posty

Gość Tigi Catwalki..
Martha nawet nie kryje że jest kretynką. A Hitler? to raczej nie jego geny.. byłaby sporo inteligentniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tow.gen.Filip
Hmm, spodziewałem się, że będzie tu masa hejterzących fanatyków, ale dobrze że przynajmniej kilka osób wypowiada się bez obrażania... Dla jasności dodam, że jestem z Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tow.gen.Filip
Niektórzy zapewne zastanawiają się co takiego mam do zaoferowania partnerce skoro nie będzie ani ciężkiej kasy ani rodziny ani wyglądu supermodela. Otóż ofiarować mogę przede wszystkim moją wierność, lojalność i uczciwość, moją umiejętność słuchania innych, mój trudny do zmącenia spokój, moją zdolność do kompromisów w granicach zdrowego rozsądku, moje wspaercie psychiczne w razie potrzeby oraz moją twardą konsekwencję w działaniu. Są też oczywiście rzeczy nieco bardziej przyziemne aczkolwiek nie mniej istotne, jak moja umiejętność doprowadzania partnerki do orgazmów, którą chętnie z jej pomocą opanuję, a także mój wypasiony sprzęcior do grania :) . Oczywiście jest dużo pań, którym taka oferta jest do niczego nie potrzebna, mnie pozostaje więc znaleźć taką, która uzna ją za warościową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdf
no i super podejscie,facet jest szczery i w koncu znajdzie kandyydatke,powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
no i dobrze. przestancie debile sie rozmnazac bo na swiecie jest przeludnienie i to niszczy nasza planete :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tow.gen.Filip
Zdaje się, że będzie trzeba odświeżać temat raz na jakiś czas... Gdyby ktoś znał jakieś inne forum dobre do zamieszczania takich ogłoszeń to może śmiało się tym podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tow.gen.Filip
..."odświerzacz"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×