Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zagubiona Beata 25

Prośba o pomoc

Polecane posty

Gość Zagubiona Beata 25

Niestety bardzo mi przykro, że znów muszę prosić o pomoc w taki sposób. Lecz nie mam wyjścia. Moja sytuacja zmieniła się jeszcze na gorszą niż była. Tak jak wcześniej pisałam, moja mama miała zaawansowaną cukrzycę. Niestety po amputacji nogi jej stan się pogorszył i zmarła. Tak jak pisałam zamieniłyśmy się na mieszkania. Niestety to, w którym mieszkałyśmy jest własnościowe, a w związku z tym, iż mama miała pożyczki w kilku bankach i nie płaciła od nich ubezpieczenia banki upominają się spłaty ich ode mnie. Znalazłam pracę ale tylko na 4 miesiące. A dług po mamie na obecną chwilę wynosi ok. 15 tysięcy, tysięcy każdym dniem rośnie. Gdy go nie spłacę zostanę bez domu. Chcąc nawet je sprzedać nie znajdę w dość szybkim czasie kupca, wiele na tym stracę bo oprócz spłaty długów będę musiała zapłacić 19% podatek dochodowy w urzędzie skarbowym. Ponieważ, nie minęło 5 lat od zamiany. Wiec pozostała kwota nie starczy na kupno nowego mieszkania. Nie wiem czy ta osoba to to przeczyta, ale chciałam podziękować jednej osobie która przed śmiercią mamy podarowała mi niewielką kwotę pieniędzy, dzięki niej kupiłam ubranie dla mamy na ostatnią drogę, choć naprawdę nie wiedziałam co mam zrobić z tymi pieniędzmi. Z ZUSU dostanę 4 tysiące zasiłku. Cały pogrzeb załatwiałam na faktury. Te 4 tysiące nawet nie wystarczą na pokrycie kosztów pochówku, ponieważ musze zapłacić za plac na cmentarzu komunalnym. Zostałam w wieku 25 lat bez rodziców, rodzeństwa nie mam, z długiem który na chwilę obecna wynosi 15 tysięcy tysięcy strachem, że stracę mieszkanie. Bardzo nie tylko proszę ale i błagam o najmniejszą pomoc. Każda się dla mnie liczy. Mogę również przyjąć jakąś dodatkową pracę popołudniami lub w weekendy, pracę chałupniczą itp lecz bez ofert towarzyskich. Mogę również pracować jako modelka bo uważam, że mam odpowiednią figurę. To mój nr tel 603212692.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×