Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ilike123

Uzależnienie od masturbacji

Polecane posty

Gość RozbierajMnieKotku
Mi tez sie nie znudzila a robie to hm.. juz ok. 12 lat :) a jestes dziewczyna czy chlopakiem? ja w miejscach publicznych nigdy tego nie robilam jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna.. mam wrażenie czasami ze gdybym w tym momencie kochała sie z chłopakiem to to ja gwałciła bym jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pouljebca 26
No to masz temperamencik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irge
RozbierajMnieKotku :)" w miejscach publicznych nigdy tego nie robiłam jeszcze" To spróbuj:) niesamowite doznania bo jeszcze dodatkowo dochodzi adrenalina ze Cie ktoś może przyłapać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys nawet byłem na spotkaniu z panią,która chciała sobie popatrzec i w końcu dołączyła sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys, przeczytałam w takiej jednej książce takiego jednego mądrego pana doktora (ale było to tak dawno, ze tytułu ani autora nie pamiętam :/ ) że orgazm u kobiety ( jako umiejętność wyuczona ścieżka neuronowa, która się tworzy po tym zdarzeniu, jest tak głęboka, ze mózg traktuje ten pierwszy orgazm jako "wzorzec" i kazdy następny orgazm tylko dązy do tego "ideału" jakim był pierwszy. Innymi słowy - ZAWSZE już sposób osiągnięcia pierwszego orgazmu wytycza w jaki sposób będziemy osiągać najsilniejsze orgazmy. Zawsze. Inne sposoby są wyćwiczone wtórnie, poprzez powtarzanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, coś mi sie wykasowało w środku, ale mysle, ze sens pozostał zrozumiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irge
robiłyście to w pracy w szkole?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy w szkole w sklepie na basenie w jackuzi wszedzie nawet w samochodzie podczas jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irge
w samochodzie podczas jazdy jak sama prowadziłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozbierajMnieKotku
Ja tez sobie wyobrazam rozne historie ale czesniej ze np mnie chlopak gwalci haha :P a probowalycie urozmaicac swoja masturbacje? nie tylko poprzez miejsce tylko jak to robicie czym itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako samiec mam swój jedyny sposób jak chce mocniejszych wrażeń sprawdza sie mega orgazmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pouljebca 26
ilike tylko chciałem spytać odnośnie w pracy tzn masz wtedy przerwę czy jak?? Czy po prostu masz chcice i już nie możesz wytrzymać i robisz to od razu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób to sam
Jestem grubo po czterdziestce żonaty i często się masturbuje żona o tym wie i nie robi mi żadnych scysji z tego powodu. Po prostu lubie to robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanbarak
Robiąc to często na pewno będziecie mieć albo macie problemy z wydzielaniem dopaminy - hormonu odpowiedzialnego za efekt nagrody, chęć do życia, motywację, samopoczucie oraz napięcie mięśniowe. Żeby ustabilizować wyrzut dopaminy a tym sam poprawić jakość swojego życia i próby wyjścia z nałogu można brać korzeń kudzu w tabletkach, dziurawiec, oraz l-dopa oraz pić yerbamate. Jeżeli chcecie o tym pogadać i poznać inne sposoby jak wyrównać ten hormon to zapraszam na stefanbarak@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×