Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona Papryka

Co najcześciej gotujecie na obiad ? Czy codziennie robicie obiady ?

Polecane posty

Gość szybkoszybkooo
gotowane plastry schabu? a buraki gotowałas i obrałaś czy scierałas surowe w skorce? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieemyy wieemmyy
Buraki miałam już gotowane i obrane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieemyy wieemmyy
Plastry schabu raczej duszone bo je najpierw szybko podsmazam i zalewam wrzatkiem tak do połowy i się tak dusza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej to gotuję codziennie. Najszybszy- makaron z warzywami i serem, 15 min -gotowe. Często piekę tez ziemniaki lub ziemniaki z innymi warzywami (oj lubię, lubię, te z sosami niech sie kryją!), zdarzaja sie pierogi i krokiety- ale to jak mam wene. Z dań długodystansowych to chili con carne w wersji upolszczonej, zupy i czasem mieso w sosie. Lubię gotować i stanie przy garach mnie nie wkurza, więc nie narzekam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia45
Gotuję codziennie. Przeważnie drugie dania. Czasem też do tego gotuję zupę. A w restauracjach to jemy jak jesteśmy na wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczka34
Gotuję prawie codziennie, czasami zrobię obiad na dwa dni. Najczęściej robię tak w sobotę, tak, aby w niedzielę już nie gotować. nie gotuję obiadu z dwóch dań. Zawsze jest to jedno danie ewentualnie jakiś deser. Najczęściej gotuję jakieś mięsko, ziemniaki i sosy. Ostatnimi czasy jest to sos grzybowy https://www.przepisy.pl/przepis/sos-grzybowy ponieważ grzybki w mojej okolicy obrodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobiesiak
ja staram się gotować raz na jakiś czas, ze względu na brak czasu na codzień, najczęściej robię sosy makaronem, jest najszybciej i starcza na dłużej, ale nie kupuje pierwsze lepszego, makarony i sosy zawsze kupuję z primo gusto mają najlepsza jakość i smak, warto kupić ich produkty, ja już nie kupuję innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glinkaa
no ja też zazwyczja mam na obiad coś co wymaga małęgo nakładu pracy, kupuję makaron i sos z primo gusto i mam gotowy posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ograszka
ja bardzo często robię makarony bo robi się je szybko i to ich ogromny plus, robię na różne sposoby, najważniejsze żeby był dobry makaron, osobiście kupuję te z primo gusto bo mają najlepszą konsystencję i dobry smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lubicie gotować to polecam wam odwiedzenie tej strony: http://ppl3.pl/r/FWjprzepisy , Przepisy na niej są bardzo proste i super smaczne! Korzystam z niej od kiedy dowiedziałam się z reklamy w telewizji o tej stronie. Najlepsi kucharze ją nawet polecają! Jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłam wczoraj kopalnię prezentów :) Jest to serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ czyli nic innego jak porównywarka cenowa. Serwis ten zawiera oferty sklepów internetowych. Wszystko w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wieku 45 lat odkryłam szybkowar . Gotowanie zupy, ziemniaków , kaszy to 2 minuty, Buraczki 5 minut, mięsa najdłużej 20 minut wołowina. Polecam, sama kupiłam szybkowar hawkins ale jest tyle innych firm philips itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
ja najczęściej sięgam chyba po makaron, uwielbiam pełnoziarnisty z primo gusto, jest rewelacyjny w smaku, do tego jakieś mięsko, warzywa czy pesto i obiad gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
Ja gotuję tylko w weekendy, bo w tygodniu nie mam szans na gotowanie. Kiedyś próbowałam, ale albo spóźniałam się do pracy, albo musiałam siedzieć przy garach do późnych godzin. Wydaje mi się, że szkoda czasu. Potem zaczęłam jeść "na mieście" ale tego też nie polecam, bo widać było po ubraniach :) Teraz eksperymentuje z tak zwanymi pudełkami - czyli to jak przywożą jedzenie do pracy na cały dzień i nie trzeba się martwić o posiłki wtedy. Ja np. mam teraz paleo - http://www.paleocatering24.pl/ - jem dopiero od poniedziałku, ale jest ok. Wcześniej korzystałam z Zdrowych Boxów i było ok tylko przez jakiś tydzień, bo potem się powtarzały. Zobaczymy jak tutaj będzie! Plusów jest co niemiara. Jedynym minusem, który przychodzi mi do głowy to ten, że jest drożej niż jak sama sobie przygotowywała, ale wiecie jak jest - coś za coś :/ Generalnie, na jakiś czas polecam, nie wiem czy będzie to na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio rybka coraz częściej na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
ja uwielbiam kuchnię włoską, mogłabym jeść codziennie, pizza, pasta pesto to moje ulubione dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
no i szybko można przygotować, bo kupujesz makaron, gotowy sos i posiłek gotowy, tylko te gotowe sosy warto sprawdzać pod kątem składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pudełka są bez sensu, bo nie uczą dobrych nawyków, tylko bezmyślnego jedzenia tego co dadzą skończy się dieta pudełkowa i co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frykaska
sporo kobiet kupuje pudełka bo się odchudzają, no i jest to wygodne, bo nie trzeba stać przy garach, ale ja jednak wolę sama coś przygotować niż kupować gotowe, z resztą często robię makarony z sosem, czy z pesto a to można kupić dobrej jakości w sklepie, ja zawsze kupuję primo gusto i obiad jest szybki i smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulejka
ja uwielbiam makarony z primo gusto bo są pełnoziarniste i z dodatkiem semoliny przez co maja niższy indeks glikemiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupy- pomidorowa, albo gulasz. Często też dania "jednogarnkowe" - warzywa, mięso, bulion warzywny - najlepszy moim zdaniem Krakus, makaron, pieczarki, czasami papryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapajka
makaron też idzie bardzo szybko, ja kupuję makaron do tego pesto z primo gusto i wystarczy 15 minut, żeby danie było gotowe do spożycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gotuję codziennie, w sezonie jesienno - zimowym mam zazwyczaj 2 dania, z tym, że zupa jest na 2 dni (czyli zupę gotuję co drugi dzień), a drugie danie codziennie inne. Pracuję na zmiany, więc nie muszę kombinować jak i kiedy ugotować. Korzystam też z "gotowców", ale własnoręcznie robionych. Choć jesteśmy tylko we dwoje , to jak robię bigos, gołabki, czy leczo, to robię dużo i część się zjada od razu, a resztę wkładamy do słoików. Pierogi i kluski śląskie mrożę. Ale obiady sobie planuję, tak jest łatwiej, bo i budżet się "dopina" i wiadomo ile i czego kupić. Okazjonalnie jadamy na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie mam czasu to zamawiam jedzenie przez pyszne a jak mam czas to staram się gotować coś zdrowego i pełnowartościowego. uwielbiam pieczone ryby z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gotuję obiadów prawie w ogóle. Raz na miesiąc może zrobię spaghetti, pastę mexicanę albo curry. Nie gotuję tradycyjnego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najczęściej makarony ale czasem lubię zjeść pizze ale zdarza mi się że mam chęć na jakieś dziwne połączenia dodatków których nie zamówię na wynos a do pizzerii nie chce mi się iść wtedy mam w domu zawsze gotowe spody do pizzy ArtigianPiada Piadina wypróbowałem różne ale tę mi najbardziej odpowiadają i układam na nich takie dodatki jakie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosmankaa
ja ogólnie uwielbiam włoską kuchnię, makarony, pasty, pizza to moje ulubione dania, a w kuchni używam sporo produktów primo gusto bo mają najlepszą jakość i najbardziej mi smakują ich makaron czy pomidory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×