Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rrobbert

Jak najkorzystniej przesłac pieniądze do Anglii

Polecane posty

Gość gość
to jak ci przeszkadza to ciagłe dodawanie postów przez innych, to zmyj się z forum, albo nie dodawaj postw reklamujących twoją lipną i zawirusowaną pseudoporównyware /tanie przelewy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie /tanieprzelewy/ tak się skarży na innych, a sam cały czas wkleja te swoje śmieci z wirusami!!! haha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już korzystam tylko z tego linka na darmowy przelew: - https://my.transfergo.com/pl/r/fSeGWh , bo jak w styczniu zaglądnęłam na /tanieprzelewy/ to padł mi komp. Tylko że wtedy jeszcze nikt nie ostrzegał na forach przed tym szpiegiem z /tanich przelewów/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"porwnywarka"'tanieprzelewy"daje co najwyżej możliwość zainfekowania kompa, a na pewno nie porównania czegokolwiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli sprawca działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej artykuły dla osoby piszącej, że na stronie www.tanieprzelewy.com znajdują się wirusy. Jestem jej właścicielem i dzięki zgłoszonej informacji od odwiedzających moją stronę na temat gróźb i zastraszania czytelników forum uszkodzeniem komputera pragnę poinformować iż są to zwykłe spekulacje mające na celu zastraszenie Was - czytelników, abyście nie mogli porównać kursów, opłat, tylko kliknęli na jeden z dwóch ciągle powtarzających się linków, aby osoba pisząca te wymysły osiągnęła korzyści materialne. Na mojej stronie znajdziecie ranking i porównania takich firm jak TransferWise, Transfergo, EasySend, Sami Swoi, Grosik, Transfer24, Western Union, Minutka, Opal Transfer, Azimo, Money gram, Funcik. Ostatnio dodałem nowe recenzje kolejnych firm oferujących przelewy do Polski, oraz stronę na której zamieszczane są informacje o aktualnych promocjach porównywanych firm. Strona przyjazna jest również dla urządzeń mobilnych. Tutejszy krzykacz twierdzi iż reklamuje na niej Transferwise. NIE Porównywarka jest obiektywna, a każda firma jest inna, co jest opisane w recenzjach... dla przykładu Transfwrwise ma wysoki kurs, ale jest tylko po angielsku, a osoba słabo znająca obcy język może woli skorzystać z polskojęzycznej firmy. No dobrze, ale której. Wszystko zależy od Waszych potrzeb, niektórzy mogą skorzystać z Grosika, gdyż ma dobry kurs i małą opłatę, ale jeżeli ktoś jest zapominalski to nie wyśle nim szybkiego przelewu i nie otrzyma pieniędzy na których mu zależny w 10 minut.... To dlatego nasz krzykacz robi takie hallllo, bo ludzie mogą sobie porównać i nie koniecznie skorzystać z jego linka. Krzykacz poleca równiez skorzystanie z porównywarki jakieprzelewy, Po to jest internet, aby móc z niego korzystać! Czym się różnimy.. jesteśmy podobni, mamy wiele firm do porównania itd Z mojej strony był większy nacisk na przejrzystość intuicyjność i nowoczesność. Strona posiada równiez swoja wersje mobilną, oraz jest często aktualizowana, można na niej się dowiedzieć o konkursach i promocjach jakie oferują serwisy swoim użytkownikom. A teraz o co tyle krzyku ze strony Krzykacza... tak jak napisał "porównajcie sobie na tej lepszej porównywarce jakieprzelewy, a później zarejestrujcie się z mojego linka, który da Wam darmowy przelew" Kochani, żal mi tego osobnika, który Was ładuje jak tylko może... Przykład z jego linka firmy Transferwise dostaniecie darmowy przelew, jeżeli zarejestrujecie się po przejściu na stronę tej firmy z mojej porównywarki, lub konkurencyjnej również dostaniecie darmowy przelew! My też umieszczamy linki na naszych stronach, gdyż działają one w 2 strony. Wy dostajecie darmowy przelew, a my nagrodę za to, że zarejestrowaliście się z naszego linka. Jest właśnie ta różnica, że porównywarki dają Wam możliwość wyboru, oraz uzyskania cennych informacji, a dzięki temu, że zarejestrujecie się po przejściu na wybraną firmę z naszych stron możecie otrzymać darmowy przelew (w zaleznosci od firmy którą wybirzecie) i tym samym wesprzeć naszą działalność i odwdzięczyć się za pomoc przy wyborze firmy. Dziękuję również tym którzy bronili dobrego imienia porównywarki, jak i osobie dzięki której dotarło do mnie zgłoszenie Pozdrawiam wszystkich, prócz Krzykacza, ale to chyba oczywiste. Miłego dnia i wysokich kursów wszystkim wysyłającym pieniądze za granicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle zapomniałem zaprosić na www.tanieprzelewy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jakas nowa osoba go "bronila" i tej nedznej niby przegladarki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzykaczu opamiętaj się piszesz o wirusach, a nie odróżniasz PORÓWNYWARKI od PRZEGLADARKI :D Przeglądarka to takie oprogramowanie np google chrome, czy opera, gdzie właśnie przeglądasz stronę internetową, czytasz i się dowiadujesz, ze nie szpanujesz inteligencją na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, jak się chłopczyk naprodukował... biedulka... nie płacz już, nie płacz:D buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada, chyba pół nocy zarwał żeby to naklepać..., mała dywersja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chce otrzymać pierwszy darmowy przelew - niezależnie od wysyłanej kwoty to niech wypróbuje www.easysend.pl Polska firma, łatwe zasady, mało formalności i maksimum bezpieczeńśtwa. Pieniądze na koncie odbiorcy w 24h. Do tego realizują również przelewy walutowe z GBP na GBP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzę aktualnie trochę inne wyniki: Transferwise: 5,3507 Transfergo: 5,3233 Easysend: 5,3155 Jak widać różnica dużo mniejsza niż ta podana powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... co nie zmienia faktu ze jest. I ze zawsze jest taka kolejnosc tych firm w kursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba bierzesz tebkursy z tej swojej szpiegowarki "tandetneprzelewy.mom" czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buuahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się, że Transferwise jest zawsze najlepszy. Np funcinkiem wysyłanie powiedzmy 25 funtów jest bardziej opłacalne, gdyż ma mniejsze opłaty i wysoki kurs, a w Transferwise wysłanie małej sumy wiąze się z opłatą 2 funtów. Wszystko zależy jak i do czego chcemy używać firmy oferujące transfery. Osobiście skorzystałam z porównywarki wymienionej powyżej, którą mogę polecić i poinformować że nie złapałam żadnego wirusa. Faktycznie to wielka ściema tylko po to żeby osoba pisząca o zagrożeniach mogła zaraz podać linka dzięki któremu zarabia. Sama wysyłam większe sumy dla których transferwise jest faktycznie naprawdę opłacalny, dlatego ich wybrałam, ale wbrew temu co spamer pisze nie jest zawsze najlepszy. Podsyłam link, który zaraz zostanie pewnie opisany jako zainfekowany i po raz kolejny zaspamowany przez osobnika tutaj straszącego wszystkich. https://transferwise.com/u/e56814 Nie podaję go po to aby zarabiać, jedynie dlatego że nie podoba mi się to, że ktoś zaśmieca cały czas forum krytykując wszystko inne wokoło. Miejcie alternatywę :) Pozdrawiam Beata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe... najpierw piszesz jako tanieprzelewy, potem beata? A w miedzyczasie jako ada1234 , potem jsko dyrektor tandetnychprzelewow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z bezsilnosci -spamowanie tandetnymiprzelewami wkurza ludzi , wiec wkleja link z tandetnych przelewow juz bezposrednio tylko jako beata -zalosne! A na innych forach tyle roznych loginow ktore reklamuja ta firme...pomiedzy dziesiatkami innych informujacych o zawirusowaniu strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to link z zawirusowanej przegladarki to i on pewnie zarazony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A transferwise zawsze jest najlepszy niezaleznie od kwoty. Korzystajac z linka: https://transferwise.com/u/68efb - dostaniemy darmowy przelew niezaleznie czy wysylamy 25 czy 2789f :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A transferwise zawsze jest najlepszy niezaleznie od kwoty. Korzystajac z linka: https://transferwise.com/u/68efb - dostaniemy darmowy przelew niezaleznie czy wysylamy 25 czy 2789f :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mnie zaciekawiło co wymyśli ten osobnik wymyśli pod moją odpowiedzią , że zaznaczyłam sobie powiadomienia o wypowiedziach.... heheh a nie mówiłam, że będzie źle nie ważne co ktoś napisze... tym razem okazuje się, że to ja jestem właścicielką porównywarki http://tanieprzelewy.com i pisze pod róznymi nikami szanowny Panie dlatego podałam swój link https://transferwise.com/u/e56814 aby uniknąć tego typu spekulacji. Na stronie porównywarki znajduje się https://transferwise.com/u/1456 co oznacz, że nie mogę być tą samą osobą, po przejściu przez link referencyjny pokaże się Wam imię osoby, która Was zaprasza do korzystania z Transferwise i każdy może sobie sprawdzić. Tym samym potwierdza to fakt, że kłamiesz na każdym kroku i straszysz ludzi! Apeluje do wszystkich o nie popieranie tego typu zachowań i nie rejestrowanie się przez powtarzające się linki, może wtedy zamilknie i inni będą mieli szansę się wypowiedzieć. Pozdrawiam BEATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Beata -widac doskonale ze nie chcesz zarabiac, oczekujesz tylko nagrod za pomoc -doskonale to ujales panie Beata piszac powyzej jako dyrektor tanichp...." Transferwise nie jest najlepszy, ale jednak jest najlepszy i na wszelki wypadek dam link"...haha a kopiujesz i wklejasz te same teksty na pol strony na wszystkich forach, w ktorych przeczysz sam sobie panie Beata:) troszeczke oglady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty potrafisz czytać? Napisałam że dla mniejszych kwot np 25 jeżeli ktoś opłaca tylko rachunek za tv w Polsce funcik jest najlepszy, a ja korzystam z tw bo wysyłam większe kwoty i wtedy się opłaca. Jaki dyrektor? Chory człowieku jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami ciekawość nie popłaca...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×