Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość była jednego kursanta napisała
Do tego PUA co się tu udziela: człowieku, w moim na przykład polu zainteresowań nie jest być w twoim polu zainteresowań, ani w skrawku tego pola :D Mam swoje lata (30), mam męża, jestem spełniona emocjonalnie i seksualnie i nigdy mnie nie ruszały podrywy, metody "chłodników" (męska odmiana sposobu "na zołzę" ;) ), sztuczki i gierki. Sama byłam szczera i szczerości chciałam i nie zawiodłam się. Więc swoim PUA to sobie możesz coś wytrzeć w moim przypadku. Ale czuję coś takiego jak solidarność kobieca i troska o młodsze, niepewne siebie dziewczyny, bo jestem pewna, że tylko na takie możesz liczyć, wbrew swojemu indorzeniu się tutaj. Dlatego mnie martwi, ze kogoś jesze słabszego od siebie możesz skrzywdzić, człowieku o małym ego. Kapujesz?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
Bardzo dobry przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna spuszcza z tonu
największym fenomenem jest zuzanna która mając do wyboru samca beta i gamma wybiera tego drugiego i chce go od razu moderować... to jest typowe dla zakompleksionych kobiet właśnie, oznacza że sama jesteś gamma wśród kobiet które ciebie otaczają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Putin tak samo jak Jarosław obiecywał że po 2 kadencjach zrezygnuje z prezydentury i co? skłamał. samiec alfa przecież nie kłamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do "byłej"
jak kobiety wychowane na współczesnej reklamie i "cosmo" można skrzywdzić proponując jej sex? śmieszna jesteś, nauczyłaś się tak naprawdę manipulować jednym facetem mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
była jednego kursanta napisała - sugerujesz ze metody PUA sa az tak skuteczne ? A mi sie wydaje ze nie masz racji. Bo jednak te mlodsze i "niepewne siebie" maja cos takiego jak mozg i zmysl samokrytyczny. O ile nie sa calkowitymi pustakami. A ten na pewno wlaczy im sie w kontakcie z takim potencjalnym kolesiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
23:30 [zgłoś do usunięcia] zuzanna spuszcza z tonu sama jesteś gamma wśród kobiet które ciebie otaczają Przeciez caly czas mowie ze jestem pasztet i dlatego stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z fragmentem (bycie samcem alfa). Samiec alfa to przede wszystkim zbiór cech społecznych oraz podejścia do kobiet, przez co czynią takiego osobnika atrakcyjnym. Twierdząc, że się nie da twierdzisz, że nie da się nauczyć MYŚLENIA o pewnych sprawach (czyli jak traktować kobiety by postrzegały gościa jako atrakcyjnego) oraz nie da się nauczyć ZACHOWAŃ SPOŁECZNYCH (nawiązywanie znajomości z nieznaną grupą, umiejscawianie się na pozycji lidera w grupie czy też przebojowość). ' podam przyklad: to tak jakby ubrac przecietnego pana z ulicy w koszulke Metallici , zapuscic mu wlosy i kazac byc metalem... na pewno czesc ludzi (laikow) sie na to nabierze, ale prawdziwi metale beda wiedzieli ze to czarna owca i tzw. pozer. rozumiesz? 'Jeśli uważasz, że samiec alfa ma jakąś UNIKATOWĄ cechę, której nie można się wyuczyć to napisz mi ją.' i tu sam sobie odpowiedziales - jesli sie pytasz to oznacza ze tego nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiec alfa nie istnieje w rzeczywistości, to jest tak względne pojęcie jak kobiece "to coś", jednej podoba się taki, innej inny. Kobiety nie mają tak jak faceci, że wszystkim podoba się ta sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna spuszcza z tonu
skoro tak to skąd to przekonanie że "pua" cokolwiek to jest zrobi ci krzywdę? za pasztetami to oni nie biegają... a może w tym jest problem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze pasztety z kafe
fikuuu miku zuzanna amelia zelek krwawa wilczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
Orange - a gdzie ja napisalam , ze PUA zrobi krzywde. Przeciez ja caly czas pisze ze wlasnie NIE zrobi. Polecam wizyte u okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do migotki
wybrałaś out sider' ów nie samców alfa, nie masz zielonego pojęcia co samiec "alfa" oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna spuszcza z tonu
przecież piszesz na tym forum właśnie :D "uważajcie na podrywaczy" sama idź do okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
Orange - gdzie ja napisalam - "uwazajcie na podrywaczy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna to wsiura
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuuu miku krwawa wilczyca zgodze sie chociaz nie widzialem tego, ale wystarczy mi to co piszą :D czy ten cały temat to nie jest przypadkiem podstępna reklama tej całej póły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna spuszcza z tonu
faktycznie kobieta zadowalająca się samcem gamma nie może bać się "pua" mój błąd gammo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam prośbę do kobiet z Kaffe
Podajcie największych mięczaków męskich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
23:45 [zgłoś do usunięcia] tajemnica_on czy ten cały temat to nie jest przypadkiem podstępna reklama tej całej póły ? No nie ? Zwlaszcza ze wiele kobiet w temacie potwierdzilo jak te metody jednak swietnie dzialaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shepherds
@ migotka tylek jak szczotka "podam przyklad: to tak jakby ubrac przecietnego pana z ulicy w koszulke Metallici , zapuscic mu wlosy i kazac byc metalem... na pewno czesc ludzi (laikow) sie na to nabierze, ale prawdziwi metale beda wiedzieli ze to czarna owca i tzw. pozer. rozumiesz? " -->to złe porównanie, ponieważ nikt nie oczekuje od początkującego adepta uwodzenia, że w 1 dzień wyrwie najfajniejszą sztukę na dysce. To proces, który może trwać latami u niektórych, a u niektórych nigdy się nie skończyć. Nie uważasz chyba, że jakiś gość z ulicy po kilku latach życia w środowisku metali nie mógłby się do nich upodobnić? 'Jeśli uważasz, że samiec alfa ma jakąś UNIKATOWĄ cechę, której nie można się wyuczyć to napisz mi ją.' i tu sam sobie odpowiedziales - jesli sie pytasz to oznacza ze tego nie masz. -->Bez osobistych wycieczek. Każdą cechę jaką znajduję u samca alfa twierdzę, że można było by kogoś nauczyć wcześniej czy później. Dlatego jeśli Ty jesteś przekonana, że jakiejś cechy samca alfa nie da się zamodelować to napisz, a ja - jeśli będę w stanie - postaram się wyjaśnić, dlaczego jednak by się dało. Poza tym NIE RODZISZ się jako samiec/samica alfa. Kluczowym jest wpływ środowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie autor tej "szkoły" do której jest tu linkowane (kolejna korzyść dla niego- pozycjonowanie) sam wypowiada sięza te zbałamucone panny. Najlepsza pua to brak tłuszczu + ładne ubranie + mózg , ewentualnie jeszcze opalenizna i pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfbgdasda
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
23:46 [zgłoś do usunięcia] zuzanna spuszcza z tonu faktycznie kobieta zadowalająca się samcem gamma nie może bać się "pua" mój błąd gammo To co tu jeszcze robisz ? Idz wyrwac jakas super laske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie właśnie przeciętne
kobiety "gamma" będą wzdychać do samców alfa ale wiedzą dobrze że będzie to jednostronna miłość platoniczna... dlatego chłopcy po szkoleniu są dla nich jak manna spadająca z nieba... dlaczego? bo są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACECI NIE FACECI MASZ PODANE
w temacie '' ciekawe przeypadki osob poznanych w necie '' czy jakos tak :P faceci pisze w cudzyslowiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj linka
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna spuszcza z tonu
jeżeli dla ciebie złapanie jakiegoś biedaka i moderowanie go czyli inaczej tresowanie aby nie śmiał spojrzeć na inną i trwał tylko przy tobie jest szczytem marzeń to jedyne co mogę polecić... idź durna na szkolenie, są szkoły dla kobiet, możesz awansować na gammę, twój wygląd zewnętrzny nie ma żadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×