Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 19
No to ja Wam napisze tak : Ja sie osobiscie nie czuje zagrozona zadnymi super samcami typu PUA. Malo tego : ja nawet bardzo chetnie sie z takim spotkam i zobacze na ile te techniki na mnie podzialaja. A jesli facet bedzie na tyle dobry ze da rade mnie zbajerowac to tylko punkt dla niego. Przesadzacie z ta panika. To nie PUA stanowi zagrozenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
prawdziwym zagrożeniem dla was jest sytuacja w której facet musi iść na kurs aby zacząć z wami rozmawiać... zostaną tylko zawodowi podrywacze i pustka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
Dowiem sie w koncu co to jest ten "chlodniak" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za kontrowersyjny temat. Trochę interesowałem się tym swego czasu i mogę powiedzieć tyle ,że PUA może być szkodliwe dla wielu zagubionych kolesi. Jest jedna zajebiście ważna rzecz na którą mało kto zwraca uwagę mianowicie PUA niema ŻADNEJ wartości . To ma służyć jak reklama swoich wartości ,a nie tą wartość zastępować i wtedy będzie ok ..niech uczą jak się poprawnie komunikować bo to kuleje tak naprawdę i jest głównym problemem w barierach i złych relacjach z kobietami zarówno w fazie poznawczej jak i potem w związku. Tak samo kobiety powinny wiedzieć jak się poprawnie komunikować z nami. Co do jedno nocnych przygód to jak obie strony tego chcą to ja nie widzę w tym problemu i nie wiem dlaczego ,gdy ktoś dobrowolnie się na to decyduje miał by się potem czuć pokrzywdzony. Jeżeli "warunki" były jasne to wszystko jest ok nieuczciwe są natomiast obiecanki cacanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była jednego kursanta napisała
wyważony, mądry post. Ale oczywiście żaden pua pewnie nawet nie zada sobie trudu, żeby go przeczytać (wiem, długie i trudne ;) ), a co dopiero przemyśleć. Najbardziej w pua jest dla mnie przykre właśnie uczenie filozofii podłości i draństwa. Ponieważ w samym uczeniu podrywu nic by złego nie było, gdyby ten podryw miał służyć poznaniu kobiety i stworzeniu z nią jakiejś relacji. Obawiam się, że ofiary pua to często łatwe zdobycze, czyli dziewczyny, które same mają problemy (niewielkie doświadczenie z facetami, niska samoocena, nieśmiałość). Strach co się stanie z konstrukcją psychiczną takiej osoby, jeśli ją wykorzysta drań (pua nie pua, po prostu - drań). To mnie jedynie smuci, że się frustratów uczy dodatkowo znieczulicy i poprzez ich odgrywanie się za własne porażki mogą wystąpić ofiary wśród najsłabszych. Ponieważ kobieta silna, pewna siebie, doświadczona, nie nabierze się na pua, a nawet jak nawiąże taką znajomość, to wyjdzie z niej bez szwanku. Gorzej jak trafi się na taką "owieczkę", wtedy krzywda może jej się stać. No ale "mistrzów" pua to chyba niewiele obchodzi i w tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była jednego kursanta
Smutne, że tak to właśnie wygląda. Niestety, taki frustrat potrafi wyrządzić wiele krzywd. Najgorsze, że jemu wciąż wydaje się, że jest teraz "maczo". Przykre to bardzo. Ja szybko zorientowałam się, że mogę mieć do czynienia z "kursantem", jako że wiele na ten temat czytałam. Szczerze mówiąc, sama chętnie bym założyła taką szkołę. Tylko że nie miałabym chętnych, bo kto by chciał słuchać o budowaniu trwałej, szczerej relacji. Lepiej w końcu pozaliczać i czuć się wreszcie super, a potem całe życie narzekać, że by się chciało poznać kogoś na stałe, a jakoś nie wychodzi. A jak ma wyjść, jeśli się drugiego człowieka traktuje jak marionetkę i gra się jego uczuciami? Tego nikt nie wytrzyma na dłuższą metę. Sami sobie fundują nieszczęśliwe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "chłodnik"
to jest w dużej podkreślę dużej ogólności wasz "foch" ważne jest kiedy i dlaczego się nie odzywamy do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
A przez te "trwale , szczere relacje" to znaczy malzenstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet lat 30 ghkoiyrg
nie wierzę w głupotę ludzką przynajmniej kochają was rodzice pasztety skoro macie takie mniemanie o sobie. laska która czuje się zagrożona PUA albo ofiarą HAHA nie jest nawet w polu mich zainteresowań więc niech śpi spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
Tajemnica on - dokladnie tak. Tak samo jak ktos jest malo samokrytyczny albo za bardzo zapatrzony w siebie i swoje wlasne parcie do wlasnego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
No to powie mi ktos co to jest ten "chlodnik" a la PUA super macho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłodnik
po to Kazia Szczuka tyle lat działała w pocie czoła aby twoim jedynym marzeniem było małżeństwo? ciemnogród i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
Tylko ze jesli w gre ma wejsc malzenstwo to zadna kobieta nie nazwie takiego ukladu wykorzystywaniem czy tez bawieniem sie ludzkimi uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldjgdgljldhg
Zuzanna - "Chłodnik" czyli pan ignoruje panią. Cóż to ma na celu? On nas ignoruje, więc w naszych oczach rośnie jego wartość, a nasza spada, więc zaczynamy szukać w nim potwierdzenia swojej wartości (zabiegać, interesować się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna nie umie czytać...
lub jest leniwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżeństwo...
małżeństwo szukam kobiety do małżeństwa bo mam taką potrzebę aby w ten związek z dowolnym chętnym wejść czy jak jestem w związku który się rozwija i umacnia pewnym etapem jest małżeństwo? ja gdybym był kobietą gdyby się ktoś zwrócił do mnie w pierwszej sprawie rzuciłbym nawet coś w stylu "spierdalaj" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
ldjgdgljldhg - dzieki. Trzeba by sprobowac jak to dziala w druga strone. Skoro to takie swietne metody to powinny dzialac w kierunku odwrotnym tez. "Chlodnik" czyli odpowiednik damskiego focha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apel do panow : musicie zrozumiec ze czlowiek rodzi z tym czyms albo nie, jakies techniki typu 'chlodnik' nigdy nie podzialaja na kobiete ktora zna swoja wartosc i jest pewna siebie. ona wyczuje falsz na odleglosc... mezczyzna ktoremu natura poskapila seksapilu/ atrakcyjnosci moze sie starac ile chce, ale kobiety z gornej polki nigdy nie uwiedzie..... a sa tacy ktorzy maja seks we krwi, i oni sprzatna wam wiekszosc kobiet sprzed nosa,i chocbyscie stali na rzesach nie wygracie z samcem alfa bo tego sie nie da wyuczyc, tak samo jak nie da sie wyuczyc inteligencji, urody ani dobrego gustu muzycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldjgdgljldhg
""Chlodnik" czyli odpowiednik damskiego focha ?" Na to wygląda;) Z tego wniosek, że panowie nam niewieścieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicie zrozumieć że...
samców alfa jest mało a was wiele... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
Samcow ogolnie tez jest wielu. Nie wszyscy maja aspiracje miec alfa. Solidny gamma tez jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna spuszcza z tonu
za chwilę chłopak po szkoleniu też będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuu fuuu fuuuuu
wiele przygłupów po kursach pua ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
23:15 [zgłoś do usunięcia] zuzanna spuszcza z tonu za chwilę chłopak po szkoleniu też będzie ok... A nie ? Dobra PUA nie jest zla jesli spojrzec na to od odpowiedniej strony. Zabawi, dobrze pobajeruje, umiejetnie postapi. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna spuszcza z tonu
od alfa do gamma jest po drodze beta, a ty od razu pękasz... gdzie twoje ulubione przez Kazię poczucie własnej wartości? beta to taka alfa tylko trochę mniejsza pamiętaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
Nie pelkam tylko nie podoba mi sie beta. jak spadac to z wysokiego konia. Ja biore gamma. Przynajmniej bede miala nad czym popracowac aby to dobrowadzic do stanu beta. Jreatywnosc - rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shepherds
@ migotka tylek jak szczotka "i chocbyscie stali na rzesach nie wygracie z samcem alfa bo tego sie nie da wyuczyc, tak samo jak nie da sie wyuczyc inteligencji, urody ani dobrego gustu muzycznego. " Nie zgadzam się z fragmentem (bycie samcem alfa). Samiec alfa to przede wszystkim zbiór cech społecznych oraz podejścia do kobiet, przez co czynią takiego osobnika atrakcyjnym. Twierdząc, że się nie da twierdzisz, że nie da się nauczyć MYŚLENIA o pewnych sprawach (czyli jak traktować kobiety by postrzegały gościa jako atrakcyjnego) oraz nie da się nauczyć ZACHOWAŃ SPOŁECZNYCH (nawiązywanie znajomości z nieznaną grupą, umiejscawianie się na pozycji lidera w grupie czy też przebojowość). Jakbyś rozbiła samca alfa na czynniki pierwsze to uzyskała byś model, który da się zamodelować u wielu osób. Jeśli uważasz, że samiec alfa ma jakąś UNIKATOWĄ cechę, której nie można się wyuczyć to napisz mi ją. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×