Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

do migotki - outsiderow ktorzy maja na koncie tysiace lasek. -->to złe porównanie, ponieważ nikt nie oczekuje od początkującego adepta uwodzenia, że w 1 dzień wyrwie najfajniejszą sztukę na dysce. To proces, który może trwać latami u niektórych, a u niektórych nigdy się nie skończyć. Nie uważasz chyba, że jakiś gość z ulicy po kilku latach życia w środowisku metali nie mógłby się do nich upodobnić? upodobnic jak najbardziej, moglby nawet przy pierwszym wrazeniu wypasc bardzo wiarygodnie. ale jesli ktos jest metalem z krwi i kosci to zawsze bedzie wiedzial kto jest z jego 'kolka intelektualnego'. niektorzy ludzie, przyznaje ze jest to mniejszosc, rodza sie z bardzo okreslonym typem osobowosci. dwa podobne typy zawsze sie wyczuja, i tego sie nie da wyuczyc. moze dla osob postronnych, ktore same tego pierwiastka nie posiadaja, ale nigdy dla orginalu. '-->Bez osobistych wycieczek. Każdą cechę jaką znajduję u samca alfa twierdzę, że można było by kogoś nauczyć wcześniej czy później. ' nikt ci nie zabrania tak myslec; a to czy jest to wyuczenie perfekcyjne to moze ocenic tylko kobieta. pierwiastek alfa nie jest nauka obcego jezyka gdzie przy dedykacji nauczysz sie akcentu - to ma sie w genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtebdbsa
Dust.in.the.wind to z.j.e.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
23:58 [zgłoś do usunięcia] zuzanna spuszcza z tonu jeżeli dla ciebie złapanie jakiegoś biedaka i moderowanie go czyli inaczej tresowanie aby nie śmiał spojrzeć na inną i trwał tylko przy tobie jest szczytem marzeń to jedyne co mogę polecić... idź durna na szkolenie, są szkoły dla kobiet, możesz awansować na gammę, twój wygląd zewnętrzny nie ma żadnego znaczenia Ty naprawde idz do okulisty. A gdzie ja do cholery napisalam ze mam kogos tresowac tak aby nie spojrzal na inna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemęsy są............
prawiczki :O poza darkerem niebieskooki :O najmardrzejszy na swiecie :O +++++++++++++++ kretyni w typie revolver ________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do migotki
dalej nie wiesz co to jest samiec alfa, błądzisz we mgle to że oni twoi przytoczeni bohaterowie mieli tysiące lasek niczego nie dowodzi, samiec alfa dla twojej wiedzy dowodzi stadem w tym wszystkimi durnymi kobietami a one za nim bez protestu idą obejrzyj sobie discovery chanel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co widzicie w Darker
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam prośbę do kobiet z Kaffe
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna spuszcza z tonu
post 23:22 "Przynajmniej bede miala nad czym popracowac aby to dobrowadzic do stanu beta." to typowy przykład kobiecej hipokryzji, za słaba aby myśleć o samcu alfa ale MUSI czymś żądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shepherds
@ migotka tylek jak szczotka upodobnic jak najbardziej, moglby nawet przy pierwszym wrazeniu wypasc bardzo wiarygodnie. ale jesli ktos jest metalem z krwi i kosci to zawsze bedzie wiedzial kto jest z jego 'kolka intelektualnego'. niektorzy ludzie, przyznaje ze jest to mniejszosc, rodza sie z bardzo okreslonym typem osobowosci. dwa podobne typy zawsze sie wyczuja, i tego sie nie da wyuczyc. moze dla osob postronnych, ktore same tego pierwiastka nie posiadaja, ale nigdy dla orginalu. --------->czyli ktoś się rodzi metalem z krwi i gosci, a nie staje się nim poprzez kontakt z tą subkulturą? ciekawy punkt widzenia, bardzo:) Zgadzam się z tym, że niektórzy rodzą się z określonym typem osobowości, jednak czy pewnych cech charakteru nie da się zmienić poprzez siermiężną pracę? nikt ci nie zabrania tak myslec; a to czy jest to wyuczenie perfekcyjne to moze ocenic tylko kobieta. pierwiastek alfa nie jest nauka obcego jezyka gdzie przy dedykacji nauczysz sie akcentu - to ma sie w genach. ----------> samiec alfa to kwestia dyskusyjna, nie ma jednego modelu określającego - O! TO JEST SAMIEC ALFA. Ile kobiet tyle różnych zdań na ten temat. Nie patrz na DOKŁADNĄ kopię kogoś kto naturalnie jest uznany samcem alfa, ale zadaj sobie pytanie: czy ktoś przez lata 'nauki' nie jest w stanie stać się kimś kogo kobieta określa samcem alfa i czuć się z tym naturalnie? (przez szereg powtarzanych zachowań, które wchodzą w krew)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Orange - no i gdzie tam jest napisane ze taki nie ma spojrzec na inna ? POPRACOWAC nie oznacza tresowac. Chyba ze Ty nie odrozniasz tych dwoch okreslen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nie wiesz co to jest samiec alfa, błądzisz we mgle to że oni twoi przytoczeni bohaterowie mieli tysiące lasek niczego nie dowodzi, samiec alfa dla twojej wiedzy dowodzi stadem w tym wszystkimi durnymi kobietami a one za nim bez protestu idą obejrzyj sobie discovery chanel'' tak sobie tlumacz jesli sie lepiej z tym czujesz. fakt jest taki ze oni na tydzien maja wiecej kobiet niz ty przez cale zycie, a ilosc kochanek jest dosyc adekwatnym miernikiem atrakcyjnosci dla mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie tyle czytac
Jak dla mnie cipki na kafe to ci co sie tu za czesto udzielaja. To swiadczy o tym ze sa nikim w realu. Wchodze po pracy a ci sa , wchodze po dwoch tygodniach i nadal te same nicki. To samo dotyczy kobiet. To proste, czeste pisanie na kafe kojarzy sie z NOEUDACZNICTWEM, PRZEGRANCAMI. ROTFL>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna spuszcza z tonu
to chyba ty nie rozróżniasz tych określeń, to znaczy dokładnie to samo co zrobić z produktu czekoladopodobnego, czekoladę według waszej terminologii, a przecież podobno się nie da jak zgodnie twierdzicie samcem alfa trzeba się urodzić tak samo samcem beta trzeba się urodzić trening innej bety tylko pogorszy sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbdzvzd
amelia to jakas imbecylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkera wolą bo ma gadane
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rev jest zenujacy,juz darker
fajniejszy,to fakt:P:D:D:D:D przynajmniej nie zaklada tematow jak pojeb i tyle tu nie kisi jak pisda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Orange - bez nowych okularow nie pokazuj sie na kafe. A gdzie ja napisalam ze samcem alfa trzeba sie urodzic? Czy Ty w ogiole czytasz to co ja pisze czy tylko tak pyskujesz zeby napyskowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------->czyli ktoś się rodzi metalem z krwi i gosci, a nie staje się nim poprzez kontakt z tą subkulturą? ciekawy punkt widzenia, bardzo caly czas staram sie to powiedziec. najpierw jestes metalem, potem decydujesz czy zaadaptujesz elementy owej subkultury. znam metala ktory wyglada jak przecietny regluarny czlowiek, a jest jednym z najbardziej hardcorowych wyznawcow metalu, czarne ubrania/ dlugie wlosy nie swiadcza o niczym. Zgadzam się z tym, że niektórzy rodzą się z określonym typem osobowości, jednak czy pewnych cech charakteru nie da się zmienić poprzez siermiężną pracę?' da sie, mozna nad nimi pracowac, niektore rzeczy mozna uwypuklic ale z doswiadczenia wiem ze, powiedzmy, 'nukleus mentalny', podstawa i typ osobowosci nigdy sie nie zmienia. ----------> samiec alfa to kwestia dyskusyjna, nie ma jednego modelu określającego - O! TO JEST SAMIEC ALFA. Ile kobiet tyle różnych zdań na ten temat. racja, ale jak juz wspomnialam, u mezczyzn liczy sie ilosc. Nie patrz na DOKŁADNĄ kopię kogoś kto naturalnie jest uznany samcem alfa, ale zadaj sobie pytanie: czy ktoś przez lata 'nauki' nie jest w stanie stać się kimś kogo kobieta określa samcem alfa i czuć się z tym naturalnie? (przez szereg powtarzanych zachowań, które wchodzą w krew)' - nie moze, chyba ze trafi na jakas przecietna kobiete ktora o mezczyznach niewiele wie, natomiast nie kobieta z wyzszej polki , do ktorych podejrzewam , owi panowie aspiruja. pozeranctwo to wielki turn-off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Darker kiedy mnie wyruchasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Mam downa i zolte papiery na rencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie chce mi sie tyle czytac
a mnie się podoba tylko jeden nick i nie jest z tego działu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Nie ma to jak smierdzacy thcorz podszywajacy sie pode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie chce mi sie tyle czytac
to też odpowiedź do Mam prośbę do kobiet z Kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Kocham Offerme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejszy na swiecie======
niebieskooki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym forum nie ma facetow
wiekszosc to niespelnieni zyciowo ludzie:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna spuszcza z tonu
zuzanno najpierw piszesz "Przynajmniej bede miala nad czym popracowac aby to dobrowadzic do stanu beta." na następnej stronie zaprzeczasz sobie, teraz znów twierdzisz że praca nad jakimś zakompleksionym biedakiem to nie tresura... a co ty w ogóle wiesz na ten temat?, czego takiemu biednemu gammie potrzeba? i przede wszystkim czy on tego właśnie chce, co ty chcesz mu od siebie dać? żaden z tych dylematów nie przemknął nawet przez twoje wywody, dlatego myślę że w twoim wydaniu "praca nad drugim człowiekiem" będzie tresurą właśnie, nie polecam okulisty bo to bardzo prostackie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
Orange - ja nikogo na sile przy sobie nie trzymam i za noge do kaloryfera nie przykuwam. Jak ktos nie chce to nie podchodzi. Proste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna spuszcza z tonu
zuzanna przyznaj wreszcie że kobiety i ty uprawiają tresurę kandydatów tak aby ich wtłoczyć w swoje ramki wizerunku męża i ojca przyszłych dzieci, i to nie jest uważane za coś nagannego jesteś tego "żywym" przykładem chcesz zaopiekować się facetem gamma czyli stojącym nisko w hierarchii aby nad nim popracować, akceptujesz jakieś hobby czy pasje przyszłego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Jak najbardziej. A co masz dla mnie jakiegos kabdydata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×