Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta z k

wiem, ze to zabrzmi glupio ale juz robie

Polecane posty

Gość Mąż ale nie twój
dziwna jesteś i tyle kto by tyle kasy odkładał na święta a mąż napewno o tym pamięta i trzyma na taką okazje tyle że o tym nie mówi bo to niespodzianka i prezent nie materialny tylko taki żebyś wciąż wiedziała że on Cię kocha i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawww
wlasnie takiego tematu szukalam! tez odkladam pieniadze na swieta, ale ja dlatego, ze musze. jest nas 7 w domu i swieta to czas gdy tak naprawde raz do roku chcemy poczuc, ze stac nas na wiecej niz pasztetowa, krupnik i kompot z jablek. caly czas szukam jakis przepisow na tanie ale smaczne swiateczne przysmaki. prezenty tez kupuje caly rok. nie robisz nic dziwnego, gdyby mnie bylo stac na zorganizowanie wielkich swiat z przepychem tez bym tak robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne święta
ale zazdroszczę Ci świąąąąąąt!!!!!! u nas wygląda to tak, że jadąc do moich rodzicó, szybko jemy kolację wigilijną, bo klan się zacznie, potem tylko słychać ciiii ciiii uciszania mamy i babci, bo leci familiada, biesiada z cyganami czy innym panem kleksem itp. Jadąc do rodziny mojego męża nie jest lepiej. Moja szwagierka już od wielkanocy myśli, jak mi tu w Boże Narodzenie dopierdolić żebym okrągły rok pamiętała, telewizor wielki na całą ścianę ryczy tak, że nie słyszę swoich myśli i nad stołem pada tylko pytanie: no to co oglądamy??? najczęściej są to rozgrywki szachowe bo jeden z domowników uwielbia i wszyscy są tym katowani. Co roku obiecujemy sobie z mężem że zostajemy w domu, tym bardziej że ja uwielbiam gotować, przygotowywać, stroić i wszystko inne i byłam bym w stanie rok odkładać na takie święta jak Ty opisałaś. MMMMMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie podrozuje
ja dzis wlasnie przygotowuje kapuste na swieta. u nas od pazdziernika w domu juz powoli zaczynaja sie przygotowania, odkladamy pieniadze, zaczynamy kupowac prezenty, sprawdzamy swiateczna kolekcje filmow i muzyki. gdy zaczyna sie jesien zaczyna sie u nas wlasnie juz taka przedswiateczna ekscytacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
fajny temat :) tez kocham święta i juz teraz zastanawiam się jakie kupić prezenty dla rodziny:) nie mogę cie już doczekać pieczenia ciast ubierania choinki ....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Popierdoliło Was dokładnie z tymi swietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też już myślami jestem przy świętach i rozplanowuję co komu kupię (zresztą już mam kupione 2 prezenty dla dzieci i 1 dla mojego brata) :) a już niedługo czeka mnie robienie ciasta na piernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awsdrtfghujjhgfrd
ja jedynie zapisuje w zeszycie jak wpadnie mi do glowy fajny pomysl na prezent albo gdy dana osoba wspomni o czyms co by chciala. notuje, a same prezenty kupuje na ok miesiac przed swietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wcześniej przygotowuję
się do świąt. Prezenty - zawsze wcześniej kupione i zapakowane. Menu ustalone już pod konieć października, gdyż na w 2. tygodniu grudnia robię zakupy spozywcze (sypkie, margaryny, cukier, napoje, soki, mięso, chemia), potem zostaje mi kupic tylko owoce, warzywa, ryby, Ciasto na piernik będę już robiła w przyszłym tygodniu - musi swoje odleżeć, będe piekła tydzień przed świętami. Ozbody choinkowe i do dekoracji w domu mam skompletowane. Także co roku dokupuję 2-3 rzeczy w danej kolorystyce i oczywiście obowiązkowo jemioła :) Świece są u nas na porządku dziennym, ale na święta zawsze są dodatkowe zapasy. Sprzątam zawsze na bieżąco. okna myję wtedy, kiedy tego wymagają. Czasami jest to 2 razy w mieiącu, a czasami raz na dwa miesiące - zalezy od pogody i natężenia ruchu ulicznego :P Dywany wietrzone na bieżąco, pod meblami sprzątam na bieżąco. Jedynie wześniej wypastuję podłogi, bo z tym mam zawsze więcej pracy i czasochłonne jest to zajęcie, ale potem efekt utzrymuje się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wcześniej przygotowuję
i uwielbiam ubierać choinkę i przystrajać wnętrze domu. Wcześniej ubieraliśmy choinkę w Wigilię, jest to zapewne magiczny moment, ale ja od jakiegoś czasu ubieram ją ok.15-19 grudnia- z prostej przyczyny - chcę się nią nacieszyć :0 W salonie i jadalni oraz kuchni zawsze ustawiam świateczne dekoracje - wszystkie łączą świece - uwielbiam ich migotanie i blask. W tym roku planuję zakup lampkowej girlandy okiennej, delikatnej, ale dającej efekt migocących światełek - umili mi pracę w kuchni. Juz na poczatku grudnia nastrajam się świątecznymi piosenkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako gosć weselny
ida ćwięta ida ćwięta każda buzia ućmiechnięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako gosć weselny
ida ćwięta ida ćwięta każda buzia ućmiechnięta:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×