Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Gość Wyrozumiale - Wspaniale
...a motto się nie wyświetliło!trudno jeszcze raz! [nie patrz na innych tylko na siebie 'pracując nad sobą']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
:-D eej więcej wiary w siebie może nie wszystkim Nam pisana jest samotność głowa do góry bez defetyzmu i stereotypów zajdziesz daalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Tylko miłość więcej nie trzeba NaM i znów można żyć...Coś Cię jeszcze niepokoi?chcesz to z Nami przewałkować?nie krępuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko milosc sie liczy. Zakochac sie moge nawet w cpunie. I jakos nie widze zycia z takim facetem. Chce tylko wiedziec, ze jest jeszcze troche normalnych facetow, zawsze to jakas nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Normalnie teraz parę słów o sobie-prosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem młodą osobą, która po prostu nigdy nie spotkała faceta, który by na mnie zasługiwał. Nie jestem jakąś suką, która ma straszne wymagania, chcę tylko być szczęśliwa. Radzę sobie w życiu sama, nie potrzebuję pomocy. Jestem samodzielną osobą, ale kiedyś będę chciała mieć rodzinę, dzieci. A życie chcę spędzić z facetem, który bedzie dla mnie wsparciem, przyjacielem. Wiadomo miłość jest najważniejsza, ale chcę te życie spędzić jako szczęśliwa osoba, a nie taka, która musi mieć cały świat na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Poda ktoś receptę żeby ewentualnie mógł się nawrócić np taki ćpun i niech będzie to normalny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Taki wzór nie ideał ,bo tych nie ma no ażeby ktoś nie zapomniał może pomogę: 1.Kochany i szanowany,miłość po grób 2.Zdrowy rozsądek 3.przy tym patrząc sercem,ekstra podejście 4.Śmiech! 5-FAJNE Zainteresowania-niekoniecznie wszystkie wspólne 6.Pielęgnacja 7.Wolność przemyślanych słów ...teraz wy...coś od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Dziękuję Ci. :-D staram się kiedyś pewna kobieta powiedziała,że jestem najnormalniejszy[chodziło o rodzeństwo]coś w tym jest...Uczę się każdego dnia...Właśnie a co Ty studiujesz ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Mm psychologia to fajna tajemnica...jestem w trakcie(trzech książek teraz wow ale się tego nazbierało)podstawy psychologi i socjologi...czy po psychologi czujesz się lepiej?Może jakaś cenna rada dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrozumiale... oto cenna rada:... ludzie zawsze kierują się zasadą przyjemności, więc skąd te wszystkie pytania dlaczego on/ona zerwł z nim/nią, albo o zdradę? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nikomu nie radze studiowac psychologii. Ja chodzilam na wszystkie wyklady i coraz bardziej zaczelam sie zastanawiac, ze jednak wiem za malo, ze sa pewne rzeczy, ktore niby sa na pierwszy rzut oka. I bylo duzo lez. Ciezki kierunek. Przynajmniej jezeli ktos do tego na serio podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×