Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ki***

Faceci, Mam na was Wywalone

Polecane posty

Gość Ki***

Dobrze mi sie bez was żyje. Żadnych scen, żadnych kłótni, niesnanek, nieporozumień. Robie to co chce i kiedy chce, ciesze sie wolnoscia. Wy tylko potraficie zamącic w życiu. Wiecznie niewyzyte bydlaki, co tylko d888 myslą a nie głową. Na cholere mi to? Puszczaja sie w klubach z dzi**ami a potem im sie dziewic na żony zachciewa. Pieprzyć was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Puszczaja sie w klubach z dzi**ami a potem im sie dziewic na żony zachciewa. Pieprzyć was '' LUBIE TO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ki***
Heh, dzieki. Ale to prawda jest!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi dobrze ebz baby
i w przeciwienstwie do ciebie nie musze wymyslac 100 powodów dla czego dobrze, dobrze i chuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ki***
powodów dla których nie chce was w życiu jest od zajebca i jeszcze troche... Wiadomo, Bóg stworzył faceta to sie zżalił i postanowił zrehabilitować się kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co masz jeszcze ciekawego
do powiedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I vice versa. :classic_cool:🖐️)) Tylko poco o tym zakładać topik? Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×