Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malami24

poznałam faceta prawiczka

Polecane posty

Hej chcialabym sie Was poradzic otoz poznalam miesiac temu faceta w ktorym sie zakochalam niedawno dowiedzialam sie od niego ze jest prawiczkiem, wprawdzie kiedys mial jedna dziewczyne ale bardzo dawno temu i nic z na takiego nie bylo. jestem dumna i szczesliwa ze poznalam takiego szanujacego sie faceta. Spotykamy sie ze soba wiem ze ja mu sie podobam itp tylko czego mi brakuje to tego ze nie umie sie o mnie postarac zabiegac itp:( Jak z nim postepowac zeby dac mu do zrozumienia ze tego potzrebuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudacznica spotkała
nieudacznika :classic_cool: nie nauczysz go zabiegania bo tego nie umie, dlatego miał tylko jedną dziewczynę i to bardzo dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaKotka84
Autorko, byłam w takiej samej sytuacji! Mężczyzna, bo już nie chłopiec, był prawiczkiem (dowiedziałam się o tym już po naszym, a zwłaszcza jego, pierwszym razie) i również nie bardzo wiedział jak się ze mną obchodzić :) tu jest potrzebna przede wszystkim rozmowa! Powiedz mu co Ci sprawia przyjemność, jak chciałabyś być traktowana, na pewno będzie się starał żeby Cię zadowolić :) mój z czasem załapał o co chodzi i powiem szczerze, że zarówno w codziennym okazywaniu zainteresowania mną jak i w sprawach łóżkowych jest o wiele lepszy niż nie jeden maczo, który laski od liceum zaliczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaKotka84
bo ja oczywiscie od liceum juz testowałam tych kurwiarzy maczo - stąd wiem, że jest lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaKotka84
ah, cóż to za zabawa podszyć się pod kogoś! gratuluje osobie powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaKotka84
nie zazdroszczę takich doświadczeń ale widać napawają Cię one dumą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Slodka kotka 84:) --> wiem ze jesli chodzi o sprawy lozkowe to rozmowa jest konieczna tyle ze u nas hyba jeszcze daleko do takich spraw:p mnie chodzi glownie o staranie sie i zabieganie o moje wzgledy, spotykamy sie jest nam dobrze w naszym towarzystwie ale ja juz sie nie widzimy to napisze jednego smsa ani razu nie zadzwonil do mnie z wlasnej woli nie wiem jak mu dac do zrozumienia ze potrzebuje jego starania sie o mnie zebym czula sie wyjatkowa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaKotka84
czasami mój wujek (no wiecie bear i te sprawy) skacze na mnie ze stolika i przewraca mnie na tace pełną kanoldów aby uroczyście mnie pomerdać za uszami przed nieziemskim figo fago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaKotka84
Ah, może źle sie wyraziłam :) Mój też na początku miał problemy z pisaniem jako pierwszy, z dzwonieniem, a ja przez to czułam się nie traktowana poważnie i powiedziałam mu o tym.. że było by mi milo gdyby w ciągu dnia napisał mi choć jednego SMSa, wiedziałabym wtedy, że o mnie myśli, że czasem 10min rozmowy przez telefon jest więcej warte niż godziny spędzone na gg.. przy okazji poruszyłam też temat drobnych gestów jak chociażby kwiatek, że kobiety tego potrzebują :) Skoro Twój, tak samo jak mój nigdy wcześniej nie był w związku to na prawdę nie wie z czym to się je.. trzeba mu mówić, tłumaczyć.. załapie i z czasem będzie Cię zaskakiwał jakim pilnym był uczniem :) głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze potzrebuje stranai z jego strony bierze sie stad ze wczesniej trafialam na samych pojeboow ;] wydaje mi sie ze wiecej daje mu do zrozumienia ze mi zalezy niz on mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka kotka 84--> tylko ze moj mial kiedys dziewczyne byl z nia 3 lata podobno ona go nie kochala dlatego nie uprawiali sexu od tej pory nie mial zadnej dziewczyny tak mi mowil staram sie robic wszytsko zeby sie przelamal itp na luzie do niego podchodze chce zeby sie czul swojo w moim towarzystwie no ale jak on dalej nie robi nic :( kazdy facet wie ze dla kobiety nie wiem danie kwiatka sprawi jej wielka radosc albo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaKotka84
Ja wcale się nie dziwię, że chcesz czuć się wyjątkowo, każda z nas tego potrzebuje :) Chłopak też musi czuć, że jest ważny, wtedy będzie śmielszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaKotka84
Uwierz mi, ja miałam dokładnie to samo! Mój długo się przełamywał, a ja już tysiąc razy miałam ochotę zostawić go w cholerę bo nie widziałam nadziei, ale zawzięłam się bo mi na nim zależało i cierpliwie czekałam.. doczekałam się po 2-3 miesiącach :) Dziś jesteśmy ze sobą pół roku i nie mogę narzekać, nauczyłam się dostrzegać jego zainteresowanie w innych rzeczach, nie tylko prezentach czy SMSach ale np. w tym, że zawsze mogę na niego liczyć, kiedy go poproszę o pomoc nigdy nie odmawia choć wiem, ze koliduje to z jego planami bądź jest dla niego w jakiś sposób męczące. Taki typ faceta, trzeba skupić się na dostrzeganiu drobnych sygnałów, które wysyła nieświadomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile Ty masz lat że takie pytania zadajesz ? poznałaś prawiczka to chyba wiesz co mu potrzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaKotka84
Samotny, to że jest prawiczkiem nie znaczy, że tylko rozprawiczenie mu w głowie i po tym nagle go oświeci i będzie wiedział jak obchodzić się z kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wystarczajaco lat zeby nie czytac takich durnowatych wpisow ,, wiesz czego mu potzreba jak jest prawiczkiem'' kurde co za ludzie pisza takie teksty, pewnie ze wiem i moze inna na moim miejscu by juz dawno tak postapila tylko ze mi na nim zalezy:) szanuje go i tez chce byc szanowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak facet jest prawiczkiem i o tym nie myśli nie wierz .. ile on ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumofce
no dobra, a skąd wiesz, ze jest lepszy niż niejeden maczo co zalicza od liceum? niezle musialas sie puszczac, ze mozesz dokonac takich porównań :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaKotka84
ludzie, czy wy musicie wszystko brać dosłownie?! Nie, nie puszczałam się i nie straciłam dziewictwa ani z pierwszym lepszym ani przed ukończeniem 20ego roku życia. Porównuje zachowania swojego mężczyzny do zachowania innych mi znanych, chociażby będących w związkach z bliskimi koleżankami, którzy rozpoczęli życie seksualne w wieku wiele wcześniejszym niż mój partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto tu napisal ze on nie mysli? chyba ze ja nie umiem czytac:p chyba kazdy facet o tym mysli prawda tyle ze ja nie chce byc pierwsza lepsza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka kotka84 tez chcialam go wiesz zostawic w cholere bo tez pomyslalam ze nic z tego nie wyjdzie co ty robilas zeby sie przelamal i zaczal sie o ciebei starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś chętny na telefoniczny seksik? tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt:http://www.sex-rozmowy.pl/monika_sex_telefon.html Lubię być zdominowana. Fetysze w twoim wykonaniu to nie będzie dla mnie żadna nowość. Lubię prawdziwych mężczyzn, którzy biorą sprawy w swoje ręce. Jeśli właśnie taki jesteś to powinniśmy się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jest chętny na sex telefon? Jestem Paulina znajdziesz mnie na http://sekstelefon.top/ Jestem słodką i trochę naiwną blondyneczką lubiącą w łóżku na ostro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×