Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DNS1

Czy piekne kobiety mają w zyciu gorzej?

Polecane posty

Gość DNS1

Pytanie jak w tytule. Jeśli tak to dlaczego. Faceci patrzą wtedy TYLKO na ich wygląd, inne kobiety są zazdrosne. Czy nie? Czy wrecz przeciwnie - maja lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odsłar
Zapytaj piękne, najlepiej z reala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DNS1
Pracuje z klientami i jak czasami widze moje niektore klientki, ktore sa zjawiskowo piekne, doslownie z wygladu idealne to zawsze zastanawiam sie jak wyglada ich zycie, czy czesto sa zaczepiane, czy czesto doswiadczaja zazdrosci innych kobiet. Ja je podziwiam, podziwiam ich urode, nie ejstem zazdrosna ale zafascynowana, widok takich kobiet daje mi motywacje zeby bardziej o siebie dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak zaczynałam
mają gorzej ale tylko u kobiet, cos o tym wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja i kropka
ja nie zazdroszcze takim bo wiem, ze i tak kediys beda stare i brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wielu sferach naszego życia liczy się to pierwsze wrazenie, pierwsze 3 sekundy one decydują o sukcesie lub porazce ;) Mysle ze ładnym jest łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DNS1
i ja tak zaczynałam "cos o tym wiem" opowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zazdroszczę :D i raczej mnie cudza uroda demotywuje :o bo to niestety rzecz wrodzona, nie nabyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelope2011
A ja im wspolczuje kiedy jezdza autobusami bo gapia sie na nie starzy albo oblesni faceci.. Nie moga nic zrobic w spokoju, wyciagnac mp3, odpisac na smsa bo tamci sie gapia, a jak zdarzy im sie popelnic gafe to sie smieja ze piekna i glupia a to tylko zwykla gafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ladna
nie powiedzialabym tego, ale skoro juz ktos pyta to powiem, Jestem atrakcyjna kobieta, i pomomi urody wcale nie jest tak prosto. Faceci zaczepiaja bo mysla ze wraz z uroda i usmiechem idzie brak szanowania siebie, codziennie mam kontakt z klientami, te usmiechy znaczace i tanie teksty... nikt nie patrzy na to kim jestem i jaka, a jak juz po chwili oreintuja sie ze i uroda i intelekt idzie u mnie w parze to traca zapal... szukaja ladnych ale glupich towarzyszek chwili, i z takim stereotypem musze walczyc... a co do kobiet to zupelnie inna bajka i tez nie jest lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze jednak ze wszystkie piekne kobiety mają w życiu sielankę:) znam kilka przypdaków pieknych kobiet które na własną prośbe spieprzyły sobie zycie i brak szczescia odrył im się zmarchami i zaniedbaniem :) Wszyskie szczesliwe kobiety są pieknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mężczyzn jest łatwiej, ale dobrze dogaduję się ze szczęśliwymi kobietami, a nie takimi, które mają źle i wyżywają się na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga ładna ale wredna
nie powiem jestem ładna i mam to szczęście ,że jedząć wszystko nie muszę myśleć o dietach :) ogólnie uroda zmienia trochę relacje tzn. panuje przkonanie ,że ładna to wiele może zalatwić sobie "dupą" :O ciężko jest przekonać innych ,że masz wiedzę i umiejętności a nie tylko wygląd. niektórzy panowie chcą się spotykać ze mną tylko dla tego ,że skoro ładna to można się będzie pochwalić przed kumplami jaką to się ma laskę -nie ważne jaka jestem .Pomijając już męskie komentarze w stylu : hej ślicznotko postawić ci browara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj_wieśnik_z_gor
TO ZALEŻY: Mają gorzej, można powiedzieć ze paradoksalnie, bo przecież są ładne, jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego faceta. Wiemy ze skoro są ładne to poleci na niej rzesza fagasów, niekoniecznie zainteresowanych tą kobietą, tylko jej ciałem. Łatwiej znowóż mają jesli chodzi o życie zawodowe. Jesli chodzi o paszczury, to te znowu tez w sumie mają przejebane, bo zaden przystojny facet nie spojrzy na paszczura... ehh w sumie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Tobie trudno przekonać innych, że jesteś inteligentna, to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się obracają w środowisku, gdzie faceci patrzą tylko na ciała dziewcząt, to mają problem ze znalezieniem faceta, ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj_wieśnik_z_gor
a gdzie nie zwracają na to uwagi ? w kosciele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kościele? i to niekoniecznie :D może w klubie emeryta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ladna
zanim dostalam prace, bylam na kilku rozmowach .. widzialam jak sie "przyszly" szef slini i wcale nie bedac pod wrazeniem mego CV, paru bylo na tyle bezczelnych ze zapytali wprost czy jestem zainteresowana praca po godz.. to naprawde nie jest tak piekne jak sie innym wydaje, kiedy musimy udowadniac na kazdym kroku ze nie tylko ladna twarz ale i osobowosc pozdrawiam wszystkie ladne kobiety :) 3majmy sie prosto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttyyytuyuy
taka jedna ladna-widocznie ubierasz sie jak prostytutka, ja tez jestem ladna, ubieram sie skromnie i jakos nikt mnie nie zaczepia. a jak ktoras brzydka, ale dobrze zrobiona i wygląda jak kurwiszon, cyce na wierzchu, solara, tipsy, wlosy frabowane na blond, jeszcze moze sztuczne cyce? to nie dziwne ze cie szmato zaczepiają i wcale nie musisz byc ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgrr
ciagle mnie ktos gdzies zaczepia choc nie wygladam jak barbi na rozmowach o prace patrza na mnie z blyskiem w oku i tez pytaja o intymne rzeczy:O kobiety sa zazdrosne kazdy kolega z ktorym ide tylko na piwko lub kawke daje innym do myslenia ze mam "branie",pewnie jestem "latwa",bo czesto chodze na jakies "kawki":O jest jeszcze wiele powodow ,dla ktorych bycie ladna nie jest latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rttyyytuyuy, właśnie, takim się wydaje, że są piękne. Mnie też zaczepiają, ale nie rzucają tak bezczelnych tekstów, musiałabym naprawdę wyglądać jak kurwiszon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgrr
do tej wyzej---ja nigdy wyzywajaco sie nie ubieram ani maluje a od facetow nie moge sie opedzic,mylisz sie kochana,po prostu trzeba miec to cos w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgrr
nigdy nie bylam w solarium,nie mam tipsow,tylko krotkie paznokcie,ubieram sie skromnie ale mam styl,mam pasje i zawsze usmiech na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w sobie to coś, wiem o co Ci chodzi, ale nie słyszę takich chamskich tekstów, tylko takie spojrzenia albo zagadują z uśmieszkiem. żeby usłyszeć tekst: "czy dorabiasz po godzinach?" to trzeba wyglądać jak kurwiszon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się nie pobijcie która piękniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ladna
do tych wlasnie zazdrosnych.. mam 173 cm 56 kg nigdy nie mialam tipsow, nie chodze na solarium, a jedyny kosmetyk to cien n policzkach i tusz na rzesach, nie chodze w szpilkach stawiam na wygode a piersi to ja mam 70 b niestety nie chodze ubrana ja dziw....a raczej sportowa elegancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety zeby zniszczyc inna kobiete sa w stanie namowic przyjaciela, faceta zeby ja przeciagnal po sprawach sadowych. Znam jedna swinie ktora tak robi. Trudno uwierzyc, ale to traktuja jak sport. Jakis rozwodzik, jakas rozdzielnosc majatkowa, jakies ubezwlasnowolnienie, moze szpital psychiatryczny. A sedzina mowi na rozprawie, a gowno bedziesz miala z tej urody. Facet staruch, sedziny nie lepsze. Sport fajny. Biegly sadowy, ktory zauwazyl ze go mlodsza zona nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie,zależy jak się ubierasz, jak mówisz ,i co masz w oczach ,faceci to nie tacy kretyni jak wam się wydaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×