Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eh nie wiem

prawo jazdy

Polecane posty

Gość gość
A może warto zdecydować się najpierw na kurs na automatycznej skrzyni biegów? http://panpiffko.nysa.pl/automatyczna-skrzynia-biegow-kurs-jazdy/ Podczas zmiany biegów jesteście rozproszone i to też nie pozwala Wam się skupić na drodze, znakach i światłach. To może być rozwiązanie dla Was. A jak opanujecie jazdę, to możecie spróbować zdać egzamin na manualnej skrzyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejszy jest wybór dobrej szkoły jazdy, która pomoże nam w zdobyciu prawa jazdy. Jeżeli mieszkacie w Opolu lub okolicach to polecam wam zgłosić się do www.jazdanamax.pl Dzięki nim zdobyłam swoje prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się udało zdać prawo jazdy jeszcze na starych przepisać, a zdałam w ogóle za drugi razem :D a teraz śmigam jako kierowca. Fajną ofertę znalazłam na www.znajdzkierowce.eu i nie wyobrażam sobie teraz pracować inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imHeniek
prawko zdawałem w Warszawie w http://www.alfa.info.pl/ śmiało przyznaję, że dzięki nim zdałem to prawko, miałem taką przygodę podczas egzaminu, że egzaminator kazał mi wjechać w uliczkę na której akurat był wypadek i byli poszkodowani, gdy zobaczyliśmy, że jedno z aut leży na dachu egzaminator od razu wyleciał z samochodu na pomoc, ja zaparkowałem auto i pobiegłem za nim. Po całej akcji gdy wsiedliśmy do samochodu egzaminator od razu stwierdził, że za zachowanie zimnej krwi i pomoc mam gwarantowane u niego zdane prawo jazdy. Nigdy tego nie zapomnę mruga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłata za cały kurs trochę nas wyniesie, ale warto zainwestować w siebie, nie być od nikogo zależnym i samodzielnie przemieszczać się wszędzie tam, gdzie chcemy. Z tego powodu polecam tę szkołę , która umiejscowiona jest w Krakowie: http://izyda.elblag.pl/szkola-jazdy-w-krakowie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam https://manewr.com.pl/. To świetna szkoła z równie dobrymi instruktorami. Warto do nich zajrzeć jeśli nadal rozmyślacie za zdawaniem na prawko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs prawa jazdy spokojnie można zrobić w Pimot http://www.pimot.eu/ jak najbardziej polecam. Bardzo fajni, mili, kompetenti instruktorzy, do tego miła atmosfera. Bez problemu zdałam za pierwszym razem i teraz już jestem kierowcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim polecam i będę polecać Wyższą Szkołę Jazdy w Gliwicach! niezwykłe, indywidualne podejscie so kursantów, wspaniałe samochody, super atmosfera, ciekawe wykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o Warszawę chodzi to ja na kurs chodziłem do http://ledwojade.pl/ na Felińskiego. Dobrzy instruktorzy, atmosfera bez stresu, dobrze przekazywali wiedzę i potrafili zarazić miłością do samochodów. Dzięki nim zdałem już za drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że są szkoły, które uczą zdać egzamin i takie, które nauczają, jak jeździć. Moim zdaniem to znacznie ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam centrum i kształcenia Marzenie! z nimi prawo jazdy to bułka z masłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaMel
Akurat jeżeli chodzi o prawo jazdy to u mnie było bez większych problemów, ale jednak bardzo duży wpływ mała na to szkoła jazdy i bardzo dobrzy instruktorzy na których można trafić w OSK Pegaz w Poznaniu bo udało mi się oba egzaminy zdać za pierwszym razem. Bardzo dobrze znają trasy egzaminów, do tego uczą praktycznie wszystkiego od podstaw i zwracają uwagę na szczególiki które na egzaminie mogą zaważyć o zdaniu egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na kurs do dobrego ośrodka szkoły jazdy www.alien.szczecin.pl w Szczecinie. Bardzo miło wspominam kurs i pochwalę się, że zdałam za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie jeśli ktoś z was jest z Gdańska lub okolic mogę wam polecić ta szkolę nauki jazdy www.oskobelix.pl/ . Uważam, że na prawdę świetnie przygotowują do egzaminu i praktycznie nie ma szans nie zdać za pierwszym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwinka
ja robiłam dwie kategorie, najpierw b, później a, oba kursy robiłam w oes kraków i jestem bardzo zadowolona! :) Było rewelacyjnie, super instruktorzy, cierpliwi, panie w biurze wszystko powiedziały co jak i gdzie. Mega mi się trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina89922

Jeśli chodzi o prawo jazdy, to mnie została polecona szkoła http://orbiter.com.pl/ w Ciechanowie. Są to moje okolice, więc na pewno skorzystam z polecenia, ponieważ zależy mi na tym, aby szybko to załatwić, ponieważ prawo jazdy jest mi potrzebne do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiss

oes kraków, dobry instruktor to Rysiek Celer - ul Czarnowiejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odmawiam temat! Jest tu ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa jazdy

Witam,
Oferujemy pomoc w uzyskaniu ukraińskiego Prawa jazdy. Dokument jest całkowicie legalny, wyrabiany w tamtejszym urzędzie, na Ukrainie.
Jak to możliwe?
Wyrobienie prawa jazdy w Ukrainie jest bardzo proste, statystycznie posiadają oni największą zdawalność w Europie, a tamtejsi egzaminatorzy są chętni do współpracy, dlatego nie warto marnować czasu i pieniędzy na polskie WORDy.

Nie będzie problemu z późniejszą wymianą dokumentu na polskie Prawo jazdy. Posiadacze ukraińskiego prawa jazdy zgłaszają się z nim do polskiego wydziału komunikacji w miejscu zamieszkania. Składają wniosek o wymianę zagranicznego dokumentu na polski. Po załatwieniu formalności i wniesieniu niewielkich opłat (100,50 zł) po ok. dwóch tygodniach mają polski dokument w kieszeni!

Wiecej informacji na 579 230 075

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią szkołą nauki jazdy, która dobrze was przygotuje do egzaminu państwowego to skontaktujcie się z  www.testosk.pl Szkoła ta ma swoją siedzibę w Olsztynie, więc polecam ją wszystkim z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fritii

To prawda dobra szkoła nauki jazdy to juz 50% sukcesu.  Ja chodziłam na kurs prawa jazdy do szkoły jazdy w Szczecinie w  Alien . Kurs na prawo jazdy szczecin do dobra inwestycja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła jazdy idrive gliwic

Jeśli chodzi o szkołę jazdy w Gliwicach, to polecam iDrive - https://idrive-szkolajazdy.pl/ 🙂 Najlepsze przygotowanie do egzaminu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dugat

Bardzo dobrze kursy prowadzą w Ledwo Jadę na warszawskim Żoliborzu. Wysoki poziom, fajni instruktorzy, bezstresowo, miło, przystępna cena. Dobrze, że na nich trafiłem bo od znajomych różne opowieści słyszę jak to trafili nie zawsze fajnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOla

ja polecam oes kraków, biuro ulica Czarnowiejska Robiłam tam kurs na prawko i zdałam za 1 razem. bardzo sdobrze prowadzone jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrózniczka

BARDZO polecam CSK ROZPĘD w Lublinie! Wszystko za pierwszym razem - i teoretyczny i praktyczny! Najlepsza szkoła!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×