Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie za fajnie

Co z nim nie tak?

Polecane posty

Gość nie za fajnie

Wkurza mnie to powoli, zawsze inicjatywa wychodzi ode mnie, to ja rzucam pomysłami, on sam z siebie - nic. Kiedy pytam, co będziemy robić, odpowiada zawsze "a co byś chciała", albo "nie wiem". Generalnie jest mu wszystko jedno, cokolwiek zaproponuję - zgadza się na to. Nie wiem, czy to kwestia charakteru jego, czy może ma ten związek w dupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam takiego złamasa
i co gorsze, to chyba nie wynika z jego charakteru, bo poza związkiem jest bardzo przedsiębiorczy i tryska pomysłami moja teoria: albo ma mnie w dupie, albo tak się wypala tryskając pomysłami poza związkiem :p, że dla mnie już nic nie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za fajnie
Wkurwiające co? Przez to są kłótnie non stop. Piszę mu np. sms-a, że na jutro zapowiadają ładną pogodę i może coś wmyśli. No już prościej się nie da. I co? Oczywiście nie wymyślił NIC, choć raczej dałam mu podpowiedź. Nie wiem co z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam takiego złamasa
nooo...mój to mnie najbardziej wkurvia, jak dzwoni i najpierw rozmawia ze mną 15 minut, po czym sam z własnej woli nawet nie zaproponuje spotkania, tylko czeka aż ja to zrobię :| albo proponuje je np za pół godziny, podczas gdy ja niegotowa itp...i ten durny tekst: to coo robimyyy? grr aż mną trzęsie jak o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kapa
To ich zostawcie, co za problem, tylko zrywając powiedzcie powód, nauczą sie na następny raz i z wtedy w innym związku im wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam takiego złamasa
łatwo tak napisać komuś na forum "to go zostaw", prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapaosss
Nie staraja sie bo wiedza ze nie musza. Robia tak jak im wygodnie nie kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kapa
No fakt łatwo, ale co mam ci napisac skoro tak ci to przeszkadza, jak rozmowy nic nie dają no to nie bedzie lepiej. Life is Brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam takiego złamasa
to ja pytam, jak zrobić, żeby wiedzieli, że MUSZĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufolLud
Najlepiej olac, bawic sie, wychodzic bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam takiego złamasa
olać-tzn co? nienawidzę takich gierek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za fajnie
No wiec właśnie, łatwo napisać. Mój mi kiedyś wypalił takim tekstem: chcesz mnie zostawić, bo nie wymyśliłem co będziemy robić w piatek? No rzeczywiście, trochę to banalny powód, nie zapominajcie dziewczyny, że my się kochamy tak? Tylko ta totalna bezwolność.....wrrr....I dobrze znany mi tekst :"to co robimy" :) Nienawidzę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za fajnie
Może rzeczywiście się nie starają, bo wiedzą, że nie muszą? Przecież zawsze za nich coś wymyślmy .....hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×