Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalisz fajny miły brunet

W Kaliszu są wolne kobiety chętne na nową znajomość?

Polecane posty

Gość Kalisz fajny miły brunet

Witam. Kalisz fajne miasto, tylko czy wszystkie kobiety są już zajęte lub mają dość męskiego towarzystwa? Zastanawiam się , czy na tym forum jest dziewczyna, kobieta, która ma dość samotności i ochotę na spotkanie w neutralnym miejscu. Oczywiście nie mam teraz na myśli wcale seksu, na pierwszym spotkaniu jak większość tu facetów, gdyż tego muszą chcieć obie strony, tylko po prostu spotkać się z płcią przeciwną z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym, a co do seksu, to czas pokaże. Na początek oczywiście można porozmawiać za pomocą internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz fajny miły brunet
Z wyglądu, to góra na 25 lat wyglądam, a tak naprawdę ,to blisko 38, po prostu nie wyglądam na swoje lata, a Ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
20 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz fajny miły brunet
Czyli będzie przeszkadzał Tobie mój wiek? gdyż Twój mi wcale nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
dla mnie to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz fajny miły brunet
Dokładniej na czym polega ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
Widzisz... między nami jest różnica pokoleniowa, to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz fajny miły brunet
Szkoda, chyba masz ochotę mnie poznać w realu i wtedy sam się przekonasz, że mam czyste intencje i możemy zostać znajomymi, przyjaciółmi, po prostu będziesz moją bratnią duszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
To nie wypali chociażby z tego względu, że mieszkasz za daleko. Poza tym facet w Twoim wieku nigdy nie ma czysto koleżeńskich intencji do dziewczyny w moim wieku. NIGDY. Piszę to z doświadczenia i nie zaprzeczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz fajny miły brunet
Jeszcze raz powiem to samo, że: Oczywiście nie mam teraz na myśli wcale seksu, na pierwszym spotkaniu jak większość tu facetów, gdyż tego muszą chcieć obie strony, tylko po prostu spotkać się z płcią przeciwną z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym, a co do seksu, to czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz fajny miły brunet
Jeżeli tylko by mi zależało na seksie, to bym najpierw Ciebie zapytał, czy jesteś blondynka ,czy brunetka? niska, czy wysoka, szczupła, czy nie? Z moich ust nic z tych pytań jednak wcale nie padło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxs 40
wysoki kawaler lat 40 .szuka kobiety 34-41 lat . WOLNEJ bez dzietnej ,bez nałogów . ZAINTERESOWANIAMI sport .muzyka klasyczna. A reszta na ewentualnym spotkaniu w realu . pozdrawiam .Liczę na poważne oferty kobiet .NIE poważne od rzucę .paniom karanym i palącym nie odpisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kaliszu to zostały tylko same fortepiany. Ostatnia ciekawa, choć nie wolna, ( i to mój pech ), wyjechała do Niemiec. :( Ręka chłopcze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×