Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manikaaaa

kosmetyki naturalne

Polecane posty

Gość gość
Bardzo dobrej jakości kosmetyki naturalnego pochodzenia takie jak na przykład emolienty czy dermo kosmetyki znajdziesz w ofercie sklepu pod adresem www.e-naturalne.pl To mój ulubiony sklep, który najczęściej odwiedzam i zaopatruję w nim w potrzebne produkty całą rodzinę. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo fajnych rzeczy można znaleźć w sklepie na stronie www.e-naturalne.pl Sama tutaj kupuję głównie maseczki. Super efekty widzę zwłaszcza po tej żelowej z algami i witaminą C. Tonizuje, odżywia skórę, a przy okazji jest dość szybka w nałożeniu, zabieg można zamknąć w ciągu 5 minut i to nie jest tylko takie hasło, ale faktycznie dłużej to nie trwa. Dodatkowy plus to bardzo przyjemny zapach zielonej herbaty, fajna alternatywa na tle innych naturalnych kosmetyków które często potrafią niezbyt fajnie pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cera jest akurat bardzo wymagająca, bo z mocną tendencją do przesuszania więc zwykłych kosmetyków właściwie nie mogę używać, zostają mi tylko naturalne. Ostatnio zaopatruję się głównie na stronie www.e-naturalne.pl Duży wybór kremów nawilżających, sporo klasowych marek, które mają dobre opinie. Obsługa na duży plus, czekać na dostawę nie każą klientowi za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ja stosuję zwykłe raczej te organiczne. Ale ostatnio znalazłam super stronkę gdzie można zgarnąć zestaw kosmetyków -http://66t52.getlink.gq/Nyr Polecam spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre naturalne kosmetyki znalazłam w Alg Borje- z alg morskich. Mnie bardzo dobrze służy krem i szampon. http://sklep.alg-borje.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujq
https://produktybenedyktynskie.com/ Polecam stosowane przeze mnie od lat produkty benedyktyńskie. Produkty Benedyktyńskie to kolekcja wysokiej jakości artykułów spożywczych, piw, nalewek oraz rosnąca oferta kosmetyków i wyciągów leczniczych, specjalnie wyselekcjonowana przez Mnichów z Opactwa w Tyńcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór naturalnych kosmetyków ma sklep Enaturalne – www.e-naturalne.pl Dużo mam od nich rzeczy kupionych w tym super maskę algową z węglem aktywnym. Jeśli ktoś potrzebuje odtłuszczenia skóry to ta maseczka się rewelacyjnie sprawdzi. Dobry kontakt ze sklepem jest, zawsze można obsługę dopytać o skład konkretnych rzeczy i działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jakiś czas się zaopatruję głównie na www.e-naturalne.pl i mogę ten sklep polecić. Mają praktycznie wszystko od kremów, przez olejki, po masła, detergenty i dermokosmetyki. Szybka dostawa, zawsze produkty są profesjonalnie dokładnie pakowane, także nie ma szans żeby się cokolwiek odkręciło i wylało podczas podróży. Z moich ostatnich zakupów tutaj to zwłaszcza olejek jojoba mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowym sklepie z kosmetykami Kontigo znajdziesz spory wybór naturalnych kosmetyków, mnie bardzo odpowiada seria Biolove https://kontigo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko jest naszprycowane szkodliwą chemią a przez skórę do krwiobiegu ,bo jak ma terminy najmniej na trzy lata to ile tych toksyn i wpostaci konserwującej nam nawalą. Nie ma jak kremy zamawiane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnyvh w aptece i zrobione w recepturze aptecznej z ekologicznych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Ja bardzo lubię naturalne Botame, kupuję je na doz pl bo mają w najlepszej cenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara5

Generalnie polecam Ci całą serię od Starej Mydlarni, świetne kosmetyki w bardzo dobrych cenach. Wejdź do nich na stronę i sama zobaczysz na pewno znajdziesz coś dla siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W salonie medycyny estetycznej polecono mi ten krem e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159 i nawet po depilacji super się sprawdza. Na noc najlepiej położyć, bo widocznie cera lepiej wygląda, jak się człowiek wyśpi. Na noc ten krem, a z rana coś z mocnym składnikiem aktywnym i można się dobrze poczuć. Polecam wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W moim salonie medycyny estetycznej wykorzystuję tzw. zaawansowane peelingi naturalne od e-naturalne.pl/pl/c/SPA-maski%2C-glinki%2C-peelingi/123 i sprawdzają się świetnie. Ogólnie najlepiej schodzą u mnie. Szczególnie glinka zielona i czerwona. Klientki ciągle się dopytują, bo czują się mocno odświeżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×