Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy testy mogą się mylić?

czy testy mogą nie wykazywać ciąży

Polecane posty

Gość czy testy mogą się mylić?

stosunki seksualne w dniu 7 i 11 cyklu, testy wykonane w 28 i 31 dniu cyklu i brak ciąży (testy z internetu za złotówkę), teraz jest 34 dzień i dalej nic, czy testy mogą się mylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga sie mylic,chociaz nie wiem czym tj spowodowane,bo kobieta w ciazy ma jakis hormon,ktory pokazuja testy w moczu,a jednak.ogladałam taki program w tv"ciaza z zaskoczenia"i tam dziewczynie przez całą ciaze testy wychodziły negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam stosunek w 12 i 13 dniu cyklu, test z wczoraj w 26 dniu cyklu juz pokazał kreskę ;) Może postaw na porządny test z apteki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy testy mogą się mylić?
nie rozumiem tego bo raz już byłam w ciąży, test wtedy wykazał mi ciążę już w 31 dniu cyklu, wyszły dwie grube kreski a teraz nic, tyle, że wtedy to był test z apteki za ok. 12 zł a teraz z internetu za 1 zł, nie wiem czy te testy mogą być jakieś "gorsze". mam jeszcze takie testy ale teraz już chyba nie ma sensu go wykonać, może jutro rano, nie wiem dlaczego nie dostaję okresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi tylko o jakosc testu.moze cos ci sie poprostu przesunelo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy testy mogą się mylić?
bardzo możliwe, nie wykluczam tego ale jeśli tak to wolałabym już dostać po prostu jak nie dostanę do czwartku to idę do lekarza ale martwi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
te testu z internetu są takie same. JEśli masz mało hcg w moczu to nawet najlepszy test tego nie wykaże. 14 dni po stosunku możesz zrobić badanie krwi, da ono 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy testy mogą się mylić?
kiedy robiłam test byłam już 20 dni po stosunku więc chyba by wyszło jakby coś było prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
mi wyszło 8 dni po, właśnie te z allegro, ale są kobiety, które mają bardzo niskie hcg w moczu i testy nie wychodzą. Moja szwagierka miała do 9tygodnia ciąży negatywne testy, a już dawno wiedziała, że to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×