Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczko90

Sara - imię dla dziewczynki?

Polecane posty

Gość sara to sucze imie
bo dla psow plci zenskiej czyli suk :D To raz a dwa to imie zydowskie. Jedno i drugie dyskwalifikuja i imie i sucza zydokryptoreklame noszaca to imie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jenyyyyyyyyy
Nie jest złe imie ale faktycznie dookoła dużo psów ma na imie Sara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n nmnm
ladne imie, ale ze zdrobnieniem ciezko... ze co niby Sarunia, Sarcia albo Sarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak!
Mi sie w ogole nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga autorko.....
Jednym sie podoba innym nie ot kwestia gustu. Trzeba przyznac, ze nie jest szczegolnie obciachowe i raczej nie bedzie dla dziecka ciezkim brzemieniem i stygmatem (jak jakas slowianska Mszczuja albo inna Hildegarga) . Nie mozna tez z przekonaniem powiedziec, iz jest szczegolnie w zlym guscie jak jakas Dzesika czy Samanta. A tylko te dwa powyzsze powody moga zdyskwalifikowac imie ktore go brzmienie zahcwyca rodzicow Imie dla psa? Bez takich zlosliwosci, to nie jest imie dla psa poniewaz posiada Biblijna etymologie i wielowiekowa tradycje (glownie w kulturze zydowskiej ale nie jest z nia do tego stopnia zespolona jak nie przymierzajac Rachela lecz zyskalo popularnosc rowniez wsrod inych narodow wiec generalnie jest OK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga autorko.....
Sarka -blle ale przeciez mozna znalezc inne zdrobnienia (jesli juz koniecznie sie tego pragnie, imie jest w koncu krotkie) np sarunia albo nawet sarenka; Wystarczy odrobina kreatywnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga autorko.....
A tak na marginesie znam ludzi ktorzy zdaje sie uwazaja wszelkie zdrobnienia za niegodne ich poziomu i wolaja na 1,5 roczne dziecko Bogumil, Bogumile itd (w pelnym brzmieniu) To jest dopiero pretensjonalne i snobistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara jak najbardziej
fajne,dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diviannna
sara - nie a tak wogule to bardzo oklepane i nudne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sara to nie jest oklepane imię ! Nie wiem co za debil to napisał... w 2013 roku 8 dziewczynek dostało to imię ! Więc jakie oklepane? Oklepane to są imiona takie jak Julka,Maja i Lena :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miała córkę miałaby na imię Sara Rebeka albo Rebeka Sara, uwielbiam te dwa imiona są piękne eleganckie z tradycjami, poczytaj o Sarze i Rebece, ahhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak wogule to bardzo oklepane i nudne imie Dobrze, że Ty W OGÓLE jesteś taka oryginalna i rozrywkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla czworonoga
Dobre. Jak kuba sonia max i borys:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi sie imie Sara. Gdy bylam w pierwszej ciazy takie imie mialam w planie gdyby wtedy byla corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy wyśmiewają obce imiona u dzieci z powodu presji otoczenia lub własnych przekonań ale coś im się w nich podoba skoro pies to Sara ( na moim osiedlu) a chomik kolegi z dzieciństwa to Maxiu :D. Żeby uzmysłowić, właścicielka psa Sara jest Antosia (Antonina) a Maxia chomika miał Kazek (Kazimierz). Sama nie wiem.....chyba zwięrzęta się już ładniej wabią niż ludzie nazywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kldrts
Właśnie rozważam to imie dla córki. Jest piękne, biblijne. Zastanawiam się tylko czy inne dzieci nie będą na nią cmokać i wołać "siad", ale wydaje mi się, że jest coraz mniej psów które wabią się Sara... Dorosłym - wiadomo, że będzie się to tak kojarzyć, a rówieśnikom to już niekoniecznie. Osobiście nie znam żdnego takiego psiaka, a za to znam dziewczynę o takim imieniu. Wydaje mi się, że coraz częściej może się ono pojawiać wśród ludzi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej tak byc powinno,bo to jest kobiece imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Paweł II Papież Polak
Niech duch święty obdarzy wszystkich marchewką, kapusta i kalafiorami. I niech będzie tak już zawsze. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to bardzo ładne imię.Bież śmiało. Jak chcesz poczytać o moich rozsterkach związanych z imieniem to zapraszam na mój blog: www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na buraczyznę nie ma skutecznego oprysku. Dalej nie rozumieją,ze nie nadaje się ludzkich i imion psom. I jeszcze nie rozumieją co jest złego w tym ,,,ze swoją suczkę nazwali Zuzia,Maja,Sara czy Sonia. Ludzie człowiek to nie zwierzę .Człowiek odczuwa przykrość z powodu poniżania go i nazywania jak pies. Odwrotnie już tak nie jest . Psu jest obojętne. Ale może być potem znienawidzony taki pies przez np. sąsiadów, którzy mają powiedzmy wnuczkę o tym imieniu. Także kochajcie naszych braci mniejszych ,ale ich nie uczłowieczajcie. Wszystkim to wyjdzie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara2504
Ja mam tak na imię i bardzo się z tego cieszę :) Podoba mi się i nigdy z nikim nie byłam mylona bo nie było drugiej Sary ;) A to ze psy się tak wabia to już niestety wina właścicieli. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z pomaranczy
Za granica znane, znam dziewczynkę z Hiszpanii, Kobietę z Iraku która mieszka w Holandii i niestety Sare z Polski, moją ex przyjaciółkę i przez to że jej już nie lubię, to imię źle mi się kojarzy, ale szczerze to imię nigdy mi się nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne imię tak sie nazywa pies mojej koleżanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×