Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NocnaFuria

Nagi śasiad na balkonie

Polecane posty

to, ze jest na swoim, to zaden argument. wlasciciele domow jednorodzinnych tez musza postepowac zgodnie z zasadami pozycia spolecznego. moja sasiadka palila smieci w piecu i zostala ukarana mandatem. palila w swoim domu, w swoim pieci i swoimi smieciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowany,wyjdz na swoj balkon bez gaci,ktos zadzwoni na policje,dostaniesz 500 zl mandatu,i ciekawe,czy wtedy nie bedzie ci to przeszkadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ale ja nie mam potrzeby ani chęci wychodzi bez gaci natomiast rozumiem że ktos inny może miec i chooj mi do tego. Palenie śmieci zatruwa środowisko i najzwyczniej to smierdzi a stojący goły facet nijak nie wpływa na moje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla ciebie moze nie,ale wyobraz sobie np.10-letnia dziewczynke,to moze byc dla niej trauma. Po to sa pewne przepisy,zeby ich przestrzegac i tyle. W naszym kraju nie jest norma naturyzm...chyba,ze w wyznaczonych do tego miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dostales dowod na to, ze bedac na 'swoim' nie zawsze mozesz robic to co chcesz. nie widze sensu dyskutowania z kims, kto zamiast zdrowych argumentow wysuwa bron w postaci preferencji politycznych przeciwnika czy jego kompleksow. zycze wszystkim udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no zgadzam sie że trzeba miec troche nie teges w bani żeby latac po balkonie z gołą parówą ale w końcu jego balkon i nie było to południe. wyszedł chłop na chwile w nocy bo myslał ze nikt go nie przypali i tyle. Co do małych dziewczynek to bardziej bym sie martwił ze je przejedzie jakiś pijany kierowca albo koledzy ja dragami począstują a nie tym ze zobaczy golasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolkaaa
A ja chodze po dmu nago. I jak wychodze na balkon wywiesic pranie lub usiasc i zapalic to sie nie ubieram. Nie jestem ekshibicjonistka bo mnie to w zaden sposob nie podnieca. Nagosc jest dla mnie czyms zupelnie naturalnym. Zreszta ja sie nie przygladam kto, jak i po co wychodzi na balkon i mysle ze dorosly normalny czlowiek robi tak samo. Bardziej smieszy mnie autorka ktora dokonala szczegolowych ogledzin (owlosiony stojacy, lat 60) niz zachowanie jej sasiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie doczytales chyba,ze jak go autorka przylukala,to siedzial i sie usmiechal...Nie wiem,normalne by chyba bylo,jakby sie jakos zakryl,albo wszedl do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee poprostu wykazal zimną krew. Skoro już się stało i go przylukała to wytrwał twardo. Powiem Ci że nie lubie swiecic jajami ale chyba tez bym został. najgorzej to uciekać i udawac że "nic nie było"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolkaaa
W Berlinie naszczescie tu to nikomu nie przeszkadza a nagosc nie jest karalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolkaaa
Autorko wracaj z tego balkonu bo Ci temat zamiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma35335
ja czasem brykam nago po mieszkaniu i nie widzę żeby mnie ktoś podglądał chociaż firanki mam odsłonięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdansk

Na torunskiej 2 A  tez czasami widac typa bez majtek w samej koszulce. Niezly widok mamz bloku obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka

W Łodzi na teofilowie też jest jeden przystojniak co czasem wyjdzie na papierosa w samej koszulce lub zupełnie nagi. Jak wychodzę z psem to rano widziałam go kilka razy. A że mieszka dość wysoko to pewnie myśli że go nikt nie widzi.

Szczerze mówiąc to zastanawiam się jak go poznać bo fajne ciacho ale pracuje dość długo bo w tygodniu raczej co nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nagosc jest czyms absolutnie naturalnym i uwazam , ze jesli ktos chce chodzic nago to ma do tego prawo . Tyle ze dla wlasnego komfortu powinien brac pod uwage uwarunkowania w ktorych przyszlo mu zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×