Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meradillia

Test ciążowy Clearblue(elektroniczny)-Pomózcie z odczytaniem wyniku!!!

Polecane posty

Gość Meradillia

Witajcie. Dzisiaj rano robila test elektroniczny Clearblue. Wynikiem jest + lub -. Wynik wyszedł mi negatywny bo mialam - . Czytalam na ulotce ze przed wyrzuceniem testu trzeba usunąc baterię znajdującą sie w srodku, więc otworzylam test i tam byla taka tektórka jak w zwyklych testach. Na niej byly dwie kreseczki z tym ze jedna bardzo słabo widoczna ale z czasem robila sie bardziej wyrazista. Nie wiem co teraz mam myslec. Wyszedl - a na taśmie w srodku byly 2 kreseczki. Mala któras z was tak samo? Wiec prosze was jaki byl wynik i czy okazal sie on wiarygodny? ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxglkjmhnb
ku ,p test innej firm ,y i sprawdż ja miała dwie kreski z tego jedna jasna a jestem teraz w 12 tyg cąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc jak to załatwiłaś wcześni
przecież wiadomo że test po dłuższym czasie traci swoje właściwości i wynik może się zafałszować. Liczy się odczyt w czasie wskazanym na ulotce. A poza tym skoro wynik miał być + lub - to co cię kreseczki dwie interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxglkjmhnb
elektronika czesto szwankuje ja taz miałam minus zrobiłam test innej firmy i dwie kreski jedna jasna udałam sie do gin i jak pisałam powyżej 12 tydzień już jest ... elektronika czesto pcha nas w błąd a my wcale o tym ni erwiemy mój gin powiedział że te elektroniczne testy są do dup.....:) najlepsze sa strumieniowe płytkowe elektroniczne choc bedziesz w ciązy moga niepokazać plusa ponieważ bedzie zbyt małe stężenie w moczu a płytkowy pokaże ci jasną kreske ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxglkjmhnb
widze ze nie czytasz co pisze ech szkoda odpowiadac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meradillia
Droga kolezanko zsxglkjmhnb dzieki ze mi powiedzialas pare slów na temat testow elektronicznyh;)) Nie dośc ze sa drogie to jeszcze mogą pokazywać mylne wyniki Ohhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxglkjmhnb
taka jest elektronika niestety .. kup normalny test i zrób albo beta w poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meradillia
Robilam test tydzien temu i wynik byl negatywny, to byl zwykly test na kreseczki heheh (nie znam fachowej nazyw) Dziaisj postanowilam zrobic jeszzce jeden bo to moj pierwszy dzien spodziewanej miesiaczki i wyszly mi takie cuda. No bede musiala zrobić kolejny test ale za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxglkjmhnb
spóznia ci sie okres czy własnie dzisiaj pierwszy dzien gdzi emiałaś go dosta c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meradillia
Wlasnie dzisiaj powinnam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxglkjmhnb
kup test i wykonaj go jutro z rana :) ja miałam pre test a wcześniej quixx test oba pokzały jasne kreski w 3 tyg ciąży :) czyli tydzień przed miesiaczką :) w samą miesiaczke poszłam do gin wykonała usg pow ze pęcherzyk jest widoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meradillia
A pisalas ze robilas test elektroniczny i mialas minus. Wiec jak bo sie troche pogubilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxglkjmhnb
elektroniczny robiłam wdniu spodziewnaje miesiączki i był negatywny dlatego udałam sie do lekarza który zrobił mi usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meradillia
Własnie dostalam okres;(( Nic z tego:( jestem troche rozczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsxglkjmhnb
no trudno nastepnym razwem mozze si euda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie dlatego
test powinno się robić gdy okres się spóźnia. Powodzenia następnym razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja taki zrobiła pokazał mi że nie jestem, otwieram go a tam 2 kreski i to od razu a nie po jakimś czasie( to taki który pokazuje w którym jest się tygodniu) nie rozumiem tych testów, na razie czekam do @ i zobaczymy czy było za słabe czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec ja tez dam tu swoja opinie na temat tych testow sa do d**y i tyle mi rowniez pokazal brak ciazy a po otworzeniu go byly dwie kreseczki tez tego nie rozumie,wykonywalam dwa dni wczesniej inny test paskowy i po chwili pokazal sie plus .wydaje mi sie ze teaty elektroniczne zawodza i sa drogie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie zawodza te testy, tylko jak masz odczytac + lub -, to nie rozumiem co cie obchodza w srodku jakies paseczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka 225 225

Dziewczyny dziś robiłam test clearblue ze wskaźnikiem tygodnia ciąży i wyszedł mi minius. Ale nie dało mi to spokoju i to rozebralam. W środku były 2 papierki i jeden miał 2 kreski a drugi 1 co to oznacza. Proszę piszcie. Bardzo się boję....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxd

Oznacza że nie powinnaś rozbierać testu bo to nie o to chodzi.

Zamiast rozbierać test trzeba kupić i zrobić kolejny test skoro wynik cię nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katarzynka 225 225 mam tak samo czy mogę wiedzieć czy byłaś wtedy w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi nowa moda na rozbieranie testów ciążowych w poszukiwaniu pozytywnego wyniku. Ręce opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×