Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piękna okularnica

chyba nie mam szczęścia w miłości

Polecane posty

przyciągam samych chłopców, co by chcieli ale nic nie robią, na co dzień jestem silna, chciałbym poznać mężczyznę przy którym mogłabym być beztroską kobietką. W związku nie chcę 'rządzić' tylko polegać na tej drugiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrewrdsa
wszyscy faceci to mali nieporadni chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka_33
ciezkom znalezc druga polowke ja znalazlam w wieku 30 lat na dodatek w innym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka_33
ciezko *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k7
"mogłabym być beztroską kobietką. W związku nie chcę 'rządzić' tylko polegać na tej drugiej osobie." Nie masz ojca? Bo chyba tylko on mógłby to zapewnić. Związek polega na tym, że obie strony muszą na sobie polegać, a nie na tym, że jedna ze stron jest beztroska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mamy ten sam problem,sami nieudacznicy,szukajacy nianki,a Ci co sa odwazni i wiedza czego chca ,spitalaja bo boja sie kobiet ,ktore umia decydowac same o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie masz ojca? Bo chyba tylko on mógłby to zapewnić. Związek polega na tym, że obie strony muszą na sobie polegać, a nie na tym, że jedna ze stron jest beztroska." Mam kochanego ojca. Nie chodzi o to bym była totalnie beztroska i wszystko było na jego głowie, nie zamierzam go do tego stopnia dręczyć i męczyć :P Potrafie sie o sibie zatroszczyć i chciałbym by partner też to potrafił, a czasem jako iż jest moim partnerem zatroszczył sie i o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to to tamto
czyli w głębi duszy chcesz być kurą domową i mieć patriarchalny uklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ambitną młodą marząca o karierze kobietą, nie zniosłabym zepchniecia mnie do roli kury domowej. Z drugiej strony facet który chce być kurą domową to nie jest facet dla mnie. Równowaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arizonaa
witaj w klubie, ja przyciągam albo takich ze złamanym sercem szukających pocieszenia, albo już zajętych, którym nie przeszkadza, że mają dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superDE
silni faceci z jajami wyginęli .... gatunek wymarły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony Wartburg
równouprawnienie przyniosło takie stutki kobiety chcą facetów o cechach sprzed czasów równouprawnienia ale nie chcą być kurami domowymi a ci faceci któzy mają takie cechy, oczekują kurodomowienia albo, albo, nie można mieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×