Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedobrze_mi

Spuchnięte nogi

Polecane posty

Gość niedobrze_mi

Strasznie, wręcz masakrycznie puchną mi nogi - zwłaszcza łydki i stopy, głównie kiedy siedzę w pracy. Znacie jakieś sposoby na to? Czy taki np. Aqua Femin może pomóc? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ten problem. prawdopodobnie problemy z krążeniem, tak mi się wydaje, aczkolwiek ja slyszalam wersje, ze to wszystko przez to, ze jestem wege i miesnie w lydkach wypełniają mi sie wodą, bo mam niedobory białka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plo
lioton 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze_mi
heh, też jestem wege, ale w wersje z wodą zamiast białka to jakoś srednio mi się chce wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez, ale taka diagnoze zarzucila mi lekarka, ktora nie jest w stanie wyobrazic sobie jak mozna nie zrec miecha. ja ostatnio kupilam sobie kwiatostan głogu z nadzieją, ze moze moje krążenie się popraiw, piję nie cały tydzień, wiec nie jestem jeszcze w stanie niczego stwierdzić. łykałam takie tabsy na opuchnięte nogi, ale nie jestem teraz w domu więc nie podam Ci nazwy, bo nie pamiętam. W kazdym razie jakies minimalne efekty byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyba
Nie jestem wegetarianką, a mam podobny problem co wy. Wniosek z tego, że to nie ma nic wspólnego z tym czy je się mięso czy nie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze_mi
No właśnie, moja mama żre mięcho i ma ten sam problem - to pewnie genetyczne. Ale tak czy siak - problem jest. Spróbuje ten Aqua Femin, choć drogie to trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie super działa veno spray zawiera mentol wieć schładza, poprawia krążenie, usuwa zmęczenie, można aplikować przez rajstopy, szybko się wchłania, nie brudzi ubrań, bardzo polecam dla wszystkich co moją problem z opuchniętymi, bolącymi, zmęczonymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×