Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enivid

pytania do chlopaków ze stulejką

Polecane posty

Gość enivid

czesc szperalam troche w necie na temat stulejki, ale tak naprawde nie znalazlam konkretnych odpowiedzi na pytania, które mnie dręczą czy chlopak, ktory ma stulejke odczuwa przyjemnosc z seksu, czy podczas stosunku go boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-ja789
Tylko naprawdę niewielka stulejka nie przeszkadza. Każda inna to po prostu kłopot. Wiem co mówię bo sam miałem. Jeżeli napletek nie jest w stanie odsłonić całej żołędzi to przy naciąganiu po prostu boli. Na szczęście sam poradziłem sobie z tym przed rozpoczęciem współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-ja789
Nóż myśliwski tate pozbawił mnie nie tylko stulei ale i całego pniaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enivid
do to-ja 789 : mówisz, ze miales czyli juz nie masz? zabieg? moj chlopak ma stulejke. nie rozmawialismy o tym nigdy.nie wiem nawet jak zaczac.wie, ze uwielbiam z nim sie kochac i mam wrazenie ze robi to tylko zeby zrobic mi przyjemnosc, a on z tego nie ma zadnej i sie meczy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-ja789
Zgadza się, miałem i już nie mam. Ale to nie był zabieg, przynajmniej nie taki w klinice To były trochę inne czasy (lata 90) więc wziąłem sprawy w swoje ręce (dosłownie :) i teraz jest OK. Do zasięgnięcia informacji polecam ci portal www.stulejka.com zwłaszcza forum Teraz po latach kiedy widzę tam zdjęcia penisów z bliznami potraktowanych przez chirurgów to ciarki mi przechodzą po plecach i cieszę się że tego uniknąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enivid
a swój pierwszy raz uprawiales majac stulejke? jesli tak, to mozna bylo mowic o jakiejkolwiek przyjemnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enivid
do Pan na włosciach : wyglada calkiem niezle.w porownaniu do mojego, wiec skoro mowisz ze troche boli, to mojego chlopaka pewnie cholernie :( i na dodatek mowisz, ze jak sobie pomozesz to napletek schodzi całkiem. u nas nie ma szans zeby zszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-ja789
Co do stulejki Twojego faceta odpowiedź może być tylko jedna. Prędzej czy później i tak trzeba zrobić z tym porządek, to może nawet zniszczyć wasz związek. Siłą tego nie zrobisz bo to on musi sam podjąć decyzję, ale nie stawiaj go też pod ścianą albo napletek albo odchodzę. Lekko nie będzie, ale życzę powodzenia w perswazji nooo i udanego sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-ja789
do Pan na włościach luzik to bardzo mała stulejka proponuję rozćwiczyć napletek samemu bez udziału skalpela. Skóra ludzka jest bardzo rozciągliwa tylko trzeba cierpliwości. Widzieliście co plemiona murzyńskie potrafią zrobić z grubymi uszami czy wargami a co dopiero z cieniutka skórką przy żołędziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enivid
do Pan na wlosciach: heh, racja dla mnie to super sprawa, choc czesto rozmawialismy o tym, ze chcialambym zeby i on dochodzil. mowil, ze i tak jest mu dobrze i ze z czasem sie nauczy. ale to takie gadanie bez sensu, bo w jego przypadku chyba tylko zabieg profesjonalny pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-ja789
No to już nie ma śmiechu. To, że nie dochodzi to wcale mnie nie dziwi. Przecież taki stan nie pozwala nawet na utrzymanie zwykłej higieny. Pomyśl co się gromadzi pod napletkiem i co się potem z tym dzieje. Widzę że masz więcej determinacji od niego, chociaż jedno z Was. Nie odpuszczaj. Potem Ci podziękuje jak już będzie normalnie funkcjonował i poczuje pełną przyjemność z sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien poddać się zabiegowi, bo przez to, że nie może dokładnie umyć żołądź może mieć później problemy. A jak już na stałe odsłoni żołądź to ona później "stwardnieje" i nie będzie tak czuła na ruchy w Tobie ;) Tak, że bez obaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enivid
najgorsze, ze on nie ma za grosz determinacji. kiedys namawialam go zeby udał sie do lekarza i nic go to nie ruszyło.on chyba nie widzi zadnego problemu... no coz, ja nie zostawie tak tego z wielu wzgledow. nie wiem jak sie za to zabiore, ale jakos trzeba. dziekuje chlopaki za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on się dziewczyno nadaje
do lekarza urynologa, bo mozliwe jest nieodklelenie napletka od żołędzi i będzie z niego ni chłop ni baba, co uzyska orgazm i spuści się jak mu czubek papierosem przypalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no czeba soąie radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troyd
tez mialem stulejke, ale warto to przejsc sam zabieg to nic strasznego, a teraz moj penis po obrzezaniu mi sie podoba :) naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaJuhas
Mój chłopak ma stulejkę. Chciałabym tak poniekąd żeby się obżezał, przynajmniej częściowo. przede mną miał wiele partnerek. One też namawiały go na obżezanie. On z pewnych niedokońca jasnych dla mnie powodów tego nie zrobł. Dla mnie to jest problemem z tego powodu, że przy seksie oralnym boli go. Mówi że za bardzo go ściągam. Wogóle to rzadko się kochamy. chciałabym żeby nasz seks był czestszy, zeby seks oralny był normalny, a nie tak jak obecnie, kiedy wchodzi w grę jedynie opcja "głębokie gardło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bylem maly to mialem stulejke, zapytalem mamy czy tak ma byc ze sie tej skorki nie da osunac na dol, powiedziala ze nie.poszlismy do lekarza zabieg byl bardzo krotki i nic nie poczolem, nie plakalem. Mysle ze trzeba to zrobic zeby nie bolalo podczas seksu i dla higieny bo bedzie smierdziec, nie ma jak umyc zoledzi. Takze do dziela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie w tym temacie, w temacie leczenia tego schorzeia moge polecic Ci lekarza www.urolog-gorecki.wroclaw.pl swietny specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
W sumie odczuwa, ale z pettingu bardziej. Wiadomo, że trzeba uważać tez trochę jak się wprowadza penisa do pochwy - i żeby się wtedy skórka za bardzo nie ściągnęła, bo wtedy będzie się odczuwać ból. Niestety mam stulejkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak miał problem i źle się z tym czuł, ale jednocześnie był na tyle wstydliwy że nie chciał nigdzie z tym pójść, w końcu wspólnie z nim wybrałam się na wizytę do http://seksuologia.org/, gdzie na szczęście przekonano go że łatwo ten problem zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdura muj chłopak ma i nic go nieboli i zciąga i zasłania głowke i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On32

Ortografia sie klania😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×