Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przykawiexdd

WYPOWIEDZENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! help

Polecane posty

Gość przykawiexdd

Czy jezeli umowa jest zawarta z dwutygodniowym wyprzedzeniem to znaczy ze bede MUSIALA jeszcze te dwa tygodnie pracowac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak niestety, dla mnie to bezsens ale musisz przepracowac te dwa tygodnie chyba ze pracodawca zadecyduje inaczej, jesli nie chcesz to idz na zwolnienie lekarskie albo dogadaj sie z pracowadca i idz na urlop. wypowiedzenie licz sie od ostaniego dnia miesiaca, wiec jak dasz teraz to i tak bedzie sie liczyc od ostatniego dnia lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
nicka nie namawiaj ludzi do brania lewych L4 można sobie i lekarzowi narobić problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co to znaczy
przewaznie ejst tak ze pracowawca idzie ci na reke jesli chcesz sie zwolnic odrazu. Ja tak mailam za kazdym razem. Poza tym czesto proponuja ci wykorzystanie w tym czasie zaleglego urlopu zeby nie m,usieli placić ekwiwalentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykawiexdd
Ehhh... dobra ;) dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicka nie chrzań głupot jak się nie znasz! jeśli okres wypowiedzenie przysługuje krótszy niż 1 mc, to zaczyna się od poniedziałku nowego tyg. czyli jeśli dasz w poniedz wypowiedz, to zacznie się naliczać od nast tyg. wg KP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym pracodawca może cię wysłać na zaległy urlop lub zwolnić z obowiązku świadczenia pracy na czas trwania wypowiedzenia. ale to od niego zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedzenie
z 2-tygodniowym okresem wypowiedzenia liczone jest od najbliższej soboty przypadającej po złożeniu podania i kończy się także w sobotę, tylko dwa tygodnie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×