Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Demarrage

EKOLOGICZNE ŚRODKI CZYSTOŚCI - PROBLEM Z ALERGIKIEM W DOMU - POMOCY

Polecane posty

Gość grty66
Kompleksową ofertę ma sklep Eco Variant – www.ecovariant24.pl . Jest tu wszystko co potrzebne, żeby oporządzić dom;) Dobrze mi się zwłaszcza z ich płynów do prania i naczyń korzysta. Nie podrażniają skóry, super delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsee
Może na stronie www.ecovariant24.pl ? Sam tam zamawiam płyn do prania Good Wash. Jest rewelacyjny. Delikatny, uniwersalny, można prać wełnę, jedwab i ciemne kolory. Według mnie nie ma nic lepszego w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaA17
Ja ostatnio postanowiłam trochę bardziej zadbać o środowisko. Dopiero zaczynam, wszystko małymi krokami. Na początek zaczęłam od wyeliminowania reklamówek i jednorazówek z domu. Mam swój sklep odzieżowy, postanowiłam zrezygnować z foliówek również w nim. Postawiłam na torby papierowe. Kupiłam sobie takie http://paperbag.pl/linie-produktowe/, zwyczajne z nazwą mojego sklepu, panie, które u mnie kupują są zadowolone i chętnie korzystają ponownie z tych toreb, co dla mnie jest dodatkową reklamą :) Teraz szukam czegoś do sprzątania. Chciałabym mieć jak najmniej środków czystości w domu, ale żeby porządek na tym nie stracił. Ktoś może coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga123
Bardzo spodobały mi się te torby, chyba też w takie coś zainwestuje. Cena też wydaje się dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaleuca
Większość uważa że produkty ekologiczne są drogie w zakupie i tylko bogatych stać na ich używanie. Tak było wcześniej. Teraz z Melaleuca możesz korzystać z produktów eko w dostępnych cenach, ponieważ dla klientów uprzywilejowanych, zakupujących regularnie produkty, firma proponuje 30-40 % zniżki na produkty eko, zwrot pieniędzy za każde zakupy w wielkości 20% oraz przy zamówieniach powyżej 41 pkt. zwrot kosztów przesyłki (36 zł). Czy znasz podobną firmę na rynku? www.pl.melaleuca.com Melaleuca@plusnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma mi poleciła naturalne środki do czyszczenia z zdrowieztiens.pl , na początku byłam sceptycznie nastawiona ale odkąd wypróbowałam używam tylko takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrnowicki7777
Jest tego dużo. Ja korzystam z oferty sklepu internetowego e-chemia.eu. Nie mam czasu na bieganie po sklepach. Sprawdziłem ich. Zawsze jest dostępna pełna oferta, dostawy realizowane są szybko. I to mipasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy te środki są skuteczne? Powiem szczerze, iż mam pewne wątpliwości i jak kształtuje się to cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrnowicki777
Są skuteczne. Jeśli chodzi o ceny to w zwykłych sklepach stacjonarnych wszystko co ma przedrostek eko jest dwukrotnie droższe. W sklepie, który polecam są dobre ceny, dlatego warto tam zajrzeć. Maja ogólnie dość duży asortyment środków piorących, preparatów dla dzieci, preparatów owadobójczych, chemii samochodowej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno najlepiej stosować płatki mydlane i tego typu preparaty. Prawda jest jednak taka,że nie są one skuteczne. Przynajmniej ja nie potrafię dobrze doprać w tym ubrań. Też mam syna alergika i przetestowałam wiele produktów, które się nie sprawdziły i tak naprawdę wątpię w ich ekologiczność. Ostatnio w sklepie internetowym kupiłam proszek Celina. Zgodnie z opisem zawartym na stronie e-chemia jest to produkt pozbawiony fosforanów i biodegradowalny. Kupiłam wersję do kolorów. Muszę przyznać, że się sprawdził. Nie uczula. Nie jest tani, ale polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alergeny zabija na pewno nanosrebro. Podobnie jak bakterie i wirusy. Więc środki czystości z nanosrebrem. Używam i polecam tych http://sklep.dobre-sprzatanie.pl/k/profesjonalne-srodki-czystosci Jeśli chodzi o długoterminowe usuwanie alergenów to wiem, że firma Promyczek zajmuje się również długoterminową ochroną zdrowia (chyba 2 lata gwarancji) nakładając powłokę Nanosterile na ścianach i meblach. Robią testy, wymazy itp więc wszystko udowodnione. Korzystam z tej firmy od kilku lat i nie mogę powiedzieć złego słowa na ich temat :) biuro@dobre-sprzatanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daralka
A w czym pierzecie ubrania alergika? Przerabiałam kule, orzechy, ale to wciąż nie to, co by mi odpowiadało w 100 procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ordadela
A próbowałaś prać w listkach smart eco wash? Są one przebadane klinicznie w Kanadzie i są bezpieczne już od pierwszych dni życia dziecka, super są według mnie, bo nawet mają w sobie środek zmiękczający także płynów nie trzeba używać to i kasa w kieszeni pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ sama walczyłam z alergią u swoich dzieci, polecam do przetestowania kosmetyki eco cosmetics - tylko to się u nas sprawdziło. Są warte swojej ceny. Do nabycia tutaj : https://www.bioekowy.pl/ekologiczne-srodki-czystosci-i-higieny-dla-dzieci-c-16.html Do prania bielizny Sonett niebieska linia - bez dodatków zapachowych, które dla wrażliwego dziecka nie są obojętne : https://www.bioekowy.pl/httpswwwbioekowyplsonett-ekologiczny-plyn-do-prania-sensitiv-neutral-2-litry-p-159html-p-159.html Płyn jest bardzo wydajny i dobrze się wypłukuje. Dla mnie zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka12345
Cześć , ja mam alergika w domu i od jakiegoś czasu stosuje płyny sonett z serii neutral, ostatnio sie zastanawiam nad wypróbowaniem edl, może ktoś próbował?sonetta w dobrych cenach ostatnio kupuje na abiko24.pl u nich zobaczyłam edla i się własnie zastanawiam czy nie wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowość ECOLOGIC od firmy Aquafor, polskie, sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomniane wyżej listki eco są super, są hipoalergiczn,e przebadane klinicznie, zmiękczają od razu ubranka i zero reakcji alergicznych po nich, dla mnie sa mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, mam coś lepszego. Czysto ekologiczne środki czystości na bazie olejków eterycznych,cytryny i octu. Przyjazne dla alergików i zwierząt. Sama sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej, że sklep, w którym kupuję te produkty daje wysokie rabaty dla klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwiej sprzątać porządnymi i sprawdzonymi środkami. Taką chemię zamawiam w firmie www.hurtoownia.pl z którą współpracuję już od dłuższego czasu i mogę liczyć na dostawy atestowanych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecofanka
Ostatnio pojawił się nowy polski producent ekologicznych środków czystości www.swonco.pl . Próbowałam, są mega skuteczne i przyjazne, moje ręce wreszcie znalazły właściwy płyn do zmywania naczyń a płyn do szyb jest perfekcyjny, teraz testuje płyn do prania, jak dla alergika idealny z olejkiem lawendowym hipoalergiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na stronie Skarbiec Natury. Super środki, bardzo dobrze działają i nawet spoko ceny jak na to, że są to jednak środki ekologiczne. Bardzo lubię balsam do mycia naczyń z serwatką mleczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tylko środków czystości Bio, które są oparte na naturalnych składnikach. Najczęściej zamawiam z zielarni24 bo mają bardzo szeroki asortyment https://zielarnia24.pl/srodki-czystosci-bio,276.html a ostatnio nawet zaczęłam tam kupować hipoalergiczny płyn do prania, bo zauważyłam, że te, które kupowałam wcześniej w sklepach zaczęły powodować reakcje alergiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Dnia 3.04.2018 o 20:49, Gość ecofanka napisał:

Ostatnio pojawił się nowy polski producent ekologicznych środków czystości www.swonco.pl . Próbowałam, są mega skuteczne i przyjazne, moje ręce wreszcie znalazły właściwy płyn do zmywania naczyń a płyn do szyb jest perfekcyjny, teraz testuje płyn do prania, jak dla alergika idealny z olejkiem lawendowym hipoalergiczny

Swonco to typowa ekościema i garażowa robota. Nie można dobrnąć do najistotniejszej informacji - karty składników. Zwykłe oszustwo, nie dajcie się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkryłam jakaś nowa markę Mysterill. Maja same naturalne składy, a cena normalna, a nie z kosmosu. Można kupić na Allegro. Działanie super, lesze niż te chemiczne płyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×