Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Demarrage

EKOLOGICZNE ŚRODKI CZYSTOŚCI - PROBLEM Z ALERGIKIEM W DOMU - POMOCY

Polecane posty

Gość Melaleuca
Hej Jestem alergiczka, ale mam to szczescie, ze mieszkania w UK, gdzie nie jest trudno o produkty ekologiczne. Postanowilam wystawic kilka produktow na Allegro i zobaczyc czy ktos bedzie zainteresowany. Jesli chodzi o mnie to nie zamienie tych produktow na zaden inny produkt z supermraketu. Pozdrawiam http://upload.allegro.pl/tubtile-ekologiczny-srodek-do-lazienek-i1734897887.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa teraz zestawy sciereczek
ktore myja wszytko bez deter=gentów, sama wodą. Drogie rozprawadzajana tzw pokazach, ale tansze mozna kupic w supermarketach. ja mimam takie , mja genialnie, nie wypbrazam sobie powrotu do detergentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buddhistka
orzechy piorace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buddhistka
soda i ocet , woda z octem do spryskiwacza, soda jako proszek do czyszczenia, plyn z orzechow pioracych do wielu rzeczy, mozna zrobic szampon, plyn, do naczyn plyn, do podlog itd.), jeszcze produkty firmy Frosch niedrogie i mekologiczne i dospętne prawie wszedzie, rózne inne produkty dostepne w sklepach z certyfikatami też w miarę przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buddhistka
chodzi o produkty certyfikowane z marketów, bo te ze sklepów ekologicznych sa dla mnie drogie i nie mialam jeszcze okazji wyprobować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble-venus
NAJNIŻSZE CENY - SPRAWDZ- MEBLE http://venus-meble.eu/ Producent mebli : krzesła, stoły , hokery , meble tapicerowane, fantazyjne kanapy dziecięce i wiele innych KONKURENCYJNE CENY ! - ZAPRASZAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesham
Podstawa to ocet, jak jesteś uparta to sama możesz zrobić podstawowe ekologiczne środki czyszczące. Frosch też jest z octem, niedawno kupiłam kilka produktów z Lily's Eco, bardzo fajny płyn do mycia naczyń z olejkiem cytrusowym. Poza octem zainwestuj w sodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantina
A czy ktoś używał środków brytyjskiej firmy Ecozone? Są stosunkowo niedrogie, ciekawe jak ze skutecznością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksantynka
Bardzo fajne są te z Lily's Eco i nawet cenowo przystępne, ja skorzystałam i kupiłam w promocji zawsze to trochę taniej. Jeśli te koncentraty okażą się wydajne to może całkowicie zrezygnuję z chemii w czyszczeniu domu. Nie do końca jestem jeszcze przekonana jeśli chodzi o pranie, stosuję orzechy piorące ale czasem trzeba coś doprać, jak sobie wtedy radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Czasy sie zmieniły, teraz prawie kazdy z płynów i środków do czystości jest z atestem. Wiec nie ma tez sie o co bac. Ja kupuje te delikatne, naczynia myje w płynie fairy, jak kupuje proszki to tez te sensitive.I odpukac nic sie złego nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azyl czystości
Środki do sprzątania idealne dla alergików http://azylczystosci.pl Sklep internetowy azylczystosci.pl prowadzi swoją działalność jako dystrybutor artykułów higienicznych. W ofercie posiadamy szeroką gamę czyściw przemysłowych papierowych i włókninowych, ręczniki papierowe, papiery toaletowe, chemię gospodarczą, a także profesjonalne środki utrzymania czystości. Zajmujemy się sprzedażą dozowników do mydła oraz płynów dezynfekcyjnych, podajników do papierów oraz sprzętu do sprzątania. W ofercie posiadamy produkty takich firm jak: Buzil, Forlux, Lakma, Nanochem, Voigt, Intermop, Lamix i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demarrage a myślałaś o czyszczeniu parowym? Po pierwsze- czyścik parowy jest przeznaczony do różnych powierzchni, począwszy od płytek, podłóg kończąc na tapicerkach czy oknach ( urządzenie posiada wymienne końcówki w różnych rozmiarach), jest najbardziej ekologicznym środkiem jaki tylko istnieje:] http://www.gorenje.pl/sprzet-drobny/czyscik-parowy?c=255897 Po drugie ze względu na alergika warto zainwestować w odkurzacz posiadający filtr hepa (odpowiedzialny za dezynfekcję powietrza). Dobrym rozwiązaniem byłoby również zainwestowanie w nawilżacz powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowka-mu
a co myślicie o nowince mpm-u - odkurzacz eko bora, specyfikacja prezentuje się ciekawie, nie taki znowu drogi... ale nie miałam nigdy odkurzacza wodnego, możecie cos napisać na ten temat, jak sie to sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BioJest
Zapraszam. Bardzo fajne produkty (sam używam). Nie są produkowane na Europę wschodnią, więc mają taką samą jakość ja na Francję. Można znaleźć na biojest.bazarek.pl lub BioJest http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=258 13165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele z środków czystości możesz zrobić w domu z podstaw: ocet, soda, sok z cytryny. Do czyszczenia toalet odkażający koncentrat z serii Lily's eco clean z dodatkiem olejku herbacianego. Dobra alternatywa dla środków z chlorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekomamuśka
Witam, jestem mamą 2 letniej alergiczki i też znam problem. Właśnie założyłam mały sklepik z kosmetykami ekologicznymi i środkami czystości dla całej rodziny. Oprócz roślinnych i hypoalergicznych detergentów, wysoce skoncentrowanych i wydajnych (z certyfikatami), polecam także najprostsze i najtańsze środki: orzechy piorące, sodę i kwasek cytrynowy (W DUŻYCH, WYDAJNYCH OPAKOWANIACH) - cenowo wychodzi dużo taniej niż kupowanie sody w sklepach spożywczych. Zamiast typowych kosmetyków dla dzieci polecanych w reklamach i aptekach (które często mają niewiele wspólnego z ekologią), proponuję najprostsze i dużo tańsze rozwiązania: rewelacyjne mydła, np. 100 % z oliwy z oliwek, a zamiast balsamów, organiczne oleje tłoczone na zimno lub masło Shea. Zapraszam serdecznie: www.bazaarproeco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i123
Witam!!! Ja od dłuzszego czasu używam środków ekologiczych firmy AMWAY słyszałam wiele złego o tej firmie ale po osobistym sprawdzeniu produktów jestem z nich bardzo zadowolona i polecam wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej ekologiczne środki czystości jakie istnieją: http://www.wymiatam.com/domowe-porzadki/show/niezbednik/ Ja najbardziej lubię ocet - prawie wszystko można nim wyczyścić, nie uczula, a po dodaniu kilku kropli olejku eterycznego ma nawet znośny zapach ;) http://www.wymiatam.com/domowe-porzadki/ocet-spirytusowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktoś jeszcze interesował się tematem, to polecam Wam sklep internetowy www.mydlandia.pl. Można tam kupić tanie środki czystości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIśka29
Bentley Organic jest super, ATTITUDE, Bio-D ogólnie jest wiele dobrych firm produkujących ekologiczne środki czystości i ogólnie ekologiczne rzeczy. Ja robię zakupy tutaj bo mają zawsze darmową wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillal
Tutaj znajdziesz kilka przydatnych przepisów: www.mebleportal.pl/aktualnosci-ciekawostki-i-wywiady/0/61/naturalne-srodki-czyszczace---nieograniczona-moc-natury.html Z tych porad mogą oczywiście korzystać nie tylko alergicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Antkowiak
Ja używam ekologicznego płynu do łazienki http://sklep.hojo.pl/pl/p/Soluvert-Ekologiczny-plyn-do-mycia-lazienek/82 Efekt czystości jest taki sam jak po CIFie i ładnie pachnie. Co dla mnie najważniejsze nie muszę już używać rękawiczek do każdego mycia - nie ma żadnej chemii i nie niszczy rąk. Od niektórych środków mam też krostki na rekach, a ten płyn nie zawiera alergenów, więc z tym juz też nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży wyrób środków czystości jest w tym przedsiębiorstwie www.ema-pol.com.pl ja się u nich zaopatruję już od dawna,bo mogę liczyć na korzystne ceny i jestem zadowolona z jakości produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o pranie to polecałbym koncentrat na bazie orzechów piorących (ECOVARIANT), jest bardzo wydajny i skuteczny. Jeżeli chodzi o duże zabrudzenia dodaję do prania płynu UPC tez na badzie orzechów piorących i pierze niewiarygodnie ! Jestem sceptykiem w takich kwestiach, ale odkąd pojawił się potomek zaczęliśmy patrzeć na ekologiczne aspekty prania. Po wielu nieskutecznych EKO-płynach trafiłem na sklep internetowy natura24.pl i chyba mogę polecić ich z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie http://www.soko.pl/ znajdziecie wiele rodzai środków czystości. Firma uczestniczy w programie ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstw "Firma Przyjazna Naturze." Skuteczne i ekologiczne - dla mnie najlepsze połączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×