Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysza1733

czy faceci dziecinnieja z wiekiem?

Polecane posty

Gość mysza1733

mowi sie ze mezczyzni nigdy nie dorastaja, ze sa jak duze dzieci. A moim zdaniem z uplywem lat ten stan sie poglebia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,ale jak widze mojego,jak sie bawi z dziecmi samochodzikami,albo jak gra na komputerze w durne gry,czego nigdy nie robil,to chyba tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
nabralam przekonania ze tak jest po przeczytaniu kilkudziesieciu infantylnych wypowiedzi na forum zamieszczonych przez panow wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Czym starszy to głupszy, widzę wokół siebie panów - to masakra, kłótliwi, upierdliwi, obrażalscy i wszystkich nie lubią, za to ich zdanie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary piernik
ja dziecinnieję. moi koledzy tak samo. nie wiecie, gdzie można kupić klocki na wyprzedaży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Stary Pierniku - dziecinnienie u panów to nie tylko chęć zabawy w klocki lego lub samochodzikami ale to też kłótliwość, upierdliwość, za wszelką cenę chęć zwrócenia na siebie uwagi i obrażanie się na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
kama22 czytasz w moich myslach (i chyba nosimy to samo imie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulalalala
Jeszcze jak dziecinnieją ,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
moj poza postepujacym zdziecinnieniem nabawil sie jeszcze dwoch lewych rak. Kiedys sam sobie radzil ze wszystkim. A teraz obiadek podaj pod nos, dobierz skarpetki do pary, wedlinke pokroj bo on nie potrafi w takie rowne plasterki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
A z pod nosa - zabierz mu talerz i umyj, a jak sam umyje to nie dość że są na nim resztki to talerz ma tylko jedną stronę, bo po drugiej nie był uzywany, lubią panowie się popisywać zwłaszcza gdy obok stoi pani. A wtedy pan wdzięczy się i zachwala jakie to umiejętności posiada i we wszystkim żonę wyręcza. Nie znoszą panowie krytyki ale uwielbiają krytykować, ano jak tak zaczęli jako dzieci to i tak im pozostało i nie ma co liczyć na to że będzie lepiej. A poza tym to nie znają panowie własnych ciuchów, niedawno szczęka mi opadła jak męża zobaczyłam w mojej bluzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
z tymi talerzami to swieta prawda :p. Moj czasem sie zaoferuje ze pozmywa ale i tak trzeba potem po nim poprawiac. Ale nie krytykuje tylko chwale go za dobre checi zeby sie nie poczul urazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
z tymi talerzami to swieta prawda :p. Moj czasem sie zaoferuje ze pozmywa ale i tak trzeba potem po nim poprawiac. Ale nie krytykuje tylko chwale go za dobre checi zeby sie nie poczul urazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie są dziecinni tylko
wygodniccy, bo baby wszystko za nich robią - np. ugotują im, podstawią pod nos, kupią ciuchy, zapiszą i zaprowadzą do lekarza itd. itp. to się przyzwyczajają do dobrego, a na wszelkie dąsy służącej (jak się taka niepodziewanie ocknie) sprzedają kit, że są jak dzieci. Bzdura. Jak lubicie latać koło swoich trutni, to wasz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Mysza - a widziałaś jak facet wylizuje talerz i odkłada na półkę , bo przecież jest czysty. A z tym chwaleniem za jego inicjatywę to uważaj , jak pochwaliłam to miałam sporo uciekających garów z ręki. A na widelcu przecież nie widać ze był używany, a ja się czepiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Pokażcie mi faceta którego można zaprowadzić do lekarza, chyba że na łańcuchu a i tak się zerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisia 33
kolejny bzdetny stereotyp moj maz ma 24 lata ja 33 lata i to ja jestem bardziej dziecinna a on poukladany odpowiedzialny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
moj wlasnie przeczytal co napisalam i sie obrazil ;) usmialam sie do lez :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisia 33
hmmm jakie te baby glupie czemu wy robicie wszystko za swoich facetow?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
twoj jest jeszcze za mlody. Infantylnosc przychodzi z wiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Mysza 1733- masz świętą rację że infantylność przychodzi z wiekiem, ale uśmiałam się że pokazałaś te wpisy mężowi. Jeśli tylko się obraził, to nie jest żle z jego poczuciem humoru, ale jeśli przez m-c będzie Ci wypominał to powiedz że kochasz go pomimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Mysza 1733- masz świętą rację że infantylność przychodzi z wiekiem, ale uśmiałam się że pokazałaś te wpisy mężowi. Jeśli tylko się obraził, to nie jest żle z jego poczuciem humoru, ale jeśli przez m-c będzie Ci wypominał to powiedz że kochasz go pomimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Gumisia 33 - nieliczne wyjątki charakterologiczne wszędzie się zdarzają, i to Cię nie upoważnia do wyzywania nas od głupich bab, ale rozumiem że wynika to z Twojego usposobienia, szybciej piszesz niż myślisz a od myślenia masz męża tego poukładanego. Pożyjemy, zobaczymy, wszystko w życiu się zmienia , może kiedyś stwierdzisz że jednak miałyśmy z myszą trochę racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Trzeba zapędzać do mycia zębów i reszty cielska to chyba też dziecinnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
oczywiscie kocham meza i on dobrze o tym wie. Obrazil sie tylko na chwile bo potrafi sie zdystansowac i smiac sam z siebie. Mellygion- wole byc na starosc otyla niz obrazalska, placzliwa, niezaradna, niesamodzielna, zazdrosna, zaborcza, mam wymieniac dalej? Ps. Mam 170cm i wage 54kg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachmurzone dzisiaj niebo
dziecinnieją. jakby mi ktoś jeszcze jakiś czas temu powiedział, że będę się wdawał w dyskusje na kobiecym forum, to bym go chyba śmiechem zabił. a oto jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek//////////
kupiłem sobie deskorolkę i będę na niej popierdalał do pracy - dziecinniejemy, ale to jest na plus dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
tak jak pisalysmy wyzej: obrazalscy, klotliwi, nie znosza krytyki... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhhhhanetkazewsipirdolko
tak i ruchaja z dzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Gutek deskorolką do pracy to bardzo dobry pomysł, doda Ci energii na cały dzień i mięsień piwny nie zagości na Twoim brzuchu. A dla męża myszy uśmiech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×